Навчання проводиться із акцентом на практичне відпрацювання. Під час курсу мікроблейдинг чи татуажу Ви будете самостійно від початку до кінця відпрацьовувати перманентний макіяж обраних зон. Якщо це брови то від початку і до кінця Ви пройдете всі алгоритми самостійно, під наглядом викладача. Починаючи із аналізу форми обличчя, вибору пігменту під холодний або теплий тон шкіри, аналіз форми брів та правильного їх моделювання олівцем на моделі, та закінчуючи самостійним татуажем обраної техніки, під контролем викладача.

Записатися на навчання

Курси татуажу на базі салону краси SAVANNA

В салоні краси Savanna надають послуги клієнтам та навчають досвідчені майстри із багатим портфоліо власних робіт, та великою кількістю випущених – задоволених студентів. Обравши будь-яке навчання із курсу, Ви гарантовано отримаєте якісні знання та навички. Вам поставлять руку, навчать правильно підбирати форму в залежності від низки важливих факторів. Ви самостійно пропрацюєте обраною технікою, курси татуажу, практично, достатню кількість моделей на кожну ділянку. Закінчивши навчання у Вас буде тверда впевненість у своїх силах та якісні навики, котрі почнуть приносити Вам гарний дохід уже із перших робочих днів масйтром перманентного макіяжу!

курси татуажу в SAVANNA PROFESSIONAL - банер

АКЦІЯ на саме популярне навчання по татуажу

Обравши загальний повний курс перманентного макіяжу Ви отримуєте додатково навчання: “татуаж між війкового контуру” – в ПОДАРУНОК! Навчитесь робити між-війку. Це послуга котра дасть Вам можливість збільшити прибуток в 1,5 рази. Адже кожен Ваш майбутній клієнт потенційно захоче замовити цю послугу. Між війковий контур – ніжний перманент який робиться між війками і закінчується там, де закінчується війка, на відміну від стрілки, котра продовжується далі і по площі в три рази більша! Міжвійка ідеально підкреслить очі і зробить погляд виразним, війки почнуть виглядати густішими і темнішими (наче намальовані тушшю).

Перелік програм / ціни на курси татуажу

Ви навчитесь правильно наносити знеболення, будете знати всі секрети та тонкості роботи із вторинним і первинним анестетиком.

Назва навчальних курсів Тривалість Ціна
✓ “Татуаж брів” (опційно: брови піксельні / пудровим напиленням) 1 тиждень 4500 ₴
✓ “Татуаж брів класичний” (контур + розтушування+волоски) 1 тижд. 5500 ₴
✓ “Перманентний татуаж губ” (опційно: помадний ефект / акварельні губи) 1 тижд. 4500 ₴
✓ “Татуаж повік” (стрілки) 1 тижд. 4000 ₴
✓ “Перманентний татуаж міжвійкового контуру” (апаратна техніка) 1 день 3000 ₴
✓ “Мікроблейдинг” (маніпулою – ручна техніка) 1 тиждень 5000₴
✓ “Татуаж базовий BASIC” (брови класичні, брови пудрові, губи помадний ефект, повіки-стрілки) + навчання міжвійкового контуру в подарунок – АКЦІЯ! 1 місяць 17000₴
✓ “Перманентний макіяж TREND” (пудрові брови, губи акварельні, мікроблейдинг) + навчання татуажу міжвійкового контуру в подарунок – АКЦІЯ! 2 тижні 10000₴

Дізнатися детальніше про навчання

Залишіть заявку і ми зв’яжемося з Вами найближчий час

Передзвоніть мені

брова і маніпула для мікроблейдингу

Мікроблейдинг курси в Івано-Франківську в SAVANNA PROFESSIONAL

Microblading – одне із самих трендових різновидів перманентного макіяжу в наші дні. Брови виконані цією технікою виглядає максимально природно. Сама послуга коштує дорожче та має меншу собівартість. Для того щоб почати займатися мікроблейдингом не потрібно купувати машинку для перманентного татуажу, оскільки всі маніпуляції проводяться спеціальною ручкою в котру вставляються спайки із лез. Цей інструмен має назву – маніпула і коштує до 300 грн. Це означає що опанувавши навик мікроблейдингу Ви зможете при мінімальних інвестиція в інвентар почати заробляти гарні кошти.

Курси татуажу фото з навчання

Ми допоможемо обрати оптимальний варіант навчання саме для Вас із врахуванням всіх особливостей Вашого подальшого використання отриманих майбутніх навиків. Ми твердо дотримуємося принципу – індивідуального підходу до кожного студента. Нам важливо, щоб Ви навчилися робити ідеальний татуаж. Ваша робота – наше лице!

курси татуажу - схема переваг

5 причин обрати нашу школу татуажу

  1. ЯКІСНЕ практичне навчання! Всі наші викладачі – практикуючі спеціалісти із багатим досвідом роботи (4-10 років).
  2. ЗРУЧНИЙ ГРАФІК! Після реєстрації на курс Ви можете вибрати дати навчання, та години, так щоб було зручно Вам (і щоб в той час не був зайнятий один із викладачів).
  3. ДИПЛОМ на двох мовах, українською та англійською. Диплом що визнається закордоном (вже більше 70 наших студентів-випускників, різного віку, успішно працевлаштувалися в різних країнах із нашим дипломом).
  4. Навчання ⚡ максимально практичне й ІНТЕНСИВНЕ.
  5. Майже весь навчальний час – це ВІДПРАЦЮВАННЯ із татуажною машинкою в руках.
  6. Ми знайдемо МОДЕЛЕЙ на всі потрібні відпрацювання (якщо в цьому буде потреба)!

Ми з радістю надамо детальнішу інформацію про курси перманентного макіяжу, телефонуйте прямо зараз ☎ 066 650 50 02

вгору