Всі стрижки волосся для мужчин виконує досвідчений чоловічий перукар. Також в салоні краси SAVANNA SPA Club є Барбер – жінка – майстер по чоловічих стрижках та догляду за волоссям! Яка робить ідеально плавні фейди. Якість перукарських послуг та косметики, яка використовуються в процесі послуг для волосся, сама висока!

Фото робіт перукарів – стрижка чоловіча


Перший перукар людства куском каменя, відсікав спутані пасма своїм спів племінникам таким чином виконував чоловічі стрижки. Із того часу людство винайшло колесо, комп’ютер і багато інших корисних речей.

Що ж зараз в наш час визначає якість стрижки в перукарні? Якщо поглибитись у вивчення цього запитання, стає очевидним той факт що в основі всього вчення є важливим одне. Всі стильні сучасні чоловічі стрижки, чи то класичні, або модельні – креативні простригання, створені майстром ексклюзивно до Вашого іміджу поділяються на два типи:

1. Контрастна (має різкий перехід в довжині волосся)

2. Не контрастна (має плавний перехід в довжині волосся)

Коли створюються будь-які чоловічі стрижки, спочатку створюється загальна форма волосся. Створення форми подібне до того як художники роблять швидку “накидку” обрисів – олівцем. Коли йде суцільний потік відвідувачів і майстри «обробляють голову», надаючи їй початкової форми.

Найпопулярнішими є класичні та найвідоміші чоловічі стрижки, які завжди будуть модними і скоріше за все ніколи не зникнуть. Більшість з них виглядають краще, коли вони виконані з використанням засобів, що надають волоссю блиск, роблячи зачіску більш елегантною та вишуканою. Звичайно, це не є обов’язковим, оскільки деякі чоловіки віддають перевагу, коли їх волосся має матовий відблиск.
Оригінальні версії цих класичних чоловічих стрижок неодноразово оновлювалися і модифікувалися, тому сьогодні існує багато виводів зачісок які мають подібні між собою форми.

Відгуки клієнтів

Враження відвідувачів салону краси SAVANNA

Записатися на послугу


Стрижка в барбершопі

Зведення волосся на «нівець» – плавна зміна довжини волосся від самих довгих на центральних ділянках до самих коротких в районі скронь та шиї.

Тушування – також плавний перехід в довжині волосся, але більш детально виконаний і на більш коротких волоссі, чим в попередній операції.

Філірування – створення гармонійного співвідношення між довгим і коротким волоссям в межах одного пасма, або на окремих ділянках. Виконується філірувальними ножицями як один із завершальних етапів процедури.

Окантовка – придання різкої лінії, що обмежує край росту волосся по всій голові, або на окремих її ділянках. Також використовується для бороди. Для ідеального виконання використовується безпечна бритва та одноразові леза.

Стрижка на «пальцях» – зменшення довжини волосся на пальцями по всьому волосяному покритті.

Гардіювання – уступчаста чоловіча стрижка волосся, що виконується «тупим зрізом», пасма при цьому стрижуться під певним кутом.

Димчастий перехід – досягається ретельним тушуванням волосся від шиї до потилиці. Виключно тонка робота із майстерною лінією перехову волосся.

Шліфовка – це завершальна операція, при якій видаляються дрібні, волосинки що стирчать.

Королівське гоління – послуга, котра виконується шейвером та безпечною бритвою “опаскою”.

В результаті цих маніпуляцій і досягається певний фасон зачіски. Але це тільки технічні ази, справжня робота спеціаліста – створення неповторного зовнішнього вигляду. І в цьому значенні технологія стрижки та підхід до тієї чи інакшої техніки є індивідуальною у кожного майстра. Хтось для стрижки використовує ножиці та машинку зі змінними насадками, а дехто може саму складну зачіску виконати однією лише машинкою, або ж навпаки лише ножицями.

Залишились запитання?

Замовити дзвінок
вгору