Помітний результат вже після першої процедури в салоні краси SAVANNA в Івано-Франківську. Всі види масажу в тому числі і антицелюлітний виконують досвідчені фахівці. Використовуєть краща косметика провідних світових брендів.

Що таке антицелюлітний масаж? Ефекти масажу на целюліт

зони антицелюлітного масажу

Антицелюлітний масаж можна проводити мануально із використанням ручної техніки або апарату. Підч час процедури можуть використовуватися як класичні масла так і спеціальні розігріваючі засоби та масажні креми.

Целюліт це порушення структури шкіри, яке призводить до змін зовнішнього вигляду її поверхні, що називається апельсиновою шкіркою. При целюліту целюліту, антицелюлітний масаж надає дуже позитивний помітний ефект вже після першого сеансу.

Що таке целюліт?

Целюліт – дефект жирової тканини, що полягає в змінах набряку – фібро – склерозі підшкірної клітковини. Він проявляється на нерівній і хвилеподібній поверхні шкіри стегон, колін, живота, сідниць і плечей, а також загрубінням і стриями.

Види антицелюлітного масажу

Ліпо, або вакуумний масаж є процедурою, що виконується за допомогою вакуумного масажеру. Її виконують за допомогою спеціальної головки з рухомими роликами, з’єднаними з всмоктуючою трубкою. Протипоказаннями до його проведення є: вагітність, порушені кровоносні судини, варикозне розширення вен, гіпертонія, флебіт, рак і пошкодження шкіри.

Мікро струменевий масаж (мікротоковий) є одним з самих ефективних метододів лікування целюліту. Ця послуга виконується із використанням двох електродів керованих із спеціального косметологічного апарату. Напруга котра подається на електрод регулюється по шкалі від 1 до 8 в залежності від поставлених завдань.

Пресотерапія –  передбачає використання спеціального костюму. Процедура природна та безпечна. Компресійна терапія –  ефективний метод у боротьбі з целюлітом. Здійснюється за допомогою пневматичного масажу. Компресія тканин виконується в напрямку кровотоку, який стимулює його венозний відтік і зменшує набряки. Протипоказаннями до пресотерапії є: захворювання серця і недостатність кровообігу, кардіостимулятор, психосоматичні розлади, металеві протези, епілепсія, дихальна недостатність, захворювання нирок і печінки, рак, активні інфекції та субфебрильний стан. Рекомендується 10-12 масажів. Вартість однієї обробки коштує в середньому 90 злотих.

Антицелюлітний масаж теплим маслом. Завдяки вмісту соєвої олії, кокосового масла та бджолиного воску, він утворює плівку, що запобігає втраті води, зволожує, зміцнює і омолоджує на поверхні шкіри. Рекомендується сеанс із 10-12 масажів.

Масаж проти целюліту – ефекти

Масаж для боротьби з целюлітом дає позитивні результати. Він усуває об’єми в проблемних зонах тіла і позбавляється від “апельсинової шкіри”. Стимулюючи мікроциркуляцію, він збільшує кровопостачання підшкірної клітковини і стимулює роботу кровоносних судин. Гнучкість стін кровоносних судин, а також шкіра стає гладкою та пружною (він фіксує шкіру і підшкірну жирову тканину). Оксигенація і живлення тканин. Зменшує набряклість нижніх кінцівок, допомагає у розсмоктуванні рубців, усунення розтяжок та зменшення об’ємів тіла. Стимулює фібробласти та вироблення еластину і колагену. Це покращує тонус шкіри, прискорює обмін речовин. Має релаксаційний і заспокійливий ефект. Шкіра стає більш яскравою і гладкою.

Фото антицелюлітного масажу

Відгуки клієнтів, про масаж
Враження відвідувачів салону краси SAVANNA

Записатися на послугу


Залишити заявку

Передзвоніть мені
вгору