Послуги візажиста в Івано-Франківську – особливості

Візаж в салоні краси SAVANNA – мистецтво застосування косметики. Це тонка наука, того як можна приховати недоліки зовнішності і підкреслити неповторність Ваших переваг. Макіяж – це спосіб підкреслити красу кожної окремої частини Вашого обличчя, а також зробити Ваш стиль максимально довершеним, яскравим і неповторним.

Візаж – це гармонійне поєднання зачіски, макіяжу і всього образу в цілому.
Професійний спеціаліст із легкістю може змінити зовнішність, створити неповторний образ, як для святкової події, так і для повсякденного життя.

Хороший візажист, зможе втілити будь-яку Вашу ідею, зробивши її довершеною. “Make up”– це одна із найважливіших складових іміджу і стилю.

Фото робіт візажистів


Отримати консультацію

Макіяж (maquiller – маскувати із фр.): відомий як нанесення – косметики на шкіру обличчя. Інакше кажучи це дія, пов’язана з косметичним оздобленням лиця за допомогою фарбування, помадою або пудрою.  Грамотний візажист допомагає розкрити красу жінки, підкреслити її витонченість, замаскувати недоліки шкіри. Певною мірою, за певних умов, візаж також допомагає виразити особистість. Завдяки різноманітним технологіям, ви можете зробити ваше обличчя ідеальним і не перевершеним. Ефект від макіяжу є найбільш досконалим проявом втілення сучасної краси.

Види макіяжу в салоні краси SAVANNA SPA

Макіяж в Івано-Франківську нашому закладі роблять тільки професійні візажисти, використовуючи якісну гіпоалергенну косметику!

 • Ніжний денний

  Чи є візаж, який підходить для будь-якого типу обличчя? Той, в якому кожна жінка виглядає красиво? Звичайно. Його секрет – це правильний тон і перевірена косметика.

  Пошук ідеального “луку” на всі випадки життя схожий на виграш у лотереї – його важко знайти, але коли він нарешті працює, ви відчуваєте, що раптом весь світ лежить у вас під ногами. Універсальний макіяж – денний, незалежно від типу шкіри він завжди виглядає гарно. У цьому випадку правильний вибір кольорів натуральних відтінків – особливо важливий.

 • Весільний макіяж

  Кожна наречена хоче виглядати і відчувати себе найкращою в день весілля. Візажисти салону краси SAVANNA в м.Івано-Франківськ допоможуть підібрати ідеальний образ. Варто віддати перевагу максимально натуральному – ніжному весільному образу. Варто також не забувати про пробний візаж.

 • Візаж вечірній

  Ви збираєтеся на вечірку, і дбаєте про гарний вигляд? Пам’ятайте, що ніщо не підкреслює жіночу красу, як унікальний вечірній візаж. Для цього вам знадобиться правильна косметика і хороше освітлення. У нашому закладі ми забезпечили всі умови для створення ідеально довершеного вечірнього образу.

 • Святковий (макіяж на випускні)

  Важливо, щоб на будь-якому святі, а особливо якщо це випускний ,ви відчували себе комфортно. Для цього необхідно правильно підібрати образ і наносити відповідні відтінки косметики. Адаптація макіяжу до вашого стилю, аксесуарів і навіть характеру є нашим пріоритетом. Ми прислухаємося до своїх клієнтів і враховуємо всі побажання. Ви будете виділятися як зіронька на Вашому святі.

 • Фарбування очей

  Макіяж очей, безсумнівно, є одним з найважливіших елементів щоденного малювання обличчя. Він може повністю змінити Ваш вигляд! Навіть м’яко підкреслені вії роблять величезну різницю. Ось чому підкреслити очі настільки важливо. Потрібно знати його таємниці. Зробити такий візаж дуже просто і ефект від нього може бути дійсно великим. Головне правильно обрати виконавця.

Отримуйте задоволення від життя, будьте яскравими і чарівними із професійними візажистами салону SAVANNA SPA Club. Ми допоможемо зробити Ваш образ яскравим та незабутнім на будь-яку важливу подію у Вашому житті.

Макіяж - відео


Історія послуги

Це мистецтво, котре на рубежі століть постійно змінюється, пристосовуючись до існуючих канонів краси. І чоловіки, і жінки розфарбовувалися, і це мистецтво вважалося одним з найстаріших у світі. Мистецтво живопису тіла використовувалось у племен і народів всього світу як частина ритуальних актів.
У стародавньому Єгипті жінки фарбували повіки (тодішній макіяж очей) барвником з порошкоподібних мінералів, вони також використовували помаду, порошок, рум’яну, фарби для волосся і лак для нігтів (збережені твори мистецтва того періоду показують широкий спектр косметичних засобів, що використовуються під час туалету). Стародавня Греція, представляючи театральне мистецтво, скористалася можливістю підкреслити риси обличчя акторів, що грали в амфітеатрі. Воїни фарбували обличчя в так звані кольори війни.

В наші дні яскравий образ асоціюється в основному з красивими жінками, моделями та нареченими.

вгору