Салон краси SAVANNA SPA Club пропонуємо великий перелік різноманітних процедур по догляду за тілом із використанням косметики Luxury та VIP класу. Наші косметологи пропонують відвідувачам спробувати різноманітні класичні та ексклюзивні програми по догляду за волоссям, обличчям і тілом.

SPA салон краси – SAVANNA Club

спа масаж для жінки

Якщо Ви вирішили відновити душевну та енергетичну рівновагу, зарядитися енергією на тривалий час або просто красиво відпочити – спа процедури в салоні краси саме для Вас.

Взаємодія та вплив спа процедур на:

• шкірні тканини
• м’язові тканини
• суглоби і зв’язок
• кровоносна і лімфатична системи (лімфатичні)
• нервова система
• дихальна система
• травна і видільна система
• метаболізм

Студія SPA & WELLNESS

СПА салон «Саванна» – класичні та ексклюзивні види масажу. Першокласні масажисти нашого салону, виконають будь-який вид традиційного та ексклюзивного масажу: масаж руками, масаж гарячими і холодним камінням, масаж трав’яними мішечками та ще масу різноманітних напрямів і технік, допоможуть досягти гармонії душі і тіла, оздоровити організм і провести корекцію фігури.

Наші масажисти володіють різними техніками масажу.

Топ 3 SPA – процедури в SAVANNA

Різновидів цієї процедури велика кількість, але ми виокремили три із тих, котрі найпопулярніші в нашому салоні. При аналізі опиралися на найчастіший вибір наших клієнтів.

  1. “Шоколадна магія” – програма інтенсивного догляду за шкірою тіла та обличчя, яка базується на використанні шоколаду. Складається із скрабування всього тіла, загального обгортання шоколадом, душу та масажу всього тіла.
  2. “Зелений чай або водорості” – програма королівського догляду за обличчям та тілом, яка основана на використанні екстракту зеленого чаю або водоростей. Включає скраб-масаж всього тіла, обличчя, обгортання душ та загальний масаж.
  3. “Голівудський догляд” – процедура із акцентом на догляд за віковою шкірою. В основі анті ейдж косметика та компоненти.

3 причини записатися в SAVANNA на СПА в Івано-Франківську

1. Якісна косметика.
2. Процедури виконують лікарі дерматологи – косметологи.
3. Багато задоволених – які постійно відвідують нас.

Відвідайте СПА або масажний кабінет Savanna і Ви зрозумієте, навіть відчуєте вислів «Як новонароджена».

Фото результатів пілінгу до/після

Відгуки клієнтів
Враження відвідувачів салону краси SAVANNA

Записатися на послугу


Залишити заявку

Передзвоніть мені
вгору