Педикюр зроблений апаратним методом.

Педикюр апаратинй – кислотний (якісною косметикою) є найефективнішим методом обробки стопи. Механічним та хімічним методами очищення із використанням німецької косметики компанії SUDA.

 

Опис дії апаратного кислотного педикюру

Після педикюру зробленого цим методом, верхній захисний шар шкіри (епідерміс) наростає повільно і рівномірно, шкіра на стопах стає гладенькою та довго зберігає свою еластичність. Під час педикюру, коли шкіра стопи шліфується апаратом із використанням різних насадок, майстер (бажано щоб це був лікра-подолог) впливає на рефлекторні зони, одночасно проходить процес точкового масажу, це поліпшує загальне самопочуття клієнта.

Правильний педикюр повинен проводитись, так щоб шкіра на стопі в жодному разі не зрізалася! Тому, що це викликає захисні властивості шкіри до відновлення та активної регенерації внаслідок чого шкіра наростає захисним – грубим шаром, формується надмірне загрубіння (гіперкератоз) та натоптиші. Чим сильніше зрізається шкіра тим сильніше вона буде наростати!

Особливості апаратного кислотного педикюру

Педикюр медичний – апаратний, кислотний, проводиться без замочування ніг – це важливо, при обслуговуванні клієнтів, що мають грибкові ураження нігтів, хворих на цукровий діабет, людей в яких порушений кровообіг та вагітних. В таких випадках, використання води обежується. В апаратному педикюрі, щоб розм’якшити омозолення, використовується спеціальні препарати, що мають кератопластичні властивості. Майстер педикюру в роботі спочатку використовує спецальній розмякшувач “KERA SUDA”, далі апаротом за допомогою насадок знімає загрубілу шкіру, натоптиші, на стопі пальчиках та ділянками між пальцями, важкодоступні при класичному педикюрі, а також видаляє мозолі, але абсолютно безболісно (висвердлює спеціальним бором, не зачіпаючи здорову шкіру навколо мозольного кореня).

  • Гліколева кислота відрізняється значною м’якістю, порівняно коротким періодом реабілітації епідермісу. Різні концентрації допомагають вирішити ті чи інші проблеми: слабкі розчини використовуються з метою боротьби з надлишковим жировиділенням, закупоркою пор, а концентровані (70%) – для вирішення більш складних завдань.
  • Саліциловим пілінгом досягається своєрідний дратівливий, антисептичний ефект, який успішно звужує пори, вирівнює поверхню епідермісу, усуває пігментацію. Піровиноградна кислота, що входить до складу багатьох продуктів (мед, фрукти), забезпечує той же результат.
  • Карбоновий пілінг – процедура легкого відлущування і глибокого очищення шкіри, яка суміщує в собі властивості лазерного шліфування і фотоомолодження. Завдяки широкому спектру дії, процедуру рекомендують її клієнтам всіх віків.

Перейти до послуги

Етапи надання послуги

1. Дезінфекція рук майстра та ніг клієнта спеціальним дезінфікуючим засобо широкого спектру дії.
2. Нанесення при необхідності розмякшувача “KERA SUDA” на 20-60 хвилин, на загрубілу шкіру ніг. Ремовер впливає лише на ороговілий шар шкіри, не пошкоджуючи здорового шару епідерми.
3. Обробка ділянки кутикули. Використовуться спеціальні маленькі насадки для кутикули. Обробляються лотеральні валіки, ороговілості навколо нігтя, кутикула, та шкіра під вільним краєм нігтя.
4. Корекція довжини нігтів (при необхідності).
педикюр
5. Обробка області пальців ніг. Для зони кутикули використовується спеціальна апельсинова паличка із закругленими кутами, тримач для тампонів.
6. Обробка пальців ніг відбувається за допомогою спеціальних насадок так само, як і обробка стопи. При цьому використовуються шліфувальні насадки, та насадки для паліровки.
7. Нанесення спеціального “крему для кутикули SUDA” (заповільнює ріст кутикули та допомагає їй відростати тонкою та мякою).
8. Нанесення спеціального моделюючого – лікувального крему для ніг “Із 15% мочовиною SUDA” від гіперкератозу (надмірного загрубіння).

Хто може робити кислотний апаратний педикюр та нюанси, які варто врахувати

1. Кислотний апаратний педикюр повинен робити досвідчений майстер, що має диплом. Краще коли це спеціаліст – подолог.
2. Дуже велике значення має косметика яка використовується при процедурі, оскільки від неї також залежить ефективність та довготривалий ефект від процедури.

Дуже велике значення та вплив на ефективність процедури, має якість косметики та вправність і досвід майстра. Важливо, щоб це робив лікар-подолог із досвідом роботи.

Тому в салоні краси Savanna використовується тільки дорога, якісна косметика найвідоміших світових брендів, що має відповідну сертифікацію та ефективність, доведену часом та великою кількістю вдячних клієнтів. Наші майстри педикюру (лікарі-подологи) мають великий досвід роботи, відповідні дипломи та працюють на Німецькій косметиці компанії SUDA.

Процедура абсолютно нетравматична, безболісна і дуже ефективна. В результаті такого педикюру, шкіра наростає повільно і рівномірно, стає гладенькою та довго зберігає свою еластичність. Клієнти, які хоть раз спробували такий метод педикюру більше ніколи не повертаються до старого класичного методу де загрубіла шкіра та мозолі обрізаються лезом.

Спеціаліст-подолог запрошує Вас в салон краси Savana Spa Club на кислотний апаратний педикюр! Ви 100% гарантовано отримаєте якісну послугу

вгору