Педикюр в салоні краси SAVANNA – це якісна косметика провідних світових брендів, гарантія безпеки Вашому здоров’я, (3 етапи стрелизації та дезінфекції інструментів), висококваліфіковані майстри!

Опис видів педикюру в салоні краси SAVANNA

педикюр червоним гель-лаком

Послуга педикюру була популярною ще в дев’ятнадцятому столітті. На той час, дозволити собі таку процедуру могли лише відомі та заможні дами, а також чоловіки, які мали відношення до вищого суспільства. Слово «педикюр», в перекладі із латинської мови, читається як «догляд за ногами» Адже pedis – це нога, а cure – догляд. Сьогодні педикюр – процедура – доступна і навіть дуже поширена. Для того щоб педикюр був якісний і радість Ви отримали не лише від процесу, а й від результату, записуйтесь на педикюр в салон краси Savanna.

Щоденно наші ступні попадають під вплив різноманітних зовнішніх подразників. Це можуть бути високі каблуки, некомфортне взуття, синтетичні колготки, або носки. Через подібні фактори на ногах можуть з’являтися мозолі, натоптиші, може потріскатись шкіра, ноги можуть почати пітніти сильніше в декілька раз.

В більшості салонів краси дев’ять із десяти клієнтів відзначають у себе наявність тих чи інших проблем з ногами. Від багатьох із них можна позбавитись із допомогою системного професійного догляду. В подібних випадках педикюр стає ще і лікувальним.  Його терапевтична практика є незамінною і потребує серйозного і вмілого підходу. Салон краси Savanna – це колектив професіоналів, які подарують вам красу ніжок та відчуття легкості і щастя!

Для створення привабливого педикюру, який може стати незамінним елементом особистої гігієни і матиме лікувальний характер, в середньому потрібно до двох з половиною – трьох годин. Розумно,  довірити роботу такої затяжної процедури, лише професійним майстрам педикюру, які із задоволенням приймуть Вас в салоні краси Savanna.
Існують різні методики виконання педикюру. Кожен вид має свої особливості.

Класичний педикюр

Класика завжди залишається класикою, навіть коли мова йде про педикюр. Класичний педикюр має багато прихильників і супротивників. Все частіше говорять про переваги необрізних методик над класичним обрізним педикюром. Ця тенденція виправдовує себе. Але, в деяких випадках старий добрий педикюр приходить на допомогу. Обрізний педикюр робиться за допомогою спеціальної бритви і розмочуванні ступнів водою, тому його називають ще й мокрим. У цьому і полягає його основна відмінність від апаратного, адже апаратна методика передбачає виконання процедури «по сухому» і тільки за допомогою шліфувальних насадок і пил. Потрібно чимало вправності від майстра, щоб зробити обрізний педикюр процедурою, максимально комфортною для клієнта.

У яких випадках без класичного педикюру не обійтися?

Якщо є багато погрубілої шкіри на стопі, коли клієнт нехтує доглядом за ногами дома і не відвідуює салоно крси,  в таких випадки без ручної роботи – нікуди.
Зустрічаються такі захворювання, коли клітини шкіри перетворюються на ороговілі лусочки, не дивлячись на всі хитрощі по догляду за стопою. Звичайно, причину захворювання потрібно лікувати в лікарні, але не з наслідками можна впоратися за допомогою класичного педикюру, тому що жоден апарат або пилочка не в змозі зняти «цегляну кладку» на стопах.

педикюр виконує майстер

Класичний педикюр складається з наступних етапів:

Розпарювання ступнів у ванночці з дезодорувальними і дезінфікувальними речовинами.
Далі проводиться обробка ступнів за допомогою леза, видаляються ороговілості і натоптиші. Педикюрними щипчиками, або ножицями, нігтям надається форма, для коректування потрібна додаткова шліфування пилочкою. Кутикула при класичному педикюрі повністю вирізається. Нігтьові пластини покриваються лаком-основою, декоративним лаком і фінішним покриттям. На заключному етапі проводиться масаж, наносяться різні масла по догляду. Можливі варіації. Тривалість класичного педикюру складає 1-1,5 години (в залежності від стану стоп і супутніх процедур).

