Стрижка для жінки – дуже важлива процедура. При правильному підході можна ідеально доповнити образ, підкреслити природну красу, та підняти настрій. Перукарі салону краси SPA Club – досвідчені спеціалісти, котрі допоможуть втілити будь-які Ваші перукарські фантазії, або ж допоможуть підібрати стрижку із врахуванням Ваших побажань та особливостей.

Фото робіт перукарів


Види стрижок волосся в салоні краси SAVANNA

Ви не можете визначитись, як стригти волосся, і що саме Вам пасуватиме? Мода сприяє різноманітності, тому що серед останніх тенденцій можна легко знайти стильні зачіски, але в той же час універсальні. Ми вибрали наймодніші стрижки жіночі, які чудово виглядають на тонкому та густому волоссі, додають обсяг і віднімають роки – незалежно від того, чи маєте ви круглу, овальну або трикутну форму обличчя. Наша перукарня допоможе Вам підкреслити природну красу, майстри врахують всі побажання та виконають будь-яку із найскладніших видів стрижок.


 • Стрижка боб

  Боб є наймоднішою стрижкою останніх років. Її особливість в тому, що волосся спереду довше (як правило досягає підборіддя) а ззаду коротше.

  В даний час існує безліч різновидів: асиметрія, рвана, із подовженням, із чілкою, градуйовані та інші.

  Данна стрижка волосся підходить для жінок різного віку.  Вона дає можливість сформувати красиву форму і природно збільшити об’єм.

 • Стрижка каскад

  Каскад – стрижка із чергуванням прядок різної довжини. Починаючи від скронь довжина має бути коротшою і подовжуватися на кожному наступному ярусі. Стрижка ця – універсальна і підходить майже для всіх жінок. Виняток становлять жінки з кучерявим або довгим волоссям. Не рекомендовано якщо витягнутий тип обличчя.

 • Стрижка каре

  Свою назву запозичила із французької де “kare” – квадрат. Стрижка середньої довжини із прямою чілкою та рівною лінією всієї довжини волосся нижче вуха, але вище за плечі. Стильна стрижка котра підкреслить стриманий образ.

 • Стрижка ’’лисячий хвіст’’

  Стрижка із “V” – подібним видом, ідеально виглядає на довге або середньої довжини волосся, котре має візуальну форму трикутника, в якого гострий кут лежить по центру спини і відповідно має максимальну довжину.

 • Стрижка довгого волосся на кут (градуйована)

  Це стрижка волосся під кутом. Таким чином на різних шарах в глибину довжина буде різною. Верхній шар може бути до брів, або до підборіддя, а нижній залишиться довгим. Завдання виконати стрижку так, щоб перепад довжини між шарами був максимально плавним, тоді стрижка буде виглядати неймовірно красиво.

 • Підстригання кінчиків

  На перший погляд здається що це елементарна стрижка. Але на практиці дуже важливо, щоб майстер котрий буде її виконувати, був відповідальним професіоналом, адже зустрічаються випадки коли уявлення “чуть-чуть” підстригти кінці у людей відмінні. І щоб не ризикувати довжиною Вашого волосся краще обирати професіоналів.

  Відвідавши салон краси SAVANNA Ви можете бути на 100% впевненими, що жодного міліметру лишнього Вам не відстрижуть.

волосся і ножниці - символ жіночої стрижки

Відгуки клієнтів
Враження відвідувачів салону краси SAVANNA

Записатися


Залишились запитання щодо стрижки?

Замовити дзвінок
вгору