Лікування врослого нігтя в салоні краси SAVANNA – це гарантія результату при відсутності болю та дискомфорту. Ви можете бути впевнені, ми вирішимо Вашу проблему, якою б складною Вона б не була. Без хірургічного втручання!

Можливі причини чому врослий ніготь?

врослий ніготь - етапи вростання - лікування

 1. Носіння не зручного, тісного взуття, яке спричиняє тиск на нігтьову пластину при ходьбі. Взуття має бути зручне і не спричиняти будь-якого дискомфорту при ходьбі!
 2. Неправильне обрізання. Коли кутики нігтя зарізаються всередину. Потрібно щоб ніготь зростав за вільний край!
 3. Травми, захворювання. (удари сильні натиски, пошкодження нігтьової пластини внаслідок механічних травм, грибок).
 4. Гіперкератоз бокових валиків (коли шкіра по боках надмірно груба – ніготь затискається всередину і росте вниз, починаючи вростати.)
 5. Спадковість. (найбільше піддаються вростанню трапецевидні нігтики).
 6. Грибок на нігтях (який знаходиться у фазі нашарування-утовщення нігевої пластини)

Види врослого нігтя:

 • Двостороннє вростання. Коли нігтьова пластина вростає в м’які тканини пальця (в латеральний валік) із двох сторін. Ніготь закручується в м’які тканини з обох боків.
 • Одностороннє вростання. Коли нігтик вростає в м’яку тканину пальця (в латеральний валік) тільки із однієї сторони, а із іншої росте рівний, не спричиняючи дискомфорту.

Як дізнатись що у Вас вростає ніготь?

 • На початкових стадіях вростання, дискомфорт в області вростання (легка біль під час хотьби)
 • Візуально помітно як ніготь надмірно заглиблюється в м’які тканини, при цьому коли натискаєте відчувається тупа ниюча біль.
 • Почервоніння і набряк в місці вростання
 • Якщо не вирішувати проблеми, нігтьова пластина все глибше вростає в м’які тканини, пробиваючи їх, утворюється грануляція (гнійне утворення навколо рани).

схема - причина врослого нігтя

Види лікування врослого нігтя

1. Метод хірургічного видалення вростаючого нігтя (лазерна, радіо хвильова, класична хірургія) – такий метод має свою специфіку, а саме:

– довгий та болісний період реабілітації (після операції коли відходить анестезія відчуття вкрай болісні);
– деформації форми пластини;
– візуально некрасиво (оскільки ніготь видаляється повністю, потрібно чекати 2 – 3 місяці аж поки він відросте. Після операції ніготь відростає спотвореним, тому що немає рівного краю, до того ж з’являються додаткові нарости.);
– суттєвим недоліком даного методу, є те, що  ніготь коли відростає і доростає до попереднього місця вростання починає вростати знову. І так замкнуте коло.

2. Метод безопераційного лікування за німецькою технологією:

Принцип технології – встановлюється спеціальний пристрій “скоба”, що силою натяжіння поступово, вже із першого дня витягує врослий край із зони вростання.

Особливості даного методу:

– абсолютно безболісний (за умови відсутності “грануляції” відкритого гнійного утворення внаслідок довготривалого вростання);
– повністю соціальний. Відсутній період реабілітації (із пристроєм можна ходити, бігати, купатися, відпочивати, продовжувати вести звичний спосіб життя, за винятком футболу);
– 100% ефективний. Один раз і на завжди! Оскільки ніготь не видаляється, а змінюється сама форма росту під впливом механізму. А саме після однієї процедури, пластина перестає закручуватися в середину, а росте прямою, рівно. Відповідно вростань більше не відбувається, адже ніготь рівний.

Хто виконує встановлення скоби на врослий ніготь?

Всі процедури проводить спеціально підготовлений сертифікований майстер – подолог, який спеціалізується на проблематиці пов’язаній із нігтями та стопами. – 100% результат досягається завдяки німецьким технологіям та німецькій якості матеріалів.

Якщо у Вас з’являються найменші підозри на дану проблему, не відкладайте – зверніться по допомогу до кваліфікованого спеціаліста. Консультація спеціаліста- подолога в салоні краси SAVANNA Spa Club – БЕЗКОШТОВНА.

Фото процесу лікування врослого нігтя

 • Який метод лікування врослого нігтя найоптимальніший у Вашому випадку?

  • Скоба методикою “CombiPed” – самий а травматичний і приємний спосіб позбавитися гострої проблеми із одним джерелом вогнища.
  • Встановлення “Титанових нитей” – самий швидкий метод, який використовується при не гострих станах.
  • Встановлення скоби “Фрейзера або 3ТО” – оптимальний спосіб якщо наявне вростання нігтя із обох сторін.

  Кожен із методів хороший по своєму. Підірбати оптимальний метод Вам зможе спеціаліст на безкоштовній консультації в салоні краси SAVANNA в м.Івано-Франківськ.

 • Лікування врослого нігтя установленням ’’скоби’’ - це боляче?

  Все буде залежати від того наскільки сильно вріс ніготь і чи Ви самостійно намагалися його вирізати. Але в будь-якому випадку дискомфорт який може бути абсолютно не співставний із постопераційними больовими відчуттями протягом 2 тижнів після (якщо б Ви звернулись до хірурга і він під анестезією вирізав би Вам ніготь). Вам не буде абсолютно жодного дискомфорту якщо у Вас немає запального процесу і якщо ніготь не прорізав і не вріс в м’яку тканину. Якщо ж у Вас є грануляція (запалення і опухлість із нагноєнням) то єдиний дискомфорт який Ви відчуєте коли буде підрізатись ніготь в точні запалення – максимум 5 секунд і далі неймовірне полегшення.

 • Чи можна вилікувати вростаючий ніготь, якщо вже раз робили операцію в лікарні і не допомогло?

  Якщо Вам вже робили операцію по резекції – вирізанню нігтя і це лише погіршило стан, то єдиним вірним рішенням буде звернутися до спеціаліста подолога принаймні на консультацію. Велика частина клієнтів звертається саме з такою проблемою. Встановлення лікувальної “скоби” гарантує Вам вирішення проблеми із вростанням нігтя. Як правило пацієнти, котрі приходять після хірургів є суттєво складнішими і процес лікування займає значно більше часу та зусиль, але для Вас це єдине вірне рішення!

 • Скільки часу потрібно носити скобу?

  Як правило скоба носиться 2 – 4 тижні в залежності від гостроти проблеми, та конкретного випадку.


Відгуки клієнтів, які лікували врослий ніготь
Враження відвідувачів салону краси SAVANNA

Записатися на послугу


Залишити заявку на БЕЗКОШТОВНУ консультацію

Передзвоніть мені
вгору