Фото робіт

Салон краси Savanna пропонуємо великий перелік ін’єкцій краси. Процедури виконує висококваліфікований, дипломований лікар дерматокосметолог із великим досвідом роботи. Використовується косметика, тільки Luxury та VIP класу.

Види ін’єкційних процедур в SAVANNA SPA Club:

  • Мезотерапія (обличчя, шия, декольте, шкіра волосистої частини голови, тіло) –  це техніка введення спеціального коктейлю під шкіру мікроскопічними дозами, поверхнево (на глибину від 0,5 до 6мм). Доставляє необхідні вітаміни, нуклеїнові кислоти і амінокислоти, мінерали, безпосередньо в дерму (середній шар шкіри), куди не можуть проникати препарати, що наносяться на шкіру.
  • Контурна пластика – найефективніше заповнення зморшок шляхом введенні препаратів (філерів), що містять стабілізовану гіалуронову кислоту і миттєво вирівнють самі глибокі зморшки, та можуть давати об’єм там де це потрібно.
  • ін’єкції Ботоксу (Диспорта) – найвідоміший методом не хірургічного омолодження, який використовує сучасна косметологія. Шляхом виключення роботи деяких маленьких мязів на обличчі, що формують зморшки.
  • Капіляромезотерапія – це вид мезотерапії, який направлений на покращення стану кровоносних і лімфатичних судин.
  • Біоревіталізація – відноситься до різновиду мезотерапії, яка дозволяє відновити тонус, еластичність і колір, властивий молодій і здоровоій шкірі за рахунок використання гіалурованой кислоти
  • Біорепарація – процедура сучасного «ремонту» шкіри, що допомагає швидко, ефективно відновити і омолодити шкіру ін’єкційним методом.

Часто виникає питання — що буде після закінчення терміну дії препаратів ? Чи не стане гірше, ніж було до процедур? Відповідь однозначна — гірше не буде, лише краще! У нашому салоні використовуються тільки біорозкладні (розсмоктуються) препарати, до складу яких входить стабілізована гіалуронова кислота, повністю ідентична людської. Це означає, що з плином часу ферменти організму людини руйнують ланцюжки гіалуронової кислоти, однак вивільнені молекули знову надходять в обмін речовин, сприяючи синтезу власної « свіжої» гіалуронової кислоти. Таким чином, окрім створення об’єму в необхідних ділянках, контурна пластика сприяє загальному омолодженню шкіри.

Всі ін’єкційні процедури робить лікар дерматолог — косметолог, із багатолітнім досвідом роботи, великою кількістю дипломів, сертифікатів та подяк. Всі процедури відбуваються під релакс музику в спеціально обладнаному косметологічному кабінеті. Косметологічний кабінет салону краси Savanna – місце, де ви зможете, релаксуючи, отримати неповторний результат та гарний настрій.

вгору