Завдяки татуажу стрілок ви можете зробити очі більш виразними та зекономити багато часу із повсякденного життя на макіяж. В салоні краси SAVANNA використовується найкраще обладнання та комплектуючі. Ми допоможемо Вам підкреслити природну красу. Якщо Ви хочете побачити, як буде виглядати татуаж повік, брів або губ, запрошуємо Вас на безкоштовну консультацію. Ми підберемо ідеальну для Вас форму та колір. Ви побачите який перманентний макіяж може бути у Вас на постійній основі. І при бажанні зможете записатися на послугу.

Татуаж стрілок – особливості

татуаж повік

Для багатьох жінок великою проблемою є щоденне нанесення на повіки рівної лінії олівцем для очей. Вирішенням цієї проблеми є татуаж “стрілок”, зроблених методом перманентного макіяжу. Це може бути, як міжвійковий контур так і повноцінний татуаж повік. Він створює ефект підкреслення очей. Ми також виконуємо перманент на нижній повіці.

Ефект в залежності від вибраної стрілки

  • Якщо Ви вирішите робити міжвійковий контур це дуже ніжний вид татуажу, котрий підкреслить очі та візуально збільшить об’єм Ваших вій;
  • Стрілка класична зробить Ваші очі та погляд більш виразним;
  • Повіки із розтушуванням (тінню) – вже створять ефект повноцінного макіяжу.

Перманентний макіяж очей

Прокидатися вже із готовим досконалим макіяжем є мрією кожної жінки. Перманентний макіяж губ, брів і очей, татуаж повік – це рішення, яке дозволяє цього досягти. Перманентний макіяж – ідеальна пропозиція для жінок, які, природно, хочуть підкреслити свою красу, зробити їхні риси виразнішими, підкреслити контур губ, підкорегувати форму брів і виразність очей. Нашим девізом є професіоналізм і досконалість.

Особливості процедури

Перманентний татуаж повік виконується спеціальним апаратом. У цьому методі голка працює дуже поверхнево і не досягає дерми, тому вам не доведеться турбуватися про те, що барвник, проникне занадто глибоко. Роботу тату – машинки можна порівняти з вишивкою найтоншого мережива. Для перманенту використовуються французькі одноразові голки із Nano – загостренням, завдяки яким можна виконати ідеальний татуаж очей – стрілки.

Фото татуажу повік

  • Як обрати свій татуаж очей

    Насамперед потрібно визначитись із головною метою татуажу. Якщо Ви хочете просто підкреслити виразність очей тоді вам потрібен татуаж стрілок тонких і відносно коротких, або ж взагалі міжвійковий контур. Якщо ж Ви хочете мати яскравий образ і Вас не бенетежить що це буде на постійній основі тоді Вам потрібен татуаж очей.

    В салоні краси SAVANNA в місті Івано-Франківськ працюють висококваліфіковані майстри, які допоможуть Вам підібрати отимальну довжину та форму стрілок. Консультація – безкоштовна. Телефонуйте ☎ 0666774447


Відгуки клієнтів, які робили татуаж стрілок
Враження відвідувачів салону краси SAVANNA

Записатися на послугу


Відео перманентого макіяжу повік


Залишити заявку на консультацію ☎

Передзвоніть мені
вгору