Гелеві нігті — оптимальний вибір, якщо Вам потрібні красиві довгі нігті із гарною формою до конкретної події, а Ваші натуральні нігті занадто короткі і немає часу, або бажання чекати поки власні відростуть до потрібної довжини. Або ж якщо один із натуральних нігтів зламався. Оптимальне рішення щоб залишатися в яскравому образі незважаючи ні на що.

Нарощування гелевих нігтів в салоні краси SAVANNA – це якісний німецький гель, який довго носиться і не шкодить. Майстер нігтьового сервісу, який виконує цю процедуру, має більше 7 років досвіду, робить нарощення швидко і технічно грамотно, без шкоди для Ваших натуральних нігтів!

Гелеве нарощування нігтів: ключові особливості

нарощення нігтів гелем на форму

Для гелевого нарощування необхідно використовувати спеціальний гель та УФ лампи високою потужності.
Гелеве нарощування – ідеальний варіант для клієнтів з короткими нігтями. Гель гарантує збереження манікюру в ідеальному стані до місяця. Після цього періоду (він від швидкості росту) можна зробити коеркцію, і клієнт знову отримає насолоду від їх гарного вигляду.
Завдяки гелевому методу нарощування ми також можемо задати нігтикам будь-яку довжину.

Як збільшити довжину за допомогою гелю?
Збільшення довжини можливе завдяки використанню спеціального шаблону – форми. Шаблон – невелика наклейка, розміщена по вільному краї натурального нігтя. Нанесення гелю по шаблону дозволяє легко надати нігтьовій пластині потрібну форму і довжину. Після кристалізації(затвердіння) гелю в УФ лампі, шаблон видаляють. Нарощування нігтів за допомогою форми – можливість зробити їх максимально природніми та ефектними.

Види нарощення гелевих нігтів:

 • нарощування на тіпси – це вид пластикової накладки, приклеєної до краю нігтя за допомогою спеціального клею. Тіпси дають можливість продовжити натуральний ніготь та надати йому бажану форму. Після наклеювання тіпси необхідно всю площину вирівняти гелевою масою. Інакше тіпси легко зламаються.
 • гелеве нарощування нігтів на форму – це наклейка – шаблон із розміткою для зручності майстра. Це паперова, пластикова або металізована форма, що дозволяє досконало моделювати нігтьову пластину.покриття нігтів гелем і червоним кольором

Який з цих способів краще? Однозначної відповіді немає. І перший, і другий мають свої плюси і мінуси. На нашу думку оптимальним варіантом є моделювання із використанням форми – шаблону, оскільки так нігтики виглядають природнішими і красивішими . Наші кваліфіковані майстри в салоні краси SAVANNA не тільки надають якісну послугу, але й допоможуть підібрати  стиль і форму.

Є також такі види моделювання нігтів гелем:

 • арочне нарщоення;
 • нарощення без обпилу;
 • викладання полігелем.

Укріплення нігтів гелем

Процедура користуєтья попитом у клієнтів із слабкими натуральними нігтиками які відшаровуються та ламаються, або ж якщо потрібно укріпити власні нігтики перед подією яка може внаслідок механічного впливу пошкодити натуральні. Рекомедується робити в деяких випадках навіть щоб допомогти відрости натуральним на бажану довжину.

3 причин нарощувати гелеві нігті в салоні краси SAVANNA SPA Club:

1. Якісні матеріали!
2. Процедуру проводить сертифікований майстер із великим досвідом роботи.
3. Великий асортимент дизайнів нігтики.

Фото гелевих нігтів

 • Скільки часу носяться гелеві нігті?

  Переважно нарощені гелем нігті починають помітно відростати через 2 тижні. Але це залежить від особливостей Вашого організму.  Коли перехід і різниця між нарощеним і відрослим нігтем стає явно помітною і починає “кидатися” в очі необхідно робити корекцію гелевих нігтів. Сумарно із корекцією Ви зможете приблизно місяць мати неперевершений вигляд нігтиків.

 • Переваги корекції гелевих нігтів - фрезою

  Корекція гелевих нігтів може виконуватися за допомогою апарату – фрезера із спеціальними насадками – фрезами, або ж із використанням пилочок різної абразивності. Безумовно кращий варіант корекції гелевих нігтиків – апаратом. Це набагато комфортніше для клієнта і швидше по часу.

 • Як правильно підібрати форму для Ваших майбутніх нігтиків?

  Є основні види форм нігтиків. Підібрати оптимальну саме для Вас із врахуванням всіх побажань та особливостей, допоможе спеціаліст салону краси перед тим як почати процедуру нарощення.


Відгуки клієнтів, які скористалися послугою
Враження відвідувачів салону краси SAVANNA

Записатися на послугу


Залишити заявку на нарощування нігтів

Передзвоніть мені
вгору