Навчальний центр SAVANNA PROFESSIONAL проводить навчальні курси по програмі “Педикюр” це повністю практичний, експрес – курс. В програму включені всі теми (в тому числі стерилізація, дезінфекція, захворювання стопи на нігтьової пластини) необхідні для самостійної роботи в майбутній професії, після закінчення навчання Ви отримаєте диплом (укр/англ) мовами.

БАЗОВИЙ КУРС «Педикюр»

переваги курсу педикюру в SAVANNA PROFESSIONAL

Якщо Ви вирішили навчитися робити нігтики, стати майстром нігтьового сервісу і обрали курс манікюру та гель-лаку, пам’ятайте, що послуги по догляду за нігтями та стопами ніг користується попитом у кожному салоні краси і не лише влітку. Обравши курси педикюру Ви зможете надавати весь спектр послуг нігтьового сервісу, не втрачаючи жодного потенційного клієнта!

Вартість експрес-курсу педикюру – 1900 грн

Загальний термін навчання – 1 тиждень (курс максимально практичний)

Навчання в міні групах, як правило, до 2-х людей.

Практичні навчики є самими цінними, тому саме на них ми акцентуємо всю навчальну програму. Студенти самостійно виконують всі маніпуляції в залежності від обраного курсу.

Перелік видів, ціни на курси педикюру

Назва курсу Тривалість Ціна
✓ “Курс лікування врослого нігтя” (корекція всіх стадій вростання методом встановлення коректуючої скоби CombiPed, каполіну) 3 дні 7000₴
✓ “Курси педикюру розширений – SUDA+” (кислотний) 1 тиждень 5000₴
✓ “Педикюр апаратний” (фрезером) 1 тиждень 400₴
✓ “Педикюр класичний” (обрізний) 1 тиждень 4000₴

 

Навчання в Івано-Франківську в SAVANNA PROFESSIONAL

Весь навчальний процес базується на багаторічному досвіді майстрів мережі салонів краси “SAVANNA”. Опитмальна локація школи в центрі Івано-Франківська, неподалік готелю “Надія”. Всі навчальні програми розроблені в “Міжнародної академії краси” – International Beauty Academy, інтегрованої в навчальні процеси нашого навчального центру.

 

банер - максимум практики на курсах педикюру

Центр SAVANNA PROFESSIONAL забезпечує моделями на навчання

Для практичних відпрацювань, а їх 95% від усього навчального процесу, Вам будуть необхідні моделі – люди на котрих Ви будете відточувати Ваші навички. Ми надамо Вам модель на відпрацювання практики під час курсу педикюру в Івано-Франківську.
Маленькі групи до 2-х чоловік, та індивідуальне відпрацювання на моделях під контролем досвідчених інструкторів – професіоналів нігтьового сервісу.

Аспекти навчання педикюру в Івано-Франківську

 

Педикюр – це послуга котра користується попитом у всіх салонах краси Івано-Франківська та і в цілому в кожному місті у всьому світі.
На базовому курсі в SAVANNA PROFESSIONAL Вас навчать професійному виконанню процедури через тверді практичні навички сформовані завдяки великій кількості практичних відпрацювань та саму необхідну та важливу теорію (якої лише 5% від загального курсу)!

Фото із навчання педикюру

Ознайомитись із більш детальним фотозвітом із навчання можна на нашій сторінці в соцмережі INSTAGRAM за хештегом #savannapro #savanna_pro або просто натиснувши на: “ФОТО РОБІТ СТУДЕНТІВ Центру SAVANNA PROFESSIONAL під час навчання”

  • Який педикюр кращий, на який буде більше клієнтів?

    Насамперед, потрібно розуміти, що це процедура метою котрої є позбавлення лишнього, загрубілої шкіри (гіперкератозу) та усунення відрослої кутикули. Кожен із видів педикюру підійде для вирішення цього завдання. Але потрібно врахувати особливості кожного методу. Класичний вид педикюру важкий в плані виконання для майстра, оскільки всі маніпуляції виконуються в ручну, що є досить енергозатратною процедурою (потрібно набирати воду необхідної температури, попередньо продезінфікувати ємність, або застелити одноразовим чохлом, далі відмочувати шкіру ніг), а крім того під час процедури із замочуванням практично не можливо відрізати лише відмерлий-загрубілий шар шкіри, тому що при розмочуванні розмокає також здорова молода шкіра. Класичний педикюр – досить травматична для клієнта та енергозатратна для майстра процедура, котра коштує дешевше аналогічних апаратних методик. Але є категорія людей, котрі звикли до цього виду чистки і їх не мало.

    Апаратний метод, легший у виконанні та у відношенні до безпеки для здоров’я клієнта. Цей вид педикюру практикують всі подологи світу!

Для отримання детальнішої інформації про навчання, програму курсу чи будь-які інші запитання Ви можете задати зателефонувавши нам: ☎ 066 650 50 02 або відвідавши наш навчальний центр в м.Івано-Франківськ по вул.С.Бандери, 10В. Ми будемо раді відповісти на всі Ваші запитання.

вгору