Чистка обличчя ультразвукова.

Ультразвукова чистка обличчя (ультразвуковий пілінг) – це сучасний немеханічний метод в косметології з використанням ультразвуку.

Опис дії ультразвукової чистки:

Безпечні частоти ультразвуку впливають на верхній шар шкіри без пошкоджень, що дозволяє проводити процедуру пацієнтам із будь-яким типом шкіри в будь-якому віці з 14 років.

Рекомендації:

Процедуру проводять при наявності: вугрів (не в стадії загострення), чорних комедонів, при жирній та проблемній шкірі. УЗ чистка обличчя сприяє прискоренню регенерації шкіри, загоєнню рубців, зняттю почервонінь, подразнень і лущення.

Основна відмінність УЗ чистки від мануальної в тому, що чинним об’єктом стають не пальці косметолога, а спеціальний стерильний шпатель косметологічного апарату. Він очищує попередньо розкриті пори, витягаючи їх вміст. Методика практично безболісна і атравматична.

Особливості УЗ чистки обличчя:

  1. Надає масажний і лімфодренажний ефект.
  2. Допомагає оновити верхній шар епідермісу.
  3. Збагачує кровопостачання шкіри обличчя.
  4. Робить Ваше личко чистим, гарним і ніжним!

Перед тим як обрати салон краси, в якому Ви хочете зробити ультразвукову чистку свого обличчя,  потрібно знати, як правильно повинна відбуватися ця процедура, та деякі дуже важливі нюанси, на які варто звернути увагу!

Етапи надання послуги:

1. Очищення.Процес ультразвукової чистки.
2. Тонізація.
3. Поверхневий пілінг.
4. Маска холодного гідрування.
5. Чистка ультразвуком.
6. Маска антибактеріальна.
7. Дарсонваль.
8. Маска заспокійлива.
9. Завершальний крем.
10. Крем під очі.

Всі послуги косметолога

Хто може робити УЗ чистку, та нюанси які варто врахувати:

1. УЗ чистку повинен проводити майстер, що має закінчену вищу медичну освіту і має диплом лікаря. Краще коли це лікар дермато-косметолог.
2. Дуже велике значення має косметика. А саме її якість та асортимент (для всіх типів шкіри, і для різних вікових категорій).

На відміну від багатьох салонів, в своїй роботі ми категорично відмовилися від вапоризації ( розпарювання шкіри парою високої температури), адже ця процедура негативно впливає на pH шкіри, подразнює її, і як наслідок Ви не тільки не отримуєте бажаного результату, а ще й дискомфортні відчуття.

Дуже велике значення та вплив на ефективність процедури, має правильно підібрана косметика! Важливо, щоб косметолог правильно підбирав косметику для клієнта в залежності від типу шкіри та вікових особливостей.

вгору