Хімічний пілінг — ефективний метод омолодження шкіри та вирішення цілого ряду естетичних недоліків (розширені пори, зморшки, лікування акне і пост акне, кератоз, пігментація, вікові зміни та інше). Сучасна космоцевтика дуже швидко розвивається і вже є косметичні лінії, в котрих пілінги займають позиції на рівні з апаратними методами, інколи навіть перевершують їх по результатах.

Пілінг обличчя в салоні краси SAVANNA – це унікальна косметична процедура догляду за шкірою, ліфтинг, омолодження і оновлення на клітинному рівні, яка допомагає позбутися ороговілих клітин, стимулює регенерацію шкіри і новлює верхній шар епідермісу. Шкіра оновлюється, стає мягшою, ніжнішою, світлішою й виглядає молодшою!

Технологія, види та способи застосування

пілінг обличчя, фрагменти шкіри обличчя до та після

В залежності від поставлених цілей, пілінг розрізняють по мірі взаємодії, при котрому він може, або просто підготувати шкіру до наступної косметичної процедури, або безпосередньо вирішити поставлене завдання по усуненню дефектів шкіри, пігментних плям, комедонів, зморшок, або вугревих висипань.

Взаємодія на шкіру в залежності від глибини:

 • Поверхневе очищення верхніх шарів шкіри (епідермісу) – в зернистому і роговому шарі;
 • Серединне відлущування – впливає на епідерміс і капілярну дерму.
 • Глибокий пілінг обличчя – проникає до шару рекуперувальної дерми.

Ексфоліація – ідеальна підготовка шкіри перед ін’єкціями мезотерапії.

Косметологи використовують такі види пілінгів:

 • Хімічний
 • Фізичний
 • Механічний

Хімічний пілінг обличчя

Існує близько 40 видів цієї процедури, від легенького поверхневого до сильного глибокого. Це так званий направлений, дозований і контрольований хімічних опік шкіри, котрий потрібно робити у спеціально обладнаних кабінет в салоні краси або медичній клініці.

пілінг обличчя - схема дії на шкіру

Вибір хімічного пілінгу обличчя залежить від типу шкіри і проблем які необхідно вирішити. Реакція на шкіру фруктових кислот – гліколевої, яблучної, молочної, лимонової, винної або піровиноградної гарно відлущують верхні шари ороговілих клітин епідермісу. Для серединної та глибокої взаємодії на шкіру використовують TCA – трихлороцетну кислоту. Один із найпопулярніших поміж косметологів – ретиноєвий (жовтий) пілінг.

Фізичний пілінг обличчя

До цього типу відносять кріопілінг і лазерний. Кріопілінг – болюча, але дуже ефективна процедура. Після взаємодії рідкого азоту або сухого льоду покращується кровообіг і активізовується вироблення колагену. Після процедури обов’язкове застосування домашнього догляду та періодичний нагляд у лікаря – спеціаліста, який проводив процедуру.

Лазерна взаємодія також відноситься до фізичних маніпуляцій. Лазерне шліфування за допомогою спеціального апарату активно омолоджує шкіру, стимулює вироблення колагену, видаляє розтяжки та маленькі шрами, ретушує рубці і робить поверхню дуже гладенькою. Цей метод є досить безпечним. Варто пам’ятати, необхідно  7-10 днів на реабілітацію.

Механічний пілінг

Механічне відлущування ороговілих часточок виконують або вручну, або апаратами для чистки (бросаж, або браш – пілінг) із застосуванням спеціальних насадок із щітками з натуральних волокон для механічного шліфування шкіри. Для глибокого, або серединного механічного пілінгу роблять мікродермабразію — шліфування із використанням апарату.

Ультразвуковий пілінг  — один із самих ніжних методів очищення шкіри, який не потребує довготривалого реабілітаційного періоду. Під час нього видаляються відмерлі клітини, покращується мікроциркуляція крові і обмін в клітинах, виводяться продукти діяльності потових сальних залоз.

Наші спеціалісти-косметологи врахують Ваш тип шкіри, показання та протипоказання для досягнення найкращого результату.

Хто має право надавати послугу?

Процедуру має право робити сертифікований косметолог. В салоні краси SAVANNA SPA Club, всі косметичні процедури роблять лікарі косметологи дерматологи із досвідом роботи. Препарати, які ми використовуємо, сертифіковані та мають відповідні документи на територію України. Ми рекомендуємо для того щоб процедура дала максимальний ефект попередньо зробити чистку обличчя.