 Обрізний педикюр має протипоказання. Його не можна робити при цукровому діабеті, злоякісних утвореннях, при гемофілії і зниженому згортанні крові, при підозрі на грибкові чи інші захворювання шкіри, при вірусному гепатиті, захворюваннях крові; при ослабленому імунітеті салонний обрізний педикюр теж вкрай небажаний.

У чому переваги?

За допомогою обрізного педикюру ефект доглянутих ступнів, естетичний вигляд досягається відразу ж. Для тих, хто не затруднює себе постійним доглядом за ногами, це експрес-вихід, швидкий результат.

Апаратний педикюр

Педикюр за допомогою апарату для обробки стопи є одним із різновидів європейського необрізного педикюру. Характерною його особливістю є не використання рідини. Стопи не розпарюються в ножний ванночці, як при обрізному – класичному педикюрі. Обов’язковою умовою проведення апаратного педикюру є обробка дезінфікувальним розчином. Після дезінфекції на шкіру стопи наноситься ремувер, який впливає тільки на відмерлі клітини. За допомогою апарату із застосуванням різних насадок обробляються навіть малодоступні ділянки ступні. Кутикула не обрізається, а шліфується спеціальною насадкою. Це виключає появу задирок, а матрикс нігтя залишається під захистом. Найкраще його поєднувати із манікюром та покриттям френч.

Так як апаратний педикюр не зачіпає живі клітини, він надійніше захищає від проникнення грибків і вірусів. Насадки для апаратів, що використовуються в салоні краси Savanna, виконані з матеріалів, які легко піддаються дезінфекції та стерилізації.

 • Чому перевагу віддають апаратній обробці стопи

  Перевага апаратного педикюру – гігієнічність і безпеку. За допомогою різних насадок обробляються важкодоступні місця на стопі – міжпальцевого простору, глибокі бокові валики. Шкіра ніг обробляється професійно розробленими розм’якшувачами для ороговілих лусочок, що дозволяє майстру видалити тільки відмерлий шар, не зачіпаючи живу шкіру.  Насадки апарату, не заподіюючи больових відчуттів, доставляють пацієнтові максимальний комфорт.

  При роботі з діабетичною стопою – апаратний педикюр – це ідеальне рішення. Клієнт який хворий на цукровий діабет страждає зниженим порогом чутливості, тому не може адекватно реагувати на дії майстра при процедурі обрізного педикюру.

  За допомогою апарату досить просто вирішити проблеми натоптишів, врослого нігтя, застарілих мозолів; дефекти нігтьової пластини.
  Проблеми з обробкою стопи виникають лише в тих випадках, коли ноги клієнта знаходяться в сильно занедбаному стані. Але навіть в цьому випадку краще вдатися до кількох процедур апаратного педикюру. Причина в тому, що при обробці за допомогою апарату, результат зберігається набагато довше, а клієнтові доводиться рідше звертатися до послуг майстра. Це не рекламний трюк, все пояснюється досить просто. Наша шкіра володіє великими генеруючими можливостями. Намагаючись захиститися від втручання в живі тканини, клітини починають посилено ділитися, що сприяє посиленню росту рогового (захисного шару) шкіри.

  Апаратна обробка шкіри – це відмінне рішення проблем, які неможливо вирішити за допомогою обрізного педикюру. Педикюр за допомогою апарату для обробки стопи є одним із різновидів європейського необрізного педикюру. Характерною його особливістю є повне виключення вологого середовища. Стопи не розпарюються в ножний ванночці, як при обрізному і класичному педикюрі. Обов’язковою умовою проведення апаратного педикюру є обробка дезінфікувальним розчином. Після дезінфекції на шкіру стопи наноситься ремувер, який впливає тільки на відмерлі клітини. За допомогою апарату із застосуванням різних насадок обробляються навіть малодоступні ділянки стопи. Кутикула не обрізається, а шліфується спеціальною насадкою. Це виключає появу задирок, а матрикс нігтя залишається під захистом.
  Так як апаратний педикюр не зачіпає живі клітини, він надійніше захищає шкіру від грибків і вірусів. Насадки для апарату виконані з матеріалів, які легко піддаються дезінфекції та стерилізації.

  Європейський педикюр вважається найбільш безпечним видом. Найчастіше майстри застосовують його тільки в тому випадку, коли клієнт регулярно доглядає за своїми стопами. Прибрати загрубілу шкіру або великі натоптиші за допомогою цього виду педикюру дуже проблематично, оскільки спочатку зайва шкірка розчиняється, а вже тільки потім забирається спеціальною дерев’яною паличкою.

