Процедуру кератинового випрямлення волосся в салоні краси SAVANNA Spa club виконують кваліфіковані перукарі. Процедура вирівнювання доповнить Ваш неповторний образ ідеально прямим, гладким, ніжним та доглянутим волоссям.

Кератинове випрямлення волосся

процес кератинового випрямлення волосся

Це процедура, яка спрямована на максимальне харчування волосся. Його регенерацію та забезпечується кератином, який починає працювати під впливом високої температури.

Для кератинового випрямлення використовується якісний та перевірений роками та великою кількістю задоволених та постійних клієнтів – “Бразильський кератин COCO CHOCO”. Процедура – не шкідлива для волосся, а навпакаи є надзвичайно корисною, оскільки глибоко насичує Ваші коси кератином, який від народження є в кожної людини. Найбільша кількість кератину у косах людини. Кількість кератину із часом зменшується через вплив різних негативних факторів (сонце, сульфатні шампуні, відсутність комплексноо догляду). Низький рівень кератину робить кутикули волосини (лусочки) хрупкими, пористими та сухими. Процедура кератинового випрямлення – відновлює, лікує та випрямляє волосся насичуючи його кератином.

В салоні краси SAVANNA Spa club використовують найкращу італійську та французьку лінії косметики для косей. Індивідуальний підхід, якість виконання, різноманітність стилів – все для того, щоб, змінюючись, Ви залишалися собою.

АКЦІЯ! Вирівнювання – бразильським кератином – ефект тримається до 6 місяців! В ПОДАРУНОК отримайте домашній догляд за волоссям!

Кератинове випрямлення волосся – ціна в Івано-франківську залежить від Вашої довжини, густини та стану, оскільки це впливає на кількість використаного препарату під час процедури.

Ми додамо шарму та свіжості вже існуючому образу, або допоможемо підібрати нову зачіску, яка пасуватиме саме Вам. В нашому арсеналі є все необхідне: програми лікування волосся і шкіри голови, багата палітра засобів, котрі використовують для професійного фарбування, класичні і креативні стрижки і укладки, біоламінування волосся та багато-багато іншого.

5 причин робити вирівнювання волосся в салоні краси SAVANNA SPA

1. БЕЗКОШТОВНА консультація.
2. Послугу надають досвідчені перукарі.
3. Приємна ціна та домашній догляд в ПОДАРУНОК.
4. Величезна кількість задоволених – постійних клієнтів.
5. Неймовірний ефект від процедури.

Фото кератинове випрямлення до/після

 • Протипоказання до вирівнювання

  Процедура має свої обмеження. Перукарі не рекомендують виконувати вирівнювання людям, які:

  • часто плавають у басейні;
  • мають дуже пошкоджене, ламкі та крихкі коси;
  • часто освітлюють волосся;
  • не хочуть доглядати в домашніх умовах (наприклад, лягають спати з мокрим волоссям, чи агресивно його розчісують).
  • схильні до алергій (мають алергію на окремі компоненти).

Враження відвідувачів салону краси SAVANNA

Записатися на послугу


Телефонуйте та записуйтесь на процедуру кератинового вирівнювання прямо зараз! Консультація та аналіз стану волосся – безкоштовна.

Уточнити ціну ☎

Передзвоніть мені
вгору