Перманентний макіяж брів є одним з найпопулярніших послуг у салонах краси. Пігмент для татуажу виготовляється з використанням барвників на основі трав. Він застосовується як татуювання, але лише в зонах на обличчі.

Татуаж брів в салоні краси SAVANNA – це досвідчені майстри, якісні пігменти кращих світових брендів (які не міняють колір через місяць і не розтікаються під шкірою), повна стерильність та максимальна безпека Вашого здоров’я. А ще це завжди бажаний результат.

Особливості перманентного макіяжу брів

татуаж брів - схема процесу

Постійні брови потребують ідеально правильної форми. Тому перший етап процедури полягає у виборі правильної форми та наданні контурів брів. Для того, щоб ефект був природним, ескіз має відповідати правильній формі, котра буде Вам личити. Важливо, щоб він не сильно розходився з вашими природними арками – інакше ваші брови будуть виглядати гротескно. Ефект брів зроблених немов “намальовані фломастером” – найбільша проблема, з якою стикаються клієнти котрі хочуть заощадити кошти і вибирають не досвідчених майстрів із підозрілих місць.

Основні види

Брови котрі зробить Вам майстер татуажу чудово підкреслять Ваш вигляд і додадуть обличчю виразності. В даний час існує 2 головних методи, які часто використовуються майстрами. Вид нанесення пігменту штрихуванням, так званий волосковий метод і омбре – пудрові брови. Перший з них – це не що інше, як нанесення пігменту в шкіру лінійно, щоб створити ефект природних волосків на обраній формі брів. Ця процедура вимагає точності та якісного відповідного обладнання.

Техніка – волоскові брови

Волосковий метод прийшовся до вподоби сучасним жінкам. Тому що це виглядає природно і ефект тримається довше. Зроблені цією технікою брови виглядають максимально природно та ніжно, ні в якому разі не штучно. Це дуже зручно, оскільки економить багато часу на макіяж вранці не треба малювати брови.

Брови технікою омбре

перманентний макіяж брів машинкою

Забарвлення брів, що називається методом ombre, також є популярним способом досягнення природного ефекту. Вона включає пігментування вибраної форми на шкірі, яка виглядає як затінена. Ефект брів, яскравіший при основі і темніший на кінцях, найбільше подобається молодим дівчатам.

Вибір техніки татуажу брів завдання не із простих, але Ви цілком і повністю можете покластися в цьому питанні на майстрів перманентного макіяжу в Івано-Франківську в салоні краси SAVANNA SPA.

Де робити татуаж брів в Івано-Франківську

Насамперед Вам потрібно поспілкуватися із майстром та послухати наскільки він компетентний в питаннях татуаж. Задати запитання які Вас цікавлять, попросити портфоліо робіт майстра. І вже тоді приймати рішення робити чи спробувати ще якийсь варіант. Як правило досвідчені майстри швидко Вам допоможуть підібрати найкращу форму та колір брів із врахуванням Ваших фізіологічних особливостей (форми обличчя, густоти та форми натуральних брів). Важливо щоб пігмент котрим буде робити татуаж майстер був якісним і підібраним із врахуванням відтінку Вашої шкіри (теплим або холодним). Тому що при не якісних пігментах, або не правильно підібраному головному кольорі, можлива зміна відтінку протягом трьох місяців після процедури. Відразу це буде не помітно, але згодом Ваші брови можуть позеленіти, або почнуть віддавати червоним. Важливо щоб майстер був досвідченим, тому що якщо під час татуажу тримати тату – машинку під неправильним кутом то пігмент може “розпливтись” і контур буде розмитий.

5 причин, щоб записатися в салон краси SAVANNA SPA Club:

1. БЕЗКОШТОВНА консультація!
2. Процедуру татуажу проводить кваліфікований майстер із досвідом.
3. Якісні американські пігменти.
4. Велика кількість вдячних клієнтів.
5. 100% бажаний ефект від процедури протягом тривалого часу.

Відео процесу татуажу брів
Для клієнтів салону краси SAVANNA SPA

Дивитися - відео татуажу брів

Фото татуажу брів до/після

 • Перманентний макіяж брів - протипоказання

  Не всі з нас можуть зробити собі татуаж брів. Є кілька протипоказань, про які слід пам’ятати. Якщо будь-яка з них стосується вас, відмовтеся від цієї послуги.
  Ось повний список:

  • вірусні інфекції;
  • діабет або псоріаз;
  • захворювання очей;
  • вагітність;
  • приймання гормональних препаратів.
 • Корекція татуажу

  Відразу після процедури Ваші брови можуть виглядати неприродними, але пам’ятайте, що колір стабілізується через кілька тижнів, тому не хвилюйтеся про перше враження. Якщо ваші колір відразу після процедури надто темний, терпляче чекайте. Ви обов’язково отримаєте бажаний результати. Якщо Ви зрозумієте, що хочете більш насиченого кольору, Ви зможете сказати про це на корекції і майстер додасть темнішого пігменту. Але не варто робити навпаки. Просто прислухайтесь до спеціаліста салону краси SAVANNA – він допоможе підібрати оптимальну форму та колір, так що на корекції не доведеться нічого змінювати.


Відгуки клієнтів, які робили татуаж брів
Враження відвідувачів салону краси SAVANNA

Записатися на послугуЗалишити заявку на БЕЗКОШТОВНУ консультацію

Передзвоніть мені
вгору