Мезотерапія – методика омолодження шляхом відновлення та лікування шкіри обличчя, тіла та волосся. В її основу покладене введення в мезодерму спеціальних мікроін’єкцій мікроскопічними дозами, дуже тонкими і короткими голками, поверхнево (на глибину від 0,5 до 6мм). Введення так званих “коктейлів” відбувається дуже поверхнево та практично безболісно.
“Мезо коктейлі” – спеціально розроблені та підібрані комплекси із препаратів, що підбираються індивідуально для кожної людини в залежності від поставленої мети.
БЕЗКОШТОВНА анестезія до будь-якої мезо- процедури в салоні SAVANNA.

Процедура ця досить відчутна для клієнтів із низьким больовим порогом. Тому знеболення (анестезія) – яке використовують лікарі косметологи в салоні краси SAVANNA – кращих світових брендів, та на 100% ефективно знеболює необхідні зони для Вашого максимального комфорту під час процедури.

Причини появи зморшок, зміни кольору шкіри, втрата еластичності та гіперпігментація шкіризони введення мезо перепаратів

 • зменшення кількості гіалуронової кислоти в шкірі;
 • негативні фактори пливу навколишнього середовища на шкіру;
 • регулярні стреси;
 • не правильне харчування;
 • вікові зміни.

Методи боротьби за допомогою мезотерапії:

Внутрішньо дермально в дерму (середній шар шкіри), вводиться “папульним” методом, мезо-коктейль по масажних лініях. Ін’єкції мезококтейлів – наповнюють шкіру гіалуроновою кислотою, DMAE комплексом, вітамінами групи “B”, антиоксидантами, амінокислотами, мікроелементами. Для досягнення максимального результату, перед курсом процедур, рекомендується зробити чистку обличчя.

Результати процедури:

 • розгладження поверхневих та глибоких зморшок;
 • відновлення тургору та еластичності шкіри;
 • відновлення кольору шкіри ( лікування вікової гіперпігментації);
 • ліфтинг шкіри;
 • лікування акне в будь-якій фазі.

Мезотерапія голови в Івано-Франківську

Не потребує жодної попередньої підготовки. Лікування випадіння, ламкості, пористості. Процес випадіння зупиняється. Волосся стає міцнішим, повністю відновлюється його здорова структура.

Лікування волосся

Стимуляція росту свого волосся за допомогою мезотерапії волосистої частини голови та активація росту у відмерлих фолікулах. Простою мовою, Ваше волосся буде рости швидше, а крім цього у Вас почне відростати нове в тих місцях де ріст був зупинений!

Причина випадіння, ламкості, сухості та в результаті втрати:мезотерапія голови до/після

 • гормональний дисбаланс;
 • післяродові наслідки;
 • стреси;
 • порушення шлунково-кишкового тракту;
 • нестача вітамінів та мінералів;
 • негативний вплив приймання деяких лікарських препаратів.

Як наслідок – повільний ріст, ослаблене волосся, надмірна ламкість, інтенсивне порідіння, випадіння. Знеболення при ін’єкціях.

Вирішення проблеми випадіння волосся:

Введення в шкіру голови, “папульним” методом із близькість 1см папулка від папулки, спеціального мезо – коктейлю, який зупиняє випадіння, та стимулює інтенсивний ріст, та появу нового волосся.

Результат ін’єкцій мезотерапії – повне припинення випадіння, стимуляція інтенсивного росту, поява нового, здорового волосся, відновлення структури та діяльності волоска, відживлення ослабленого неживого волосся.

Мезотерапія – це найефективніший, безпечний і зручний метод відновлення шкіри обличчя, тіла і лікування волосистої частини голови.

Хто має право надавати послугу?

безкоштовна консультація - кнопка для запису

Процедуру мезотерапії (голови, обличчя або ж тіла) можуть надавати виключно сертифіковані лікарі – косметологи із вищою медичною освітою та відповідними навичками. В салоні краси SAVANNA SPA Club, всі ін’єкційні процедури роблять лікарі дерматолог – косметологи із великим досвідом роботи. Всі препарати (мезококтейлі) які ми використовуємо в роботі є сертифікованими на території України та мають відповідні документи.

5 причин збільшувати губи в салоні краси SAVANNA SPA Club:

1. Консультація щодо мезотерапії в Івано-Франківську є БЕЗКОШТОВНОЮ!
2. Процедуру виконує висококваліфікований лікар дематолог – косметолог із багаторічним досвідом роботи!
3. Всі препарати – сертифіковані, запечатані та мають гарні терміни придатності.
4. Величезна кількість задоволених – постійних клієнтів!
5. 100% якісний ефект від процедури!

Ціна на мезотерапію в салоні краси Savanna SPA Club:подарунок для клієнтів ботоксу - знижена ціна

Якщо Ви шукаєте досвідченого лікаря косметолога в нашому місті, котрий надає послуги ін’єкційної косметології, котрому можна довірити найдорожче – Ви потрапили правильно. Відвідавши консультацію Ви з перших хвилин отримаєте відповіді на важливі для Вас запитання і зрозумієте що в надійних руках.

