Оновлення шкіри після процедури пілінгу

Пілінг – процедура оновлення старої шкіри на нову.

Пілінг – (від англ. Peel off – відшолушувати) – це процедура, спрямована на видалення поверхневого шару клітин епідермісу.

Це видалення поверхневих шарів епітелію. Забезпечується рівномірне відлущування декількох шарів відмерлих клітин, що стимулює синтез колагену і еластину, призводить до виникнення молодих клітин, сприяє загальному омолодженню шкіри.

Чому необхідно робити пілінг…?

Омертвілі клітини мають негативний вплив на природний процес регенерації шкіри, що згодом призводить до закупорки пір і старінню шкіри обличчя. Пілінг звільняє і очищає шкіру, тим самим стимулює кисневе живлення, підсилює вироблення колагену і еластину шкіри.

Величезний діапазон косметичних проблем вирішується широким вибором хімічних пілінгів з використанням комплексу фруктових, гліколіевой, трихлороцтової, ретиноєвої кислот, фенолу, а також їх поєднання.

Метою пілінгу є очищення шкіри, вирівнювання її поверхні. Крім того, при видаленні шару старих клітин на поверхні виявляються молоді, насичені вологою, і шкіра набуває більш свіжий вигляд.

За типом впливу пілінги ділять на:

 • Поверхневий (саліциловий, Alpha, ABR, гліколевий пілінг)

  Активно впливає на верхній шар епідермісу, тому він ідеально підходить для клієнтів з проблемною і жирною шкірою. Показаннями для його проведення є вугрі, себорея, лущення і перші ознаки старіння шкіри.

 • Серединний (ТСА)

  Має більш глибокий спектр впливу і здатний ефективно боротися зі зморшками, розтяжками і пігментацією.

 • Глибокий (фенольний)

  Процедура, яка усуває глибокі зморшки і сильно виражену пігментацію.

Залежно від головної активної речовини пілінги бувають:

 • Мигдальний
 • Гліколевий
 • Саліциловий
 • Карбоновий
 • Мигдальний володіє високим бактерицидну дію, сприяє виробленню природного колагену, еластину, тим самим підвищуючи тонус м’язів. Процедура дає характерний відлущуючий ефект, тому рекомендується додатково пройти курс пом’якшувального догляду.
 • Гліколева кислота відрізняється значною м’якістю, порівняно коротким періодом реабілітації епідермісу. Різні концентрації допомагають вирішити ті чи інші проблеми: слабкі розчини використовуються з метою боротьби з надлишковим жировиділенням, закупоркою пор, а концентровані (70%) – для вирішення більш складних завдань.
 • Саліциловим пілінгом досягається своєрідний дратівливий, антисептичний ефект, який успішно звужує пори, вирівнює поверхню епідермісу, усуває пігментацію. Піровиноградна кислота, що входить до складу багатьох продуктів (мед, фрукти), забезпечує той же результат.
 • Карбоновий пілінг – процедура легкого відлущування і глибокого очищення шкіри, яка суміщує в собі властивості лазерного шліфування і фотоомолодження. Завдяки широкому спектру дії, процедуру рекомендують її клієнтам всіх віків.

Зони впливу:

Крім поліпшення стану шкіри обличчя, можлива робота з іншими ділянками тіла. Хімічний пілінг спини здійснюється з метою позбавлення від постакне, прищів, пігментних плям. У зонах стегон, живота, декольте він допомагає видалити стрії (розтяжки), целюліт, підвищити тонус м’язів. Ноги, сідниці також набувають пружність, підтягнутість. Не дарма кажуть, що руки і шия видають наш біологічний вік, приховати який допоможе дана косметологічна методика.

Послуга пілінгу в салоні краси

Показання для проведення пілінгу обличчя:

– Розширені пори;
– Тьмяний колір обличчя;
– Вугровий висип;
– В’янення шкіри, а також втрата еластичності;
– Наявність рубців, постакне;
– Зморшки;
– Фотостаріння;
– Гіперпігментація, Кератома;
– Нерівна поверхня шкіри;
– Контагіозні молюски;
– Папіломи.

Протипоказання:

– Наявність запалень в зоні впливу (активна стадія);
– Хронічні захворювання шкіри (стадія загострення);
– Герпес в активній стадії;
– Період вагітності і лактації;
– Наявність онкологічних захворювань;
– Гострі інфекційні захворювання;
– Порушення цілісності шкірного покриву;

Ефект після процедури:

– Покращується колір обличчя;
– Розгладжуються дрібні і глибокі зморшки;
– Шкіра глибоко зволожується;
– Ефективна підтяжка шкіри;
– Помітне звуження пор;
– Шкіра стає рівною і бархатистою.

вгору