В салоні краси SAVANNA пудровий татуаж брів виконує досвідчений майстер перманентного макіяжу. Після процедури у Вас буде максимально природній ефект та ідеальна форма!

Пудровий татуаж брів – особливості

пудрові брови - процес

Виконуючи татуаж брів з пудровим ефектом, майстер досягає м’якого ефекту, в результаті чого створюється враження, що брови затінені. Пігмент вводиться в шкіру із використанням найтонших голок, взаємодіючи із потрібними шарами шкіри. Перед процедурою видаляти волосся не потрібно. В результаті такого татуажу Ви отримаєте природний вигляд брів. Основна перевага цього методу перманентного макіяжу це відсутність крові і кров’яної роси, як у випадку звичайного татуажу. Клієнт почуває себе комфортно під час процедури, практично не відчуває болю навіть якщо не використовувати знеболення.

Брови після пудрового татуажу

Відразу після процедури, при більш ретельному огляді зявляються маленькі крапочки на бровах, котрі зникають після повного відновлення шкіри. Результатом такої маніпуляції є красиві об’ємні пудрові брови, з природним затіненням та м’якою текстурою. Відсутні різкі, гострі контури, брови виглядають максимально природними. Ефект від татуажу таким методом може триматися близько двох років.

Переваги послуги

Природність. На відміну від класичної техніки татуажу, після порошкової  брови виглядають природними, акуратними, без вульгарності. Травматизм нульовий. Фарба наноситься на більш глибокі шари шкіри, так що м’які тканини не пошкоджуються.татуаж брів, етапи загоєння
Вам не потрібно видаляти все волосся. Як правило, волосся видаляють мінімально або залишають повністю неушкодженим.
Швидке відновлення тканин після процедури. Оскільки проникнення мінімальне відновлення відбувається досить швидко.

Недоліки

Процедура порошкового татуювання порівняно з іншими аналогами іноді дорожче. Процедура відносно нова, важко знайти майстра з відповідною кваліфікацією і досвідом, тому що дуже мало хто освоїли нову техніку якісно. Але в салоні краси SAVANNA в Івано-Франківську працює досвідчений майстер, котрий досконало володіє даним видом перманентного макіяжу. Та навчає даній техніці студентів. Ефект пудрового татуажу тримається від одного до двох років, в той час як класичний перманент, до п’яти років. За допомогою процедури порошкового напилення старий однотонний татуаж не може бути перекритий, або ж для цього необхідно буде зробити декілька сеансів лазера.

Відео пудрового татуажу брів
Вигляд відразу після процедури

Дивитися відео

Фото пудрові брови до/після

  • Що буде із пудровими бровами через 2 роки

    В залежності від Вашого образу життя та фізіологічних особливостей ефект пудрових брів може триматися близько двох років. Що ж буде потім?

    Чим більше часу буде проходити після процедури пудрового татуажу брів тим менш помітним буде пігмент. Звісно що в будь-який момент Ви зможете повторити цю процедуру і отримати знову бажаний результат ще на декілька років.


Відгуки клієнтів, які робили пудровий татуаж брів
Враження відвідувачів салону краси SAVANNA

Записатися на послугуЗалишити заявку

Передзвоніть мені
вгору