Всі ін’єкційні процедури в салоні краси SAVANNA SPA Club проводять кваліфіковані лікарі. Гіалуронова кислота (hialuronic acid) виробляється до певного віку природнім шляхом. “Гіалурнока” для обличчя, входить у склад кожного проти- вікового крему. Ми ж пропонуємо ін’єкції для зволоження та насичення Вашої шкіри – природною гіалуроновою кислотою шляхом ін’єкційної косметології.

Вплив та застосування ін’єкцій гіалуронової кислоти

молекули гіалурнової кислоти

Завдяки своїм властивостям гіалуронова кислота відповідає за правильне зволоження і зміцнення нашого шару шкіри. На жаль, з віком ми втрачаємо її, тому так важливо поповнювати її нестачу. Сьогодні це можна зробити багатьма способами, використовуючи креми, капсули або інші речовини, що наносяться на шкіру, оскільки гіалуронова кислота виробляється біотехнологічними методами.

Властивості та дія

Вона присутня у всіх живих організмах і є одною з сполук, які мають ідентичну хімічну структуру з молекулами людей. Завдяки своїм омолоджуючим властивостям, вона все частіше застосовується в області пластичної хірургії та естетичної медицини.

Здатність кислоти поєднувати колагенові волокона і зв’язувати молекули води забезпечує нам пружну, зволожену і свіжу шкіру. Один грам гіалуронової кислоти може сформуватися в організмі людини лише із шести літрів води. Додатковими перевагами ГК є те, що вона може також знімати запалення. Однак з віком її кількість в шкірі зменшується, що призводить до утворення зморшок. Жінки, які досягли 25-річного віку, або ті, що худнуть і втрачають вагу, є найбільш уразливими. Заповнення зморшок на обличчі здійснюється препаратом контурної пластики, ефект від якого можна спостерігати від 12 до 18 місяців після процедури. В залежності від того, який результат ми хочемо отримати, лікар вибирає правильний тип гіалуронової кислоти та її щільність. Інші види препаратів використовуються для збільшення губ, мезотерапії та заповнення зморшок.

Практичне використання в індустрії краси

З хімічної точки зору гіалуронова кислота є не типом кислоти, а полісахаридом і зберігається у вигляді прозорої рідини, яка в консистенції нагадує гель. У цій формі вона давно використовується в медицині і косметології. Застосовується для заповнення зморшок, підтягування овалу обличчя, стійкого і пожвавлення шкіри, згладжування зморшок на шиї і декольте, корекції носа, моделювання та збільшення губ та скул. Не дивно, що в косметиці це найцінніший зволожуючий компонент. Вона також створює захисне покриття на нашій шкірі, що запобігає зайвій втраті вологи.

Гіалуронову кислоту можна також знайти в складі лосьйонів для лінз і очних крапель, оскільки вона, природно, також є складовою слизової плівки. Завдяки своїм властивостям, ГК також допомагає при захворюваннях, пов’язаних з так званими синдром “сухого ока”.

Форми гіалуронової кислоти: ін’єкція та таблетки

На думку фахівців, пряме введення ГК дає набагато кращі результати, ніж нанесення його зовні на шкіру шляхом використання крему. Все тому, що молекули кислоти просто занадто великі, щоб легко проникнути клітинами нашої шкіри.

Проте є деякі протипоказання, є люди котрим не слід проходити лікування гіалуроновою кислотою. Можна включати вагітність і період лактації, а також будь-які інфекції і аутоімунні захворювання.

Таблетки гіалуронової кислоти є ще одним методом поповнення організм гіалуроновою кислотою. Згідно з деякими заключеннями, гіалуронова кислота у вигляді таблеток може давати такі ж ефекти, як косметичні процедури, якщо таблетки з гіалуроновою кислотою приймати протягом тривалого періоду.

Хто має право надавати послугу?