Ціна мезотерапії обличчя: АКЦІЯ! 850грн – 30% = 600грн / процедура (акція діє)

Телефонуйте та записуйтесь на консультацію, в салон краси Savanna Spa Club, до лікаря косметолога стосовно ботоксу БЕЗКОШТОВНО!

066 677 44 47 (попередній запис обов’язковий)

Фото контурної пластики до/після процедури

 • Капіляромезотерапія

  Це метод мезотерапії, який направлений на покращення стану кровоносних і лімфатичних судин. Капіляромезотерапія зміцнює стан стінок судин так ефективно, що ця методика завоювала популярність не тільки в естетиці, но і в комбінованому лікуванні судинної патології.

  Показання для застосування капіляромезотерапії

  • при стриях і розтяжках – зміцнює судини і нормалізує мікроциркуляцію в проблемній зоні і одночасно у всьому тілі;
  • при в’ялості шкіри – покращує її тонус за рахунок живлення;
  • при збільшенні венозного рахунку – зміцнює стінки венозних судин, підвищує іх тонус, знімає набряки;
  • при целюліті – покращує мікроциркуляцію в зоні фіброзу, що являється не відкладною частиною при проведенні лімфо дренажних процедур;
  • при алопеції стресового характеру має виражений ефект, так як діє зразу в декількох напрямках: покращує кровопостачання, зміцнює нервову систему, покращує сон, знімає спазм судин.
 • Біоревіталізація

  Методика відноситься до різновиду мезотерапії, яка дозволяє відновити тонус, еластичність і колір, властивий молодій і здоровоій шкірі за рахунок використання гіалурованой кислоти.

  Принцип дії біоревіталізації

  Під шкіру вводиться препарат, що містить гіалуронову кислоту. Гіалуронова кислота – це природний зволожувач, який, зв’язує велику кількість води, робить шкіру пружною, ніжною, бархатистою. Саме з нехваткою гіалуронової кислоти пов’язана вікова в’ялість шкіри, поява зморшок і втрата еластичності шкіри. Оскільки зволоження шкіри стає більш активним, то і живлення і кровообіг дерми поліпшується. Зовнішній ефект від процедури очевидний: шкіра набуває здорового вигляду, яскравість і свіжість. Слід відзначити високу ефективність і безпечність методу, так як алергічні реакції і побічні ефекти практично не спостерігаються.

  Біоревіталізація також зарекомендувала себе, як ефективний засіб по боротьбі з післяопераційними рубцями і післяродовими розтяжками.

  Показання для проведення біоревіталізації

  Зневоднена шкіра, профілактика вікових змін, нездоровий колір обличчя, купероз, пігментні плями. Переваги біоревітализації: моментальний ефект, висока ефективність, безболісність, немає вікових обмежень. Результати після проведених процедур зберігаються на довгий час. Особливий плюс процедури полягає, перш за все, в тому, що метод можна застосовувати на будь-якій ділянці шкіри, який необхідно привести в порядок. Це може бути і шкіра обличчя, шиї, декольте, потиличної області, рук. Оскільки гіалуронова кислота визнана безпечним ін’єкційним препаратом, її застосування широко поширене і популярне.

 • Біорепарація

  Процедура сучасного «ремонту» шкіри, що допомагає швидко, ефективно відновити і омолодити шкіру.

  • вікові зміни шкіри (зморшки, складки);
  • сухість шкіри;
  • локальне збільшення жирової клітковини (подвійне підборіддя, відвислі щоки);
  • в’ялість шкіри обличчя, зони декольте, рук і т.п;
  • наявність стрий і атрофічних змін шкіри;
  • додаток до антицелюлітних програм і ліпосакції.

  Препарати для біорепараціі діють в декількох напрямках: по-перше, підвищують антиоксидантний захист клітин так як містять вітамін С, по-друге, створюють ліфтинг-ефект, завдяки синтезу колагену і еластину, по-третє, зміцнюють судинну і клітинну стінку через присутність амінокислот.
  Після першої ж процедури відбувається вирівнювання поверхні шкіри, покращується колір обличчя, до шкіри повертається тонус. Також слід зазначити, що сама процедура менш болюча, ніж процедура біоревіталізації і не вимагає відновного періоду.

 • Поєднання з іншими методами омолодження

  Мезотерапія чудово поєднується з будь-якими інвазивними косметологічними методами, наприклад, з ін’єкціями ботоксину. Курс мезотерапії можна проводити як до, так і після процедури введення ботокса, але з інтервалом 2 тижні (якщо після). Прекрасно поєднується мезотерапія з контурною пластикою (перлайн, рестилайн) – методи доповнюють і підсилюють дію один одного. Дуже добре поєднується мезотерапія з хімічними пілінгами поверхневого і серединного впливу. Якщо Ви вирішите робити серединний пілінг – мезотерапія послужить ідеальною підготовкою.

 • Методи введення мезо- препаратів

  Існує три основних способи доставити мезо -коктейль в клітину:

  1. Ін’єкційним методом.
  2. Мезороллером.
  3. Без ін’єкційним – апаратним методом.

Відгуки клієнтів
Враження відвідувачів салону краси SAVANNA

Записатися на послугу


Залишити заявку на БЕЗКОШТОВНУ консультацію по мезотерапії

Передзвоніть мені
вгору