За тисячоліття зміст зачіски (зміна довжини волосся із допомогою ріжучих предметів) залишилось незмінним. Змінюючись вік від віку, зачіски і стрижки слугували показником соціального статусу власників. Від «дредів» африканського вожака до висвітлених перук Європейців – дана послуга робила людину благороднішою та надавала її власникам більшої значущості.

Наші перукарі використовують преміальну косметику, котра забезпечує термозахист волосся від гарячого повітря фенів та високих температур утюжків під час процедури. Отже якщо Ви довіритесь професіоналам салону краси SAVANNA, можете бути впевнені, що Ви отримаєте неймовірно красивий результат, а Ваші коси будуть в повній безпеці під час та після процедури.

Фото робіт перукарів


Відео створення зачіски від початку до кінця – руками
Для клієнтів салону краси SAVANNA

Дивитися відео зачіски

Ціни на зачіски

 Сушка волосся  40 ₴
 Укладка методом “Брашинга”  170-300 ₴
 Накрутка святкова  200-400 ₴
 Зачіска жіноча вечірня  250-400 ₴
 Зачіска жіноча весільна  400-480 ₴
 Плетіння  від 100 ₴

Відгуки клієнтів
Враження відвідувачів салону краси SAVANNA

Записатися на послугу


Види зачісок в салоні краси SAVANNA

 • Зачіска весільна

  Весілля для нареченої – це особливий день, коли вона повинна бути найкрасивішою. Весільна зачіска повинна підкреслити природну красу і ніжність нареченої. Вибір весільної зачіски відбувається із врахуванням всіх обставин, образу, побажань та темперамент нареченої.

  Пробна весільна зачіска

  Для того щоб бути спокійною і не переживати в цей особливий день, який є весіллям, варто зробити пробну зачіску. Для цього необхідно попередньо записатися. Ця послуга нічим не буде відрізнятися від уже весільної. Але на неї буде відведено багато часу і Ви разом із майстром у спокійному темпі зможете поекспериментувати із різними варіантами зачісок і обравши найкращу – зробити її, так наче це генеральна репетиція.

  “Пробна” весільна укладка подарує Вам впевненість та спокій хоча б за це у такий відповідальний день.

  Вартість пробного варіанту буде складати 50% від повної вартості.

 • Зачіска на випускний

  Випускний вечір – два слова, які викликають хвилювання. Це пов’язано з важливою подією, коли Ви покидаєте навчальний заклад, в якому провели стільки часу, і ви повинні попрощатися з тими, хто став близькими друзями та добрими знайомими. Для запису на зачіску для довгого та середнього волосся на випускний в школі, коледжі, або університеті необхідно попередньо обговорити із перукарем, вибираючи правильний варіант саме для Вас. Це залежить не тільки від придбаного плаття, але і від форми обличчя, кольору очей, довжини кучерів і моди, що іноді змушує вас відходити від стереотипів.

  Ми допоможемо Вам підібрати форму та вид так, щоб цілісно доповнити образ. Ви будете в центрі уваги на будь-якому святі.

 • Укладка вечірня

  Ви можете записати в салон краси на укладку волосся будь-якої довжини та форми. Наші перукарі-модельєри доповнять Ваш образ фантастичною укладкою.

 • Накрутка волосся

  Волосся, стилізоване під хвилі або елегантні завитки, надзвичайно жіночні і надають зачісці романтичний характер при збереженні довжини волосся. Залежно від побажань, ми можемо досягти ефекту від природної хвилястості волосся, до сильно закручених локонів або спіралей. Здійснюючи цю стилізацію, ми можемо обрати бажаний ефект, збільшивши об’єм волосся, ми скорочуємо їх довжину.

  Наші перукарі використовують термозахист волосся при будь-якій накрутці. Отже Ви можете бути впевнені що Ваше волосся в безпеці.

 • Випрямлення волосся утюжком

  Часто користується попитом процедура випрямлення волосся в слоні краси. Досягнути такого ефекту можна за допомогою перукарської “плойки – утюжка” поверхні котрої нагріваються до певної температури і завдяки щільного змиканню двох площин волосся піддається термообробці. Випрямляючи волосся можна зробити прикореневий об’єм, та змусити виглядати урочисто навіть саме неслухняне та кучеряве волосся.