Процедуру введення філерів (в т.ч. збільшувати губ) може проводити виключно сертифікований лікар косметолог із вищою медичною освітою та відповідними навичками. В салоні краси SAVANNA SPA Club, всі ін’єкційні процедури роблять лікарі дерматологи. Всі препарати які ми використовуємо в роботі є сертифікованими на території України та мають відповідні документи.

Фото догляду за тілом

Програми по догляду ( обличчя, шия, декольте)

 • Догляд за шкірою сучасного чоловіка

  Завдяки більш щільної структури (чоловіча шкіра товстіша жіночої на 30%) і більшої жирності, чоловіча шкіра старіє повільніше. Але, на жаль, в порівнянні з жіночою, вона виробляє менше речовин, що перешкоджають її старінню.
  У віці 40-50 років чоловіча шкіра змінюється, стає більш тонкою і менш жирною, що призводить до різкої активації процесів її старіння. Буквально за кілька років зморшки істотно поглиблюються, і чоловік візуально старіє. Для того, щоб шкіра була здоровою і зберігала хороший зовнішній вигляд, її необхідно регулярно очищати, захищати і давати необхідне живлення. Процедуру проводять 1 раз на тиждень.

 • Експрес-догляд ,,ПЕРЕВТІЛЕННЯ,,

  Найбільш дієвий спосіб  привести шкіру в порядок  перед відповідальним заходом або зустріччю. Дана процедура не забере у Вас багато часу, а ефект, який Ви отримаєте,окупить всі витрати з лишком. Результат Вас приємно здивує.
  Чудес не буває, но у нашому салоні уже за 30 хвилин  Ви зможете вийти з метушливого ритму, дати можливість відпочити шкірі, прийти в хороший тонус.

 • Неінвазивна мезотерапія

  Це метод локального введення біологічно активних препаратів в дерму без використання інєкцій.
  Переваги: 
  1. Не потребує спеціальних умов – процедура проводиться в стандартних умовах косметичного кабінету.
  2. Препарати поступають в шкіру у вигляді іонів, що підвищує їх факмакологічну активність.
  3. Виникнення ,,шкірного депо,, збільшує тривалість дії препарату.
  4. Відсутність алергічних реакцій.
  5. Уникнення розвитку всіх ускладнень, які виникають при ін’єкційній мезотерапії.
  6. Відсутність пошкоджень тканин, які виникають при інших видах введення.
  7. Не викликає болючих відчуттів.

  По ефективності без ін’єкційні методики не поступаються ін’єкційним, а їх дія носить накопичувальний характер. Результат досягається через 4-6 процедури. Основні задачі, які вирішує без ін’єкційна мезотерапія це – фотостаріння і сухість шкіри, корекція другого підборіддя, реабілітація шкіри після хімічних пілінгів, ретиноїдів. А також корекція пери-орбітальної та пара-орбітальної ділянок, чутливої шкіри.

 • Догляд за зоною навколо очей

  Очі – не тільки наш зв’язок з навколишнім світом, але і важлива складова частина у створенні образу. Шкіра навколо очей найбільш вразлива і схильна до більш ранньої появи ознак старіння. Вона більш за все піддається згубному впливу часу і вимагає особливого догляду. Виняткова ніжність і чутливість цих ділянок обличчя вимагають спеціального підходу, здатного забезпечити поєднання ефективності засоби і переносимості, не викликаючи роздратування, почервоніння, лущення і т. д.
  Уникнути старіння цієї тонкої і чутливої шкіри неможливо, однак можна відтягнути момент, коли зморшки стануть помітними, – в цьому вам допоможуть косметичні засоби. Засоби для догляду за шкірою навколо очей найбільш популярні на косметичному ринку. Косметичні засоби забезпечать вашій шкірі необхідне зволоження і живлення, захистять її, уповільнять процес появи дрібних зморшок, а також усунуть припухлості вік і темні кола під очима.

