Пірсинг вуха — процедура дуже популярна і немає значних проти показів і обмежень у віці. Всі проколи виконує кваліфікований лікар – косметолог. Ми можемо зробити, як класичний пірсинг із одним отвором по центру мочки вуха, так і цілий набір отворів за одну процедуру. Дамо Вам асортимент сережок для вибору на будь-який смак.

Варто знати перед тим як проколоти вуха

проколювання вух

Проколювання вух пістолетом в  салоні краси – найоптимальніший вибір. Особливо якщо це класичний пірсинг вуха.

Протягом багатьох років пірсинг вух виконується за допомогою спеціального пістолету зі змінними одноразовими накладками та голками. Таку процедуру має виконувати косметолог. Варто звертатися до кваліфікованого фахівця із досвідом.

Що таке підготовка до процедури у випадку надання послуги для дитини? Після розмови, яка полягає в зменшенні стресу дитини, шляхом відволікання її уваги ми вибираємо тип та дизайн спеціальних сережок із медичного сплаву. Косметолог десенсибілізує вуха спеціальним кремом і позначає косметичним олівцем місця, в яких з’являться отвори. Потім лікар застосовує пістолет. Через кілька секунд сережка пробиває мочку вуха.

Що таке підготовка перед проколом для дорослої людини? Насамперед це вибір сережки та за потреби – знеболення вибраної ділянки, інформування як поводитися із вушками після процедури до повної регенерації шкіри.

Прихильники цього методу звертають увагу на короткотривале відчуття болю, яке практично відсутнє.  Є також багато противників цього методу. Існує хибне твердження, що при проколюванні вух пістолетом тканина вуха не проколюється, а рветься. В наслідок цього час регенерації рани збільшує. Але насправді все залежить від якості обладнання та голок, якими виконується дана процедура.

Хто може виконувати прокол вух?

Послугу повинен виконувати експерт – косметолог. Вибір місця дуже важливий. Від цього залежить Ваша безпека і чи буде процедура виконана точно і відповідно до правил гігієни.  Бажано, щоб це був саме лікар. Який не лише врахує всі особливості та побажання клієнта, але і буде компетентним в питаннях дерматології. В салоні краси SAVANNA SPA Club, всі косметичні процедури, в тому числі пірсинг вух, виконують досвідчені лікарі косметологи – дерматологи. Обладнання, яким ми користуємося – європейське.  Голки та всі інші атрибути є одноразовими та абсолютно стерильними.

Пірсинг вуха, який метод вибрати?

методи проколювання вух - перевагиВи можете надати перевагу пістолету або вибрати голку, відповідного діаметру, котру підбере фахівець. Як виглядають ці два види проколювання?

Пірсинг вуха голкою

Професійний фахівець, який спеціалізується на проколювання різних частин тіла, швидко робить отвір для сережки спеціальною, пустотілою голкою з венеціанською трубкою на кінці. Процедура триває кілька хвилин. Біль можна порівняти з такою, яку ми відчуваємо при взятті крові із пальця. Прихильники цього методу підкреслюють, перш за все, гігієну і відсутність потреби стерилізації обладнання для проколювання вух, оскільки засоби є одноразовими та герметично запакованими. Все що багаторазове, дезінфікується в автоклаві, спеціальному пристрої, що використовується в медицині. Крім того, прийнято вважати що голка не розриває тканину, а акуратно проколює її. Існує міф що в такій варіації виконання пірсингу, рана загоюється швидше, а ризик формування рубців нижчий. Хоча візит до косметолога який виконує пірсинг голкою ускладнюється тим, що голка може налякати дитину, варто враховувати цей чи не найважливіший чинник з точки зору міркувань безпеки. Цей та попередній методи гарантують, що отвір для сережок буде зроблено професійно і гігієнічно.

Що після проколювання вух?

Потрібно буде визначитися із сережками, які використовуються для проколювання вух (у випадку з пістолетом), або надівання після процедури (у випадку пірсингу голкою). Сережки відрізняються від звичайних, товщиною елементу котрий вставляється в свіжий отвір і спеціальним сплавом матеріалу, з якого вони виготовлені. Вони повинна бути найвищої якості і не повинна містити сенсибілізувальних металів. Це дуже важливо, оскільки швидкість загоєння ран і відсутність ускладнень залежить від вибору відповідної сережки. Дешеві прикраси  невідомого походження можуть містити сенсибілізуючі метали, наприклад, нікель. Варто довіряти професіоналу, який повинен порадити протиалергічні, безпечні сережки, наприклад, зі сплаву металів: титан G23, PTFE, біопласт або медичного – хірургічного сплаву.

