Татуаж губ — послуга, що використовується в косметичних цілях для введення пігменту (більш поверхнево чим в тату) для надання бажаного кольору, або градієнту та форми(за необхідності корекції) губам клієнтки.

Перманентний макіяж губ в салоні краси SAVANNA – це можливість подарувати собі красиву форму, якісний рівний тон кольору, який не зміниться протягом років та захоплення оточуючих!

Перманентний макіяж губ: техніки виконання та види

губи різного кольору після татуажу

Татуаж губ можна виконувати декількома основними техніками, пілінг розрізняють по мірі взаємодії на шкіру, при котрому він може, або просто підготувати шкіру до наступної косметичної процедури, або безпосередньо вирішити поставлене завдання по усуненню дефектів шкіри, пігментинх плям, комедонів, зморшок, або вугревих висипань.

Від чого залежить рівномірність вкладання пігменту (рівний тон кольору):

 • Якість пігментів (барвників) які використовує майстер ПМ;
 • Наскільки рівномірно по тону вкладається пігмент (чи однакова сила натискання голкою на шкіру при введення пігменту);
 • Правильна підготовка шкіри клієнтки перед процедурою та якісний догляд після.

Види татуажу губ:

 • класичний (в один тон з розтушовкою контуру, машинною технікою )
 • пудровим напиленням (градієнт кольору) “акварель”
 • класичний – мікроблейдинг (в один тон, виконується маніпулою)

Перегляньте відео із виконанням перманентного макіяжу губ
Відео для клієнтів салону краси

Дивитися відео - татуаж губ

Як правильно підібрати колір губ якщо Ви записалися на ПМ вперше?

ПМ – скорочена назва перманентного макіяжу, сленг який вживають професійні майстри. ПМ губ – одна із самих розповсюджених процедур. Дуже важливо врахувати всі фактори при виборі кольору, оскільки це одне із ключових завдань майстра – порекомендувати оптимальний колір саме для Вас. При цьому майстер повинен врахувати всі Ваші фізіологічні особливості та підібрати такий колір, який при взаємодіє із Вашим природнім пігментом вступивши в реакцію дав бажаний відтінок.

татуаж губ - процесТатуаж губ класичний (машинкою)

Татуаж котрий виконується машинкою – класичний метод нанесення пігменту рівномірно на одну глибину по всій площі губи. Такий метод – “олдскульний” вважається самим оптимальним і є перевіреним уже роками. Його використовують також для татуажу брів, повік та міжвійкового контуру.

Татуаж губ технікою пудрового напилення

Відносно новий – сучаний метод нанесення пігменту на поверхню губ градієнтом від одного тону до іншого, або ж нанесення одного і того ж кольору але на різну глибину, що створює ефект градієнту (відблиску на певних ділянках). Техніка яка останній час користується не аби якою популярністю особливо у молодих клієнток.

Перманентний макіяж губ – мікроблейдинг (маніпулою)

Техніка занесення пігменту в площину губ за допомогою маніпули (ручка в котру вставляється спайка лез) за допомогою швидких механічних рухів “штришок за штришком”. Процедура вважається більш енергозатратною та травматичною для клієнтки, хоч дехто Вважає що нанесений пігмент таким способом тримається довше і процедура є якіснішою. Але це все міф, а якість пігменту та період який він буде залишатися яскравим та рівномірним, залежить від професійності майстра ПМ та якості самих пігментів!

Як правильно обрати майстра перманентного макіяжу?

схеми татуажу губ при різних особливостях

Важливо щоб Ви мали можливість прийти на попередню консультація і задати запитання які Вас будуть цікавити! Майстер ПМ, обов’язково повинен попередньо зібрати анамнез і проінформувати Вас про правильність підготовки перед процедурою (за тиждень до процедури обов’язково необхідно провести підготовку організму в домашніх умовах). Всі засоби що використовуються під час процедури (взаємодіють із кров’ю) мають бути одноразовими, процедура повинна проводиться на одноразовому простирадлі, майстер повинна бути одноразових рукавичках, захисних окулярах, масці, шапочні та халаті.

Має значеть досвіт майстра ПМ та його портфоліо. В салоні краси SAVANNA SPA, всі процедури перманентного макіяжу, в тому числі губ, роблять висококваліфіковані спеціалісти із досвідом роботи. Процедура виконується топовим Американським обладнанням та використовуються якісні пігменти котрі сертифіковані та мають всі відповідні документи.

Чому клієнти записуються на послугу татуажу губ в Івано-Франківську саме в салон краси SAVANNA:

1. БЕЗКОШТОВНА консультація!
2. Татуаж губ виконує досвідчений спеціаліст.
3. В роботі використовуються якісні, американські пігменти.
4. Досвід надання послуги вже більше 7 років.
5. 100% якісний ефект від процедури!

Фото татуажу губ до/після ПМ

 • Чи варто робити перманент губ?

  Варто робити татуаж губ, чи ні вирішувати лише Вам. Але ось декілька беззаперечних фактів щоб обрати цю послугу:

  • це полегшує щоденну процедуру макіяжу;
  • Ви зможете підкреслити свій природній колір губ, зробите його чіткішим;
  • зробити свій образ яскравішим;
  • зможете прибрати недоліки (відсутність яскравої пігментації, нерівність кольору, не достатньо чіткий контур) підкорегувати асиметрію якщо вона є.

  Будете залишатися яскравими у будь яких природних умовах та життєвих обставинах.

 • Як обрати колір який підійде саме Вам?

  Найперше Вам потрібно визначитись чи Ви хочете зробити акцент на губи, або ж просто підкреслити свій природній колір. При виборі кольору потрібно враховувати наскільки часто Ви носите яскравий вечірній макіяж, або віддаєте перевагу денному, нюд макіяжу. Є багато факторів які варто врахувати і про які Вам розповість майстер ПМ на консультації в салоні краси.

 • Як зрозуміти якісний пігмент використовує майстер татуажу чи дешевий і чи має це значення?

  На жаль перед процедурою, або навіть після неї, зрозуміти якісним пігментом було виконано ПМ не можливо. Перевірити це Ви зможете лише приблизно через 6 місяців після процедури, коли пігмент в шкірі почне змінювати свій відтінок і у Вас побіліють губи або ж стануть оранжевого відтінку (залежить від того який колір Ви вибирали). Для того щоб Вам не довелось переживати про це – ми піклуємося про якість наших послуг, (пігменти які використовються в роботі преміум якості і перевірені роками) і обравши татуаж губ в салоні краси SAVANNA Ви можете бути впевнені на 100% що колір який Ви виберете не змінить свій відтінок і Ви залишитесь задоволеними не лише після процедури і на роки потім.

 • Вікові обмеження для процедури ПМ?

  Конкретних вікових обмежень для татуажу губ немає.


Враження відвідувачів салону краси SAVANNA

Записатися на послугуЗалишити заявку на БЕЗКОШТОВНУ консультацію щодо татуажу губ

Передзвоніть мені
вгору