 • Догляд за зоною навколо очей

  Очі – не тільки наш зв’язок з навколишнім світом, але і важлива складова частина у створенні образу. Шкіра навколо очей найбільш вразлива і схильна до більш ранньої появи ознак старіння. Вона більш за все піддається згубному впливу часу і вимагає особливого догляду. Виняткова ніжність і чутливість цих ділянок обличчя вимагають спеціального підходу, здатного забезпечити поєднання ефективності засоби і переносимості, не викликаючи роздратування, почервоніння, лущення і т. д.
  Уникнути старіння цієї тонкої і чутливої шкіри неможливо, однак можна відтягнути момент, коли зморшки стануть помітними, – в цьому вам допоможуть косметичні засоби. Засоби для догляду за шкірою навколо очей найбільш популярні на косметичному ринку. Косметичні засоби забезпечать вашій шкірі необхідне зволоження і живлення, захистять її, уповільнять процес появи дрібних зморшок, а також усунуть припухлості вік і темні кола під очима.

 • Програма лікування куперозу

  Розширення кровоносних судин на обличчі – викликається різними факторами. Часто причиною цього можуть бути підвищена чутливість шкіри, робота в приміщеннях з підвищеною температурою, бані, гарячі ванни, сауни, стрес,  порушення кровообігу і вроджена крихкість судин, хвороби печінки, серцево-судинної системи (хронічні захворювання вен), гормональні порушення.
  Погіршують еластичність судин алкоголь і нікотин. Нікотин знищує в організмі вітамін С, який потрібний для нормального стану стінок судин. Алкоголь викликає серйозні порушення в обміні речовин, що в результаті призводить до хвороб печінки, а значить і до судинних проблем.

  Чим небезпечний купероз?

  Купероз знайомий багатьом насамперед неестетичним рум’янцем,«синюшним» носом, наявністю капілярів. Однак, крім зовнішнього вигляду, купероз з часом призводить до більш серйозних косметичних проблем. Через застій кровотока шкіра не отримує достатньої кількості рідини і з часом висушуються, стає тоншою. Помічено, що сухість шкіри і купероз йдуть «рука в руку». Крім цього, при порушенні припливу крові клітини шкіри не отримують достатньої кількості кисню і поживних речовин. Це призводить до втрати здорового кольору обличчя, блідості, сірості шкіри. Всі перераховані фактори в кінцевому рахунку провокують процеси старіння. Ми використовуємо зволожуючі, живильні, поліпшуючі кровотік маски і креми, а також протикуперозні ампули, які покращують кровообіг, заспокоюють і освіжають шкіру. Курс 8-10 процедур, з інтервалом 1 раз в тиждень.

 • Лікування та профілактика гіперпігментаціїї шкіри

  Програма лікування гіперпігментаціїї – гіперпігментація – надлишкове відкладення пігменту в шкірі. Причини  гіперпігментації різноманітні: пов’язана з порушенням функції залоз внутрішньої секреції (наднирників і статевих залоз), вагітністю, захворюванням печінки та жовчевивідних шляхів, щитовидною залозою, при порушенні вітамінного балансу  в організмі  (особливо вітаміну С), тривалої інтоксикації при різних  хронічних інфекціях (туберкульоз, малярія, глистні інвазії), порушення обміну речовин (пелагра, порфірія), після прийому деяких ліків (нітрату срібла). Небажана гіперпігментація часто проявляється на ділянках шкіри, яким придає нерівномірний неестетичний відтінок. Пігментні плями стають все більше помітними при впливі на них сонячних променів. Програма по лікуванню пігментації препаратами компанії JANSSEN базується на використовуванні активних концентратів, які впливають на процес утворення пігменту, ефективно пригнічує активність тиронідази – ключового ферменту, який відповідає за синтез меланіну. В результаті чого наявні пігментні плями висвітлюються, поступово зникають, вирівнюється тип шкіри. Курс 6-8-10 процедур, з інтервалом 1 раз в тиждень.


Дізнатися детальніше

Передзвоніть мені
вгору