В перукарській залі, салону краси Savanna Spa Club, Вам допоможуть підібрати та доповнити образ послугою макіяжу, підкресливши Вашу індивідуальність.

Креативна зачіска в перекладі із англійської звучить, як «творча». Креатив не обходиться без творчого погляду майстра, без його фантазії. Майстер враховує всі параметри, щоб кінцевий результат вийшов оригінальним: довжину волосся, його структуру, овал обличчя, імідж клієнта і багато іншого. В цьому випадку перукар може звернутися до багатошарової стрижки, кольоровими ефектами та іншими методами перукарського мистецтва.

Правильно вибрана жіноча стрижка і зачіска можуть творити чудо: приховати недоліки зовнішності, форми голови, обличчя, підкреслити переваги людини.

Всі обличчя умовно може розділити на п’ять типів: овальні, трикутні, квадратні, прямокутні, круглі.

Які зачіски рекомендують для кожного типу обличчя?зачіска - укладка

Овальне обличчя вважається ідеальним. Такому обличчю підходить будь-які стрижки і зачіски із проділами, чубчиками і без них, симетричні та асиметричні і т.д. Тому всі інші типи обличчя необхідно приблизити із допомогою укладання до овалу.

Трикутний тип обличчя характеризується широкими скронями і вузьким підборіддям. Рекомендується широку частину зачіски робити по лінії середини вуха, або мочок вух. Потрібен довгий, прямий, або косий чубчик до брів, локони на маківці, начіс. Не рекомендується короткий чубчик і гладко зачесане бокове волосся – це різко підкреслює скроні.

Власники квадратного типу обличчя, мають яскраво виражену нижню щелепу і великий лоб. Такому обличчя рекомендується несиметричні варіанти із вільними контурами, косий проділ, вуха напівзакриті. Можна використовувати начісування на потилицю і бокових частинах голови. Не рекомендується довга, густий чубчик, так як вона буде підкреслювати тяжкість підборки, як і симетрична зачіска, або зачісування волосся від обличчя.

Обличчя прямокутного типу, характеризується високим лобом і довгим підборіддям. Рекомендується густий чубчик до брів, пряма або асиметрична, вуха закриті, волосся яке завивається навколо обличчя.  Не рекомендуються зачіски із довгими прямим косами із вертикальними лініями, які можуть значно подовжити обличчя.

Круглий тип обличчя характеризуються широкими вилицями. Рекомендуються модель, яка розширюється від вух вверх, косий чубчик, косий проділ, асиметрія. Не рекомендується курглий силует, який повторюватиме форму обличчя, прямий проділ.
Можуть бути інші особливості: довгий ніс, або маленький ніс, вушка які стирчать в сторони, коротка, або довга шия, плоска потилиця, залисини і так далі.  Ці та інші дефекти також можна усунути із допомогою укладки. Людині із довгим носом рекомендується робити пишний чубчик, пишну об’ємну зачіску, використовувати начісування волосся, або збирання у «хвостик». Не рекомендується гладко вкладають волосся. Якщо у Вас дуже маленький ніс, рекомендується використовувати маленькі завивки, кудрі, не бажано використовувати чубчик і крупні кучері.

Для тих у кого довга шия,  рекомендується частково її закривати.
Якщо шия коротка, рекомендуюься короткі зачіски із відкритою шиєю; кантування виконується мисом (трикутником).
Якщо, вушка стирчать в сторони, їх потрібно закрити косами до середини вуха. Вуха не повинні виступати за контур, якщо їх не можна повністю закрити.
Якщо форма голови приплюснута, а потилиця пласка – такий дефект маскує високий і пишною зачіскою, начісуванням. Можна використовувати шиньйон, накладні пасма. Для пишності кіс роблять також хімічну завивку.

Залисини на скронях, або  лисина в області маківки, можна замаскувати довгими пасмами із межуючи зон. Волосся із потиличних зон, 2-3 пасма, простригти, накласти на пасма тімя і скронь. На потилиці довжина зменшується до шиї. Чубчик може бути обємним, і для її фіксації можна використовувати гель, або желе.Залишились запитання щодо зачіски?

Замовити дзвінок
вгору