Нарощення волосся

Протягом багатьох століть символом жіночої краси та сексуальності було і залишається волосся. Густе та пишне воно формує неймовірно жіночний образ, який неможливо забути.

Якщо Ви щаслива власниця шикарного волосся від природи, вітаємо! Головне не забувайте доглядати і підтримувати його красу.

Всім іншим на допомогу приходить сучасна індустрія краси.

Нарощування волосся – додавання до свого власного додаткових прядок. Якщо правильно підібрати ці прядки по кольору і структурі, вони будуть зовсім непомітні. Відрізнити їх від Вашого натурального буде неможливо.
Технологій існує досить багато. Звісно, є методи які комусь підходять, а комусь категорично протипоказані.
Давайте спробуємо розібратись, який спосіб підійде саме Вам.

Технології нарощування волосся

Є різні технології: іспанська, французька, англійська, на металічні кліпси та італійська! В цій статті будуть коротко описані етапи, особливості та тонкощі процедури. Буде детально описана італійська технолоя та порівняння її із іншими. Також Ви дізнаєтесь, чому в салоні краси Savanna Spa Club віддають перевагу виключно італійському методу. Ще ми розвіємо деякі найпопулярніші міфи!

До перукарських послуг

Італійська технологія нарощування волосся

Італійська технологія – це гарячий метод нарощування. Італійський метод передбачає використання уже готових прядей із нанесеними на них кератиновими капсулами. Кератин входить в склад волосся людини, тому абсолютно безпечний для здоров’я. Окрім цього кератин є надзвичайно клейкою сполукою і надійно скріплює волосся. Використовуються пряді тільки найвищої якості. При підготовці кіс до нарощування, їх розділяють на тонкі пряді. На кінці кожної прядки кріпиться кератинова мікрокапсула, що буде далі з’єднувати Ваше рідне волосся із нарощеним. Коли прядки готові і на них нанесені кератинові мікрокапсули, можна починати процес. Готові прядки кріплять до натуральних гарячим методом за допомогою спеціального приладу і щіпців, які нагріваючись розплавляють кератинові мікрокапсули, з’єднуючи натуральні коси із підготовленими прядками. На місці з’єднання утворюються прозорі капслуги мікро-розміром, котрі не заважають розчісувати волосся і практично не помітні.

Термін експлуатації нарощеного волосся цим методо – найдовший із усіх існуючих від 6 місяців!

Етапи нарощування волосся

Насамперед клієнт приходить на БЕЗКОШТОВНУ консультацію! Майстер – спеціаліст проводить огляд та підбирає волосся для нарощування найпідходяще за кольором, жорсткістю та товщиною.

1. Миття спеціальним професійним шампунем “глибокої очистки”, який відкриває роговий шар волосини. Для того, щоб відкрити лусочки і кератин краще та цупкіше тримався на Вашому волоссі. Кератин – спеціальний клейкий матеріал, що кріпить нарощене волосся до Вашого рідного.

2. Сушка та розчісування, розділяючи на частини.

3. Майстер ділить коси на прядки такого ж об’єму, як заготовлені для нарощування. (Чим тонші прядки, тим природніше та краще виглядає вже готове волосся.)

4. Майстер відбирає прядки. Їх обезжирюються біля коренів спеціальним італійським обезжирувачем.

5. Підготовлені прядки кріпляться до Ваших рідних попрядно. Тобто прядка до прядки за допомогою приладу, що розігріває кератинові мікрокапсули.

6. Коли всі прядки нарощені, майстер підбирає разом із клієнтом форму стрижки, яка нійбільше підходить. Коли, стрижка узгоджена перукар надає кінчикам такої форми, щоб загальний вигляд волосся був природнім та вишуканим!

Дипломований спеціаліст по нарощуванню волосся запрошує Вас в салон краси Savana Spa Club на БЕЗКОШТОВНУ консультацію! Ви 100% гарантовано отримаєте якісну послугу і бажаний результат.

 

вгору