Масаж спини в салоні краси SAVANNA – можливість розслабитись та забути про всі стреси, якісна процедура, яка подарує Вам задоволення та легкість вже після першого сеансу.

Масаж спини

масаж спини від болю в спині

Із давніх часів у Греції і Римі широко використовувався масаж, як частина культу тіла. В прадавньому Китаї і на Тібеті масаж використовувався в лікувальних цілях. Ще в XI столітті Авіцена сказав: «масаж буває сильним, який укріплює тіло, слабким, в результаті якого тіло розм’якшується, тривалим, від нього людина худне, і помірним, від якого тіло процвітає». Різними методами масажу можна впливати на всі органи людини.

Медовий масаж – це метод, який прийшов до нас із прадавнього Тібету. Цей вид масажу поєднання рефлексотерапії та лікувальних аплікацій. Він заснований на поєднанні лікувальної дії біологічних компонентів, які містить мед. Мед, коли віддає біологічно активні сполуки, адсорбує токсини і сприяє швидкому виведенню їх із організму.

Процедура сприяє покращенню кровообігу в глибоких шарах шкіри і м’язах, відновлює якісне живлення внутрішніх органів і тканин.

Така послуга є прекрасним засобом для підтримки гарної форми в умовах всіляких перенавантажень і стресів, фантастично знімає втому, і наповнює легкістю і свіжістю, даруючи не земні відчуття. Шкіра після застосування медового масажу стає шовковистою, пружною і розгладжуються підшкірні ущільнення, покращується загальний стан організму. При застудах, кашлі, радикуліті медовий масаж не тільки дуже ефективний, але й незмінний. Крім цього, цей вид масажу успішно використовується в рамках проведення антицелюлітних програм.

Масаж тіла – релакс

Як говорив один відомий старий – «життя наше – суцільний стрес». В наше складне століття, багато із нас перебувають, якщо в не затяжній депресії, то на межі нервового зриву, що може привести до розвитку таких психічних хворів та розладів, як гіпертонічна хвороба, інфаркт міокарда, виразка та багато інших, котрі починаються після перенавантаження психіки. В цьому випадку на допомогу приходить масаж. Ціль релаксаційного масажу – зняти стрес!
Техніка цього масажу будується на взаємодії із головним мозком, органом психіки і м’язами, які забезпечують виконання нами всіх рухів. Як відомо, якщо м’язи розслаблені, то і наш мозок може розслабитись. Чим більше розслаблення м’язів, тим менше імпульсів поступає від них в головний мозок. А коли мозок отримує менше збуджуваних сигналів із периферіях тіла, він починає заспокоюватись. Релаксаційний масаж допомагає повністю розслабити м’язи тіла і клітини мозку, а це означає що ви переноситесь в стан загального заспокоєння.

символ масажу

Доброзичливість і увага зі сторони масажиста  салону краси Savanna – позитивно впливають на пацієнта і заспокоюються його.
Сеанс загального релакс- масажу це прекрасна оздоровча процедура, яку ви можете відвідати в м.Івано-Франківськ, звернувшись в салон краси Savanna, яка швидко знімає втому, відновлюючи працездатність, яка попереджує перевтому, забезпечує хороший настрій перед важкою роботою.
Але щоб розвинути і укріпити результат, який досягнуто, потрібно провести курс масажів, який складається із 10-15 процедур.

Масаж шиї

Шия – одна із ділянок тіла, яка найбільше напружується в повсякденному житті. Ця процедура корисна, оскільки зменшує дискомфорт та розслаблює м’язи шиї, покращує кровообіг. У випадку будь-яких гриж в стадії запалення, тобто випинання хребця або міжхребцевого диска, пацієнт повинен перебувати під постійним медичним наглядом і попередити про це масажиста.

Процедура рекомендується також у випадках хронічного стресового або мігренозного головного болю, а також у посттравматичній або післяопераційній реабілітації.
Цікавим рішенням є ароматерапевтичний масажування хребта з використанням ароматерапевтичних масел. Найбільш часто використовуються масла лаванди і евкаліпта. Перший з них має знеболюючі, протизапальні, заспокійливі та антидепресантні властивості. У свою чергу, евкаліптова олія характеризується анальгетичними, протизапальними і протизапальними і регенеративними властивостями. Дослідження показують, що ароматерапевтичний масаж хребта має більшу ефективність при спінальному больовому синдромі, ніж сам класичний масаж.

Масаж хребта – класичний масаж

Класичний масаж, його ще називають “швецьким” – це масаж всієї поверхні тіла (загальний масаж), або окремих його частин (локальний масаж), який сприяє розслабленню, або навпаки, тонізує організм. При його виконанні використовують наступні параметри: прогладжування, розтирання, розминання, вібрацію, які виконуються в певній послідовності і викликають різноманітні зміни в нервовій, м’язовій і серцево-судинній системі.

3 причин записатися на масаж спини в салон краси SAVANNA SPA Club:

1. Спеціаліст який виконує процедуру є вертебрологом – реабілітологом (достеменно розуміє що і для чого робить).
2. Ви гарантовано отримаєте задоволення та ефект від процедури.
3. Це найкращий спосіб зняти в тому та стрес.

Фото масажу спини та шиї

 • Рекомедації для процедури

  Класичний масаж можна використовувати при багатьох захворюваннях і недугах. Ця процедура особливо рекомендується, коли:

  • для розслаблення мязів та покращення кровообігу;
  • розірвані або розтягнені сухожилля;
  • контрактури, парез і параліч – наприклад, після інсульту;
  • деформації хребта;
  • інтенсивні спортивні тренування та інші інтенсивні фізичні вправи.

  Уміло виконаний масаж допоможе зменшити біль, розслабитися і поліпшити самопочуття.

 • Протипокази для процедури

  Серед загальних протипоказань до застосування класичного масажу можна розрахувати хвороби, такі як:

  • менструація і вагітність;
  • гіпертонія;
  • підвищення температури тіла – понад 39 градусів Цельсія;
  • варикозне розширення вен і запалення вен;
  • зміни шкіри – наприклад, сильно розсіяні гнійні плями;
  • наявність гематом або ризик кровотечі.
 • Вікові обмежння

  Вікових обмежень для проведення масажу не існує. Цією послугою можна і потрібно користуватися починаючи від народження.


Відгуки клієнтів, які відвідувала послугу
Враження відвідувачів салону краси SAVANNA

Записатися на послугу


Залишити заявку на масаж спини

Передзвоніть мені
вгору