7 правил догляду після пробиття вушок

Проколоті вуха заживають мінімум 6 тижнів. Протягом цього періоду Ви повинні звернути особливу увагу на них. Після процедури в Івано-Франківську, Ви отримаєте від косметолога конкретні поради про те, як доглядати і від чого потрібно буде відмовитися під часу загоєння. Особливо важливою буде регулярна гігієна і обережність, завдяки якій проколота ділянка буде заростати (регенеруватися) швидше і легше, відповідно не з’явиться жодних рубців.

Як доглядати за вухами після пірсингу?

 1. Мийте руки перед торканням сережок і вух.прокол вух, рисунок
 2. Після маніпуляції, місце, де косметолог проколює вухо, є дуже чутливим і вразливим до забруднення. Мінімізуєте контакту з ним. Якщо робили прокол вушок дитині, вона не повинна гратися з сережками і не має тягнути їх, тому що на руках є мікроби, які можуть потрапити на ранку. Перед щоденним доглядом Ви завжди повинні мити руки теплою водою і милом. Замість того, щоб перебирати сережки в руках, можна просто провернути їх. (Дитина не повинна чіпати сережки, особливо з немитими руками. Проте кожен день рекомендується повертати їх на 180 градусів праворуч. Це запобігає зростанню вуха. Краще робити це м’яко і в грайливій атмосфері, щоб не налякати дитину і не завдати болю).
 3. Підтримуйте гігієну та мийте пронизане місце. Гігієна є найважливішою в період регенерації. Рекомендуємо регулярно і ретельно мити сережки, також промивати шкіру навколо пірсингу. Ви повинні робити це двічі на день і використовувати спеціальний фізіологічний розчин “Хлоргексидин”. Не користуйтесь старими методами. Відмовтесь від використання спирту або перекисі водню, які можуть подразнювати і сушити чутливу шкіру, тим самим збільшуючи час загоєння.
 4. Не мочіть проколене місце.Пробита ділянка повинна залишатися сухою для швидкого загоєння. Протягом мінімум 6 місяців краще відмовитися від громадських басейнів. Також необхідно звернути увагу на витирання вух після купання.
 5. Не затягуйте сережки занадто щільно.Перші сережки повинні мати форму паличок “гвіздочків”. Якщо у них є застібка у формі метелика, Ви не повинні стискати її занадто щільно. Повинен бути доступ повітря. Стискання їх може призвести до запалення, врослих сережок і хворобливих ран. Часто паличка котра вставляється у вухо позначена місцем, де має бути метелик.
 6. Якщо щось заважає, зверніться до лікаря. Приблизно через день-два після процедури шкіра на вухах може бути червоною, а місце проколювання викликати незначний дискомфорт. Це нормально і викликане загоєнням рани. Якщо симптоми погіршуються, і вони турбують вас, зверніться до лікаря.
 7. Не знімайте сережки перед тим, як звернутися до лікаря. Найперші сережки, які Ви отримали під час пірсингу, повинні знаходитися у вухах як мінімум 6 тижнів. Не виймайте їх, навіть коли з’являються неприємні симптоми. У такому випадку видалення сережок слід проконсультуватися з лікарем, який оцінить стан шкіри і тканини. Та зможе рекомендувати Вам подальші кроки. Раннє видалення сережок може призвести до непривабливого шраму.

Ці кілька дуже важливих принципів догляду гарантують здоров’я, комфорт і безпеку після проколювання вух.

Фото проколювання вух

 • Які сережки для вуха вибрати після процедури

  Насамперед потрібно розуміти, що відразу після процедури не варто вдягати ніякої біжутерії. Варто одягнути тимчасові сережки із медичного сплаву металів.

  В салоні краси SAVANNA SPA великий вибір сережок, на будь-який смак. Лікар косметолог допоможе вибрати оптимальні саме для Вас. Ваші вушка будуть неперевершено красивими!

 • Чому заростають отвори у вухах

  Шкіра як і будь-яка інша частина організму схильна до повної регенерації. Якщо Ви протягом тривалого часу не будете носити, або хоча б інколи вдягати сережки, то отвори які були пробиті заростуть і затягнуться. Залишиться лише маленька крапочка, котра буде нагадувати що колись у Вас був пірсинг вуха. Тому навіть якщо Ви не маєте наміру прикрашатися до якоїсь події, хоча б раз на місяць одягайте свої сережки, щоб не заростали проколи.

 • Пробити вушко дитині

  Послугу проколювання вушок дітям виконують лікарі – косметологи салоні краси SAVANNA в м.Івано-Франківськ. Діти гарно переносять цю процедуру якщо вміти знайти до них підхід. Починаючи ще перед візитом до нас, потрібно розповісти про пригоду, так щоб дитина чекала на цю подію і хотіла сама щоб цей час настав. А переступивши поріг салону, наш косметолог професійно включиться у справу. Ми перетворимо цю подію на свято.


Враження відвідувачів салону краси SAVANNA

Записатися на послугу


Залишити заявку на БЕЗКОШТОВНУ консультацію

Передзвоніть мені
вгору