годинник, символ часу в косметології

Велика кількість ідей, думок та видумок обертається навколо ін’єкційної косметології. Дехто просто байдуже відноситься для свого вигляду. У декого уявлення про ін’єкції зводяться до того що уколи краси – “наколоти ботоксом губи”. А є окрема частина жіночої і не лише, спільноти котра достеменно розуміє та розрізняє різні ін’єкційні процедури, розуміє що для чого потрібно і більше того, користується послугами косметологів уже тривалий час.

Видумки про уколи краси

Як і звідки формуються міфи та легенди? Як правило всілякі історії такого роду тягнуться із далекого минуло. Хтось із наших предків щось спробував зробити, або почув про те що хтось зробив і передав цю інформацію далі, але вже абсолютно у власній інтерпретації та із додаванням деталей котрі збагачували історії більшої для більшої ефектності.

Уколи, ін’єкції краси: самі розповсюдженні міфи

Міф №1 “Чим пізніше почати, тим краще”

Абсолютно не краще. Ця розповсюджена гіпотеза нагадує логіку тих пацієнтів стоматолога, котрі не йдуть до лікаря, тому що страшко “будуть же висвердлювати”, до того часу, поки справа не закінчується видаленням або страшенним болем.

Міