Фарбування волосся

Фарбування волосся – дуже важлива справа в житті кожної жінки.

Процедура дозволяє не лише змінити колір, додати блиску, або ж відтінку, а ще й провести лікування, або ж реконструкцію волосся в процесі, за умови правильно підібраної косметики та високо кваліфікованого майстра – колориста!

Багатьом жінкам час від часу хочеться щось змінити у своїй зовнішності. Одинм із самих простих та дієвих способі є фарбування!

Вартує навіть трішки змінити колір волосся, як Ваш образ змінюється та починає сяяти новими барвами прекрасних емоцій. Але процедура фарбування волосся має ряд правил та рекомнедацій яких потрібно притримуватися кожній жінці, щоб отримати бажаний ефект!

Коли варто перенести процедуру фарбування волосся?

– Якщо Ви хворієте та приймаєте гормональні препарати. Деякі препарати можуть впливати на результат.

– Якщо на шкіри голови є ранки, царапини. Також варто перенести фарубвання до того часу, коли всі пошкоджені ділянки загояться.

– Під час критичних днів. Різні гормональні зміни в організмі можуть позначитися на результаті.

– Не рекомендується фарбувати волосся, якщо Ви недавно робили хімічну завивку.

– Якщо після попереднього фарбування пройшло меньше ніж два тижні.

Перейти до послуги

Особливості фарбування волосся

Дуже важливо правильно підібрати фарбу для Вашого волосся та косметику яка буде взаємодіяти із фарбою під час процедури фарбування. Фарба повинна не лише фарбувати в бажаний колір, а ще бажано щоб її компоненти відновлювали та реконструювали структуру волосся. Такими власитвостями може похвалитися не кожна фарба. Тому саме для Вас ми працюємо на французькій косметиці Ducastel. Оскільки це єдиний бренд в склад фарб якого входить кукурудзяне масло і кисень. Наявність таких компонентів гарантує  лагідне фарбування та догляд за Вашим волоссям вже під час процедури пофарбування!

Який результат Ви отримаєте після фарбування волсся в салоні краси Savanna?

– палітра фарб – більше 100 відтінків, отже Ви отримаєте саме той колір, який Вам сподобається;

– 100% зафарбування сивини;

– догляд за волоссям вже під час процедури фарбування;

– блиск, стійкість та насиченість кольору;

– після процедури, волосся та шкіра голови неймовірно демонструє доглянутий вигляд та розкішний природній блиск.

Етапи правильно проведеного фарбування волосся:

Правильно проведена процедура повинна включати такі етапи:

1. Нанесення фарби, та препарату що захищає волосся під час процедури.

2. Правильний час витримки перпаратів, для досягнення бажаного результату. Для кожного фарбування, та кожного клієнта, час індивідуально підбирає майстер-колорист!

3. Миття голови спеціальнім шампунем, що відкриває лусочки у волоссі.  Це потрібно для того, що фарба надійно проникла в структуру волосини. Саме тоді вона не буде вимиватися і буде триматися максимально тривалий час.

4. Нанесення лікувально-відновлювальної маски. Витримка її на волоссі протягом певного часу!

5. Миття голови.

6. Нанесення термозахисту та спеціальних засобі для догляду за волоссям, як завершальний процес. Сушка.

7. Запечатування та випрямлення волосся плойкою утюжком, на спеціальній температурі, яка дає можливість запечатати волосся для максимально тривалого збереження всіх компонентів догляду.

8. Стрижка чи корекція стрижки – за бажанням!

Коли не шкідливо фарбувати волосся, та нюанси які варто врахувати:

1. Послугу повинен виконувати досвідчений перукар, що має диплом та досвід роботи. Краще коли це спеціаліст – колорист.
2. Дуже велике значення має косметика яка використовується при процедурі, оскільки від неї також залежить якість та довготривалість ефекту від процедури.
Дуже велике значення та вплив на ефективність процедури, має якість косметики та вправність і досвід перукаря-колориста. Важливо, щоб це робив досвідчений колорист.

Тому в салоні краси Savanna використовується тільки дорога, якісна косметика французького бренду Ducastel, що має відповідну сертифікацію та ефективність, доведену часом та великою кількістю вдячних клієнтів. Наші майстри перукарі (колористи) мають великий досвід роботи, відповідні дипломи та працюють на Французькій косметиці Ducastel.

Процедура нешкідлива, приємна та дуже ефективна. В результаті фарбування косметикою Ducastel, волосся стає живим, здоровим,  має гарний здоровий блиск, легко розчісується та дарує Вам неймовірну гамму позитивних емоцій.

Спеціаліст-колорист запрошує Вас в салон краси Savana Spa Club на процедуру фарбування волосся! Ви 100% гарантовано отримаєте якісну послугу!

Ціна залежить від довжини, густини та поставлених задач!

Телефонуйте та записуйтесь прямо зараз!

 

 

 

вгору