Фото робіт

Татуювання – це дуже серйозний крок, і кожен охочий стати його володарем, повинен обов’язково добре подумати й вирішити для себе щодо доцільності нанесення. Це не модний ярлик і не тільки спосіб виділитись із натовпу, але і річ, яка допомагає людині підкреслити своя унікальність і яка залишається із людиною на все життя.

З майстрами салону краси SAVANNA SPA Club, татуаж – це першокласна можливість для кожної представниці прекрасної статі, виглядати так, начебто її завжди супроводжує особистий візажист, який вчасно поправляє недоліки макіяжу. В наш час потрібно бути доглянутою й охайною незалежно від часу доби. Але ж так не хочеться постійно хвилюватися за помаду яка стерлась, або нерівно намальовані «стрілки» на повіках. Тепер немає жодної необхідності носити із собою тяжку косметичку, адже вправні руки майстра можуть легко нанести на лице незвичайної краси перманентний макіяж, який буде триматися не пару годин, а не менше двох років.

Майстер тату — досвідчений спеціаліст (досвід роботи понад 12 років). Працює виключно якісною, американською продукцією. Все стерильно та безпечно для Вашого здоров’я. Всі голки та інші одноразові засоби розпаковуються у клієнта на очах.

Ми гарантуємо Вам якість послуги та безпеку Вашому здоров’ю!

Записуйтесь прямо зараз!

Салон краси SAVANNA – записуємо та обслуговуємо клієнтів кожного дня і в Неділю!

Невеличка схемка яка відображає емоції клієнток після процедури перманентного макіяжу в перший місяць після процедури татуажу брів. Детальніше про кожен із цих етапів Вам розповість майстер ПМ, під час процедури.

вгору