5 причин звернутися в салон краси SAVANNA SPA Club:

1. БЕЗКОШТОВНА консультація!
2. Послугу надає висококваліфікований лікар косметолог дерматолог.
3. Сертифіковані препарати.
4. Величезна кількість задоволених – постійних клієнтів.
5. 100% ефект від процедури!

Фото результатів пілінгу до/після

 • Активний пілінг

  Дія призводить до видалення верхнього шару шкіри і загоєнню вугрів. Рекомендується до використання при вугровій хворобі – вульгарному (звичайному) і гормональному акне, які характеризуються великою кількістю запалених вугрів, і скупченням підшкірного жиру. Активний пілінг містить активні кислоти, які сприяють загоєнню і запобігання запалення шкіри, надають шкірі ніжніший і гладкий вигляд і прискорюють процес оновлення шкірних клітин.

 • З гранулами бамбука

  Відрізняється високим вмістом бамбукових кислот і шматочків бамбука, подрібнених до стану дуже дрібного порошку. Кислоти й порошок благотворно впливають на здоров’я шкіри і її зовнішній вигляд завдяки наступним діям:
  – звужують розширені пори;
  – усувають надмірне виділення жиру;
  – відшелушують і регенерують верхні шари шкіри, освітлюють плями. Які появилися  в результаті акне і дрібні рубці;
  – прискорюють процес відновлення шкіри, в результаті якого активно виділяється колаген, -сприяє ущільненню і поліпшенню консистенції шкірного покриву;
  – запобігають посилену пігментацію, що спричинюється висипом;
  – надають шкірі блиск і свіжий вигляд.

 • Поверхневий пілінг вихідного дня (Skin Tech)

  Шкірна стимуляція без видимого лущення.

  Розчин EasyPhytic (сильна шкірна стимуляція) оснований на поєднанні молочних кислот з контрольованим частковим вмістом гліколевої і мигдальної кислоти. Фітинова кислота – сильний антиоксидант. Позитивний вплив гліколевої кислоти на шкіру доведено морфологічно. Вона стимулює продукцію колагену і гальмує синтез меланіну.
  Багато пацієнтів, яким показаний серединний або глибокий пілінг, готові пожертвувати більш вираженим ефектом і віддати перевагу поверхневому тільки тому, що він не вимагає ніякого реабілітаційного періоду.
  Лікувальні показання до фруктових пілінгів сфокусовані в основному на пацієнтах молодого віку, чия шкіра має достатній відновний потенціал.
  Основні показання до поверхневого пілінгу:
  -вугровий висип;
  -проблемна жирна шкіра;
  -жирна себорея;
  -гіперпігментація;
  -кератоз;
  -профілактика старіння шкіри;
  -вікові косметичні дефекти, які можна визначити як легкі.
  Досвід показує, що середні й виражені вікові зміни шкіри, які бувають у пацієнтів старше 40 років, не піддаються поверхневому пілінгу, і це можна вважати його основним недоліком.

  Особливості:
  -не вимагає нейтралізації;
  -безпосередньо після процедури може з’являтися тільки незначна еритема (легке почервоніння), яка проходить протягом декількох годин.
  Курс лікування складається з 6-8-10 процедур з інтервалом 1 раз в тиждень.

 • Депігментуючий пілінг Cimel (Іспанія)

  Головний активний компонент пілінгу CIMEL – ретинол. Ретинол, не ушкоджуючи шкіру, нормалізує процеси кератинізації, відновлює позаклітинні структури дерми, має виражену відбілюючу дію. Гістологічні дослідження показали, що стимулюючий вплив ретинолу та його похідних на клітинні структури шкіри зберігається ще протягом 4 місяців після останнього нанесення ретиноїдів. Так, як активним компонентом є ретинол, а неретиноєва кислота, послуги  можна надавати пацієнтам і з чутливою шкірою. Необхідно так само відзначити, що до складу пілінгу входить коєва кислота, яка сприяє відбілюванню шкіри.

  Показання до застосування:
  – в’яла шкіра;
  – гіперпігментація.

  Переваги:
  – атравматичний;
  – короткий період реабілітації, що не вимагає припинення соціальної активності;
  – висока безпека;
  – виражена стимулююча дія.


Враження відвідувачів салону краси SAVANNA

Записатися на послугу


Залишити заявку на БЕЗКОШТОВНУ консультацію щодо пілінгу

Передзвоніть мені
вгору