Самі розповсюджені міфи про уколи краси, залежність від них, та реальність їх потреби.

годинник, символ часу в косметології

Велика кількість ідей, думок та видумок обертається навколо ін’єкційної косметології. Дехто просто байдуже відноситься для свого вигляду. У декого уявлення про ін’єкції зводяться до того що уколи краси – “наколоти ботоксом губи”. А є окрема частина жіночої і не лише, спільноти котра достеменно розуміє та розрізняє різні ін’єкційні процедури, розуміє що для чого потрібно і більше того, користується послугами косметологів уже тривалий час.

Видумки про уколи краси

Як і звідки формуються міфи та легенди? Як правило всілякі історії такого роду тягнуться із далекого минуло. Хтось із наших предків щось спробував зробити, або почув про те що хтось зробив і передав цю інформацію далі, але вже абсолютно у власній інтерпретації та із додаванням деталей котрі збагачували історії більшої для більшої ефектності.

[…]

Тату для дівчат, хлопців: історія і мода на татуювання. Всі “за” та “проти” тату в салоні краси.

історія татуювання, тату для дівчини

Джентльмен з татуюванням – історія

Чи може татуювання поєднуватися із образом джентльмена? Чи такий вид оздоблення шкіри не лише у злочинному середовищі для підкреслення особливостей і статусу людини? Всупереч цій хибній думці, історія показує, що навіть королівські сім’ї охоче прикрашали тіло татуюваннями. Все залежало від їхньої функції та якості.

Мода на татуювання

Мода на татуювання постійно зростає. Вони все частіше зустрічаються і більш сильно піддаються впливу. Останнім часом вони з’являються навіть на моделях, що представляють класичну чоловічу елегантність.

Напевно, у кожного вже є якась сформована думка про тату, але перш ніж робити якісь висновки, треба подивитися на історичні дослідження, щоб зрозуміти, які функції татуювання виконували протягом останніх десятиліть і століть. Тому, перш ніж довільно припускати, що татуювання носять тільки злочинці, спочатку запрошуємо Вас прочитати історію татуювань в Європі (з особливим акцентом на останні два століття).

[…]

Фарбування волосся: кому не варто фарбувати та як правильно це зробити?

Фарбування волосся

Фарбування волосся – дуже важлива справа в житті кожної жінки.

Процедура дозволяє не лише змінити колір, додати блиску, або ж відтінку, а ще й провести лікування, або ж реконструкцію волосся в процесі, за умови правильно підібраної косметики та високо кваліфікованого майстра – колориста!

Багатьом жінкам час від часу хочеться щось змінити у своїй зовнішності. Одинм із самих простих та дієвих способі є фарбування!

Вартує навіть трішки змінити колір волосся, як Ваш образ змінюється та починає сяяти новими барвами прекрасних емоцій. Але процедура фарбування волосся має ряд правил та рекомнедацій яких потрібно притримуватися кожній жінці, щоб отримати бажаний ефект!

[…]

Нарощування волосся: що це, для чого, та які етапи якісного нарощення?

Нарощення волосся

Протягом багатьох століть символом жіночої краси та сексуальності було і залишається волосся. Густе та пишне воно формує неймовірно жіночний образ, який неможливо забути.

Якщо Ви щаслива власниця шикарного волосся від природи, вітаємо! Головне не забувайте доглядати і підтримувати його красу.

Всім іншим на допомогу приходить сучасна індустрія краси.

[…]

Ультразвукова чистка: хто може робити і що саме Вам варто знати?

Чистка обличчя ультразвукова.

Ультразвукова чистка обличчя (ультразвуковий пілінг) – це сучасний немеханічний метод в косметології з використанням ультразвуку.

Опис дії ультразвукової чистки:

Безпечні частоти ультразвуку впливають на верхній шар шкіри без пошкоджень, що дозволяє проводити процедуру пацієнтам із будь-яким типом шкіри в будь-якому віці з 14 років. […]

Що таке пілінг, та чому варто його робити?

Оновлення шкіри після процедури пілінгу

Пілінг – процедура оновлення старої шкіри на нову.

Пілінг – (від англ. Peel off – відшолушувати) – це процедура, спрямована на видалення поверхневого шару клітин епідермісу.

Це видалення поверхневих шарів епітелію. Забезпечується рівномірне відлущування декількох шарів відмерлих клітин, що стимулює синтез колагену і еластину, призводить до виникнення молодих клітин, сприяє загальному омолодженню шкіри.

[…]

Догляд за тілом: що потрібно знати?

догляд за тілом

Салон краси Savanna пропонуємо великий перелік різноманітних процедур по догляду за тілом із використанням косметики Luxury та VIP класу.

Novacid-пілінг з використанням 5-ти кислот – включає в себе інтенсивні методи оновлення шкірного покриву – механічну ексфоліацію і хімічний пілінг. Цей догляд призначений для боротьби з недоліками шкіри і стимуляції оновлення шкірних тканин. NOVACID + вирішує такі проблеми, як: пігментний плями, розтяжки, поверхневі зморшки, залишкові шрами, недоліки тонусу шкіри, специфічні проблеми жирної шкіри і т.д. […]

Масаж шоколадний: чому так називається і в чому особливості?

Масаж шоколадом.

Шоколадний масаж  із використанням спеціального шоколаду) – це поєднання методик масажу, психотерапії, лімфодренажу, аромотерапії, масок та інших косметичних процедур, спрямованих на стимулювання процесів обміну речовин в організмі людини та нормалізації психофізичного стану.

[…]

вгору