 • Педикиюр френч

  Кожен вид обробки стопи та пальців як правило завершується корекцією довжини нігтів та покриттям гель-лаком в один колір, або із елементами дизайну чи художнього розпису. Але самим популярним є покриття френч. Його основний колір – приближений до тілесного (із рожевим відтінком), що в процесі відростання дає можливість більше часу не робити корекцію чи повторне покриття. А білий краєчок надає нігтям елегантного вигляду.

  Педикюр із “французьким” покриттям найчастіше користується популярністю в літній період, коли взуття стає відкритим.

Фото педикюру із гель-лаком

 • Який педикюр самий кращий?

  Найоптимальнішим і дуже ефективним є апаратний – кислотний педикюр. Такий вид педикюру дуже ефективний, після нього не буває раптового гіперкератозу (надмірного нашарування шкіри, яке виникає після класичного-обрізного педикюру). Процедура абсолютно атравматична, оскільки кислота – ремувер взаємодіє лише із ороговілим шаром (відмерлою шкірою). Після такого педикюру ефект залишається набагато довше.

 • Який педикюр самий кращий?

  Найоптимальнішим і дуже ефективним є апаратний – кислотний педикюр. Такий вид педикюру дуже ефективний, після нього не буває раптового гіперкератозу (надмірного нашарування шкіри, яке виникає після класичного-обрізного педикюру). Процедура абсолютно атравматична, оскільки кислота – ремувер взаємодіє лише із ороговілим шаром (відмерлою шкірою). Після такого педикюру ефект залишається набагато довше.

 • Як часто потрібно робити педикюр?

  Як показує практика активно роблять педикюр в ті місяці, коли носиться відкрите взуття. Холодні ж місяці попит на процедуру суттєво падає. Але постійні компетентні клієнти знають що чим регулярніше відвідувати майстра педикюру, тим рідше потрібно робити процедуру і тим краще і довготривалішим є результат після процедури.

 • SPA – педикюр

  SPA – педикюр спочатку використовувався тільки в Америці. Він вважається одним з новітніх досягнень. Процедура не має чітких етапів виконання і залежить від побажань клієнта і фантазії професіонала.
  SPA-педикюр відрізняється від звичайного педикюру тим, що крім механічної обробки стопи, клієнту пропонується додаткова послуга для оздоровлення ніг. Без води SPA-процедури не можливі, в побуті під SPA маються на увазі всі процедури для ніг, спрямовані на релаксацію, відновлення і оздоровлення.
  Сучасні лінії від відомих виробників косметики для ніг, ванни, маски, ароматичні масла, сауни, обгортання, парафінотерапія, масаж – в комплексі або окремо – все це SPA-процедури.
  SPA-педикюр є частиною SPA, він допомагає лікувати мозолі і натоптиші, кератози, целюліт, навіть більш серйозні захворюваннях ніг, SPA дає полегшення.
  До складу препаратів для рятівної процедур обов’язково входять натуральні компоненти: рослинні екстракти, фітотерапевтичні маски, лікувальні грязі, водорості, каолін, морські солі і т.д. При кератозі, натоптишах в SPA-педикюр, використовуються фруктові кислоти.
  Як правило, масаж є обов’язковою частиною SPA-педикюру. Додатковим акордом при масажі є ароматичні масла і спокійна музика. Стимуляція біологічно активних точок і ароматерапія вносять в педикюр ноти заспокоєння і релаксу.

  Людство постійно прагне до моди і краси. Манікюр, макіяж, волосся, елітна парфюмерія. СПА – педикюр – це не модна процедура, швидше, це – необхідність нашого часу. За сто років темп людського життя прискорився в десятки разів. Людський організм знаходиться в постійному стресі через постійний поспіх, погану екологію та багато інших негативних факторів.
  SPA-педикюр допомагає людині розслабитися, отримати прекрасний терапевтичний ефект.


Відгуки клієнтів, які робили педикюр
Враження відвідувачів салону краси SAVANNA

Записатися на педикюр


Відео: педикюр гель-лак


Залишити заявку на БЕЗКОШТОВНУ консультацію

Передзвоніть мені
вгору