Татуювання в салоні краси SAVANNA – це процедура нанесення постійного малюнку на тіло шляхом забивання машинкою фарби в шкіру (верхній шар дерми). Ми допоможемо Вам вирішити, обрати та “набити” унікальне тату, яке буде максимально відображати Вашу задумку.

Тату майстер в Івано-Франківську

Якщо Ви вирішили зробити малюнок на тілі у Франківську і шукаєте компетентного майстра татуювання Ви потрапили на правильний сайт. Салон краси SAVANNA пропонує всі види таких послуг. Переконайтеся, що ви готові до нанесення, оскільки воно є постійними і може бути видалено тільки лазером. Виведення тату – тривала процедура і процес цей суттєво болісніший!

Стилі малюнків:

нанесення тату на тіло

 • художні
 • графічні
 • абстракті
 • дотворк
 • лайнворк
 • мінімалізм
 • олдскул
 • реалізм
 • портрет

Є багато інакших стилів, але ми навели самі популярні серед клієнтів.

Історія послуги

Татуювання давно стало дуже педантичним мистецтвом, яке вимагає високого рівня майстерності, уважності, концентрації і посидючості.
Tatoo – явище переважно неформальне, і від цього ще більш привабливе і привертаючи до себе засіб самовираження.
Це одна із самих старих художніх форм всіх народів, яке бере свої початки ще в процесі печерного живопису. Історія татуювання нараховує тисячі років. Малюнок на тілі слугував не лише прикрасою, але і знаком племені, роду, тотему, вказувало соціальну належність її власника, і крім цього наділявся певною магічною силою.

Татуювання було нерозлучним супутником людини у всі часи, на всіх континентах, практично у всіх народів, у різних культурах і релігіях.
Сучасне суспільство до теперішнього часу, ще інколи боїться такого мистецтва, через велику кількість причин, перед усім, цей страх лежить в загальнолюдській традиції боятися невідомого і незвичайного, а також через помилкове ототожнення малюнків на тіл (наколок) із кримінальним світом.

Особливості тату

Насамперед тату – відображення внутрішнього світу її власника, це малюнок, майстерно нанесений на шкіру із допомогою голки із фарби, через досить болісний обряд, який став невід’ємною частиною тіла і особистості. Для багатьох людей ця процедура – пошук нових відчуттів, які міняють їхнє життя.

Малюнки на тілі допомагають приховати недоліки шкіри: пігментні плями, шрами від опіків, операцій (видалення апендициту, кесарева та інше).

4 причин записатися на тату в салон краси SAVANNA:

1. БЕЗКОШТОВНА консультація!
2. Послугу проводить висококваліфікований майстер тату.
3. Сертифіковані пігменти, котрі не змінюють свій колір і не розпливаються під шкірою.
4. Повна стерильність та безпека Вашого здоров’я.

Фото tatoo

 • Виведення тату

  Найголовніше, що потрібно знати про видалення тату лазером – якщо Ви робите кольорове татуювання то вивести його практично не можливо. Тому варто робити чорно-білі тату. Вони виводяться швидше і на 100% на відміну від кольорових.

 • Догляд

  Після процедури необхідно зволожувати шкіру в місці нанесення малюнку протягом 3-х днів спеціальним кремом. В салоні краси SAVANNA Ви отримаєте все необхідне для домашнього догляду безкоштовно вже після процедури.

 • Вікові обмеження

  Якщо Вам не має 18 років, для того щоб зробити татуювання необхідний письмовий дозвіл батьків, або ж їхня безпосередня присутність. Жодних інакших обмежень немає.


Враження відвідувачів салону краси SAVANNA

Записатися на послугу


Залишити заявку на БЕЗКОШТОВНУ консультацію

Передзвоніть мені
вгору