Масаж обличчя в салоні краси SAVANNA – це якісна косметика, кваліфіковані косметологи із вищою медичною освітою та великим досвідом роботи. Косметика яку використовують спеціалісти під час процедури – кращих брендів (Dr.Kadir, KART, Esthederm).
Процедура дає можливість вирішувати різні завдання, в залежності від виду масажу. Наші косметологи із радістю допоможуть підібрати вид послуги, який буде оптимальний саме для Вас.

Технологія та види масажу обличчя

ефект від масажу обличчя

Залежно від поставлених цілей, підбирають вид масажу лиця, при котрому він може, або просто підготувати шкіру до наступної косметичної процедури, або безпосередньо вирішити поставлене завдання по усуненню дефектів, покращення тургору, усунення дряблості, розгладжування зморшок.

Види косметичного масажу:

 • Класичний.
 • Лімфодренажний.
 • Масаж-маска по матригелю.
 • По “Жаке”.
 • Мікроструменевий біоліфтинговий.
 • Медовий.

Відео виконання процедури масажу лиця
Для клієнтів салону краси SAVANNA SPA Club

Дивитися відео - масаж обличчя

Класичний масаж лиця

Направлений на підвищення тонусу шкіри та м’язів, сприяє формуванню м’язового «каркасу» та має ліфтинговий ефект. Запобігає виникненню косметичних недоліків шкіри, може уповільнити хід біологічного годинника, впливаючи на прояви старіння, такі як зморшки, в’яла шкіра, тьмяний колір, друге підборіддя і так далі. Його ідеально доповнить процедура нанесення маски для лиця.

Лімфодренажний масаж обличчя

Це ретельна і глибока робота на м’язовому рівні під впливом мануальної міостимуляції, яка призводить до підвищення натягу і тим самим зміцнення тканини. Мануальний лімфодренаж підсилює ефект процедур по догляду за обличчям, оскільки стимулює лімфообіг, поліпшує обмін речовин і забезпечує очищення підшкірних тканин. Лімфодренаж володіє моделюючим і ліфтинговим ефектом, знімає набряк, підвищує тонус м’язів, покращує колір обличчя.

Масаж-маска по матригелю

Високоефективні гідрофільні масажні маски для обличчя і тіла на основі похідних водоростей і фітосквалена. Матригель- маска дозволяє домогтися ліфтинг- ефекту вже з першої процедури, швидко відновлює гідро ліпідну мантію шкіри, очищає, знімає подразнення, повертає свіжість і здоров’я.

Лікувальний масаж по Жаке

схема масажу лиця

Різновид послуги, основою якої служить щіпок. Саме тому вона також називається«щипковим масажем». Після проходження нормалізується кровообіг і виділення шкірного сала, вирівнюється колір обличчя, поліпшується загальний стан шкіри.

Мікроструменевий біоліфтинговий масаж

Біоліфтинговий масаж “Чарівні рукавички” – це методика, що використовує слабкий імпульсний електрострум. В результаті підвищується тонус шкіри і вирівнюється її рельєф, розгладжуються зморшки і складки носо слізного трикутника, зникає пастозність, зникає друге підборіддя. Оскільки в ході лікування виявляється комплексний вплив на клітини, м’язи й судини, омолодження відбувається дійсно відчутне. Причому ефект зберігається досить тривалий час. Дія мікрострумів спрямована не тільки на активізацію «дрімаючих» клітин, але і на нормалізацію діяльності нейром’язової тканини. З їх допомогою можна знімати больовий синдром, відновити структуру тканин після травм і оперативних втручань, при пошкодженні шкірних покривів після лазерного шліфування й глибоких хімічних пілінгів. Мікроструменевий масаж має протизапальний, лімфодренажний і регенеруючий ефект, позитивно впливає на мімічну мускулатуру, хоча прямої стимуляції м’язів і їх вираженого скорочення не відбувається.

Медовий масаж

Є однією з найефективніших косметичних процедур, що дозволяє поліпшити стан шкіри. Допомагає нормалізувати кровообіг, зняти набряки, поліпшити сон, сприяє підвищенню тонусу шкіри, має позитивний вплив на стан всього організму. Медовий масаж в косметичних цілях допомагає зберегти гладкість і свіжість, запобігає утворенню зморшок. Верхній шар шкіри звільняється від відмерлих клітин, розширюються кровоносні судини, нормалізується діяльність сальних залоз, тканини стають більш еластичними й пружними.

Кому можна довірити маніпуляції з обличчям?

Процедуру має право робити сертифікований косметолог. В салоні краси SAVANNA SPA Club, всі косметичні процедури роблять лікарі дермато-косметологи із досвідом роботи. Косметика, яку використовують в процесі масажу є якісною та сертифікованою на територію України.

Ось чому клієнти обирають SAVANNA SPA:

1. БЕЗКОШТОВНА консультація!
2. Всі види масажу виконує дипломований лікар демато-косметолог.
3. Використовуються якісні косметичні засоби.
4. Приємна та ефективна процедура.

Фото косметичного масажу обличчя

 • Скільки раз необхідно зробити масаж лиця, щоб отримати результат?

  Ефект буде залежати від Вашого віку, стану шкіри та виду процедури. Зазвичай базовий курс складається із 10 процедур. Але все це дуже індивідуально і залежить від фізіологічних особливостей. Косметологи салону краси SAVANNA допоможуть обрати найоптимальніший для Вас варіант із врахуванням всі факторів.

 • Протипоказання до виконання

  Не рекомендується виконувати, якщо у Вас є купероз (яскраво виражена судинна сітка на обличчі), або ж є запальні процеси чи відкриті ранки. Мікроструменевий масаж не рекомендується якщо є проблеми із щитовидною залозою, або наявні імпланти.
  Перед процедурою в обов’язковому порядку наші косметологи збирають анамнез (розмовляють із клієнтом і задають необхідні запитання) щоб зрозуміти чи наявні якісь проти покази для кожної конкретного пацієнта.

 • Тривалість процедури

  В залежності від виду масажу буде трішки відрязнятися тривалість виконання процедури. Діапазон 15 – 60 хвилин, але самі популярні (класичний та пластичний) тривають 30 хвилин.


Відгуки клієнтів
Враження відвідувачів салону краси SAVANNA

Записатися на послугуЗалишити заявку

Передзвоніть мені
вгору