Послуг навчального центру SAVANNA PROFESSIONAL на базі салону краси

навчальні курси - символи навчання

Навчальні курси

Акційні пропозиції салону краси

знижки на послуги в салоні краси - детальніше

Акції та знижки


Чому варто записатися на послуги салону краси SAVANNA

Всі послуги, в салоні краси SAVANNA в Івано-Франківську, надають виключно дипломовані спеціалісти із багаторічним досвідом роботи. Косметика яку викоростовують майстри кожної із студій – преміальних світових брендів.

Послуги студії здорового волосся

Фарбування волосся і доглядові процедури за волоссям проводяться – косметикою французького бренду SUBTIL – LABORATOIRE DUCASTEL FRANCE.
Фарба кремової консистенції, делікатно взаємодіє з волоссям і шкірою голови, завдяки запатентованим французьким формулам “Epaline – 100” із кислородом і кукурудзяним маслом які захищають шкіру голови від пересихання та подразнення під час процедури.
Ефекст після послуги фарбування волосся якісно зберігається, фарба не вимивається із волосся аж до наступного фарбування.

Послуги студії нігтевої естетики

Для послуг педикюру та манікюру використовуєть професійна німецька косметика SUDA, гель-лаки KOTO, котрі довго носяться (нами зафіксовані випадки до 1,5місяці) легко знімаються без пез пошкодження нігтевої пластини, та сучасне обладнання.

Послуги косметології

Косметологи використовують в роботі для послуг естетичної косметології: французьку косметику Institut ESTHEDERM Paris, ізраїльску Dr.Kadir і KART. Для ін’єкційної косметології: італійску Teosyal, австрійську (Рrincess), американську Allergan, Juviderm.

Послуги всіх студій в салоні краси надаються виключно перевіреною роками, якісною косметикою.

Стерилізація та дезинфекція інструментів перед наданням послуг

Інстументи проходять всі етатпи стерилізації. Поверхні (із якими є безпосередній контакт клієнта) перед кожним відвідувачем, обробляються спеціальними дез. засобами (АХД, Біолонг, які знищують
Майстри працюють в одноразових нітрилових рукавичках, масках, які міняються перед кожним новим клієнтом. Одноразова продукція використовується скрізь де це можливо. Всі металеві інструменти проходять етап дезинфекції методом замочуванням та ультразвукової та стерилізуються в спеціально обладнаній камері сухожару в крафтових пакетах. Інші інструменти о. Кожен майстер має мінімум 3 комплекти інструментів (металевих), поки один комплект стрелізуються інший комелект використовується. Якщо ж інструмент пластмасовий його дезинфікують використовуючи механічну очистку та спеціальні диз засоби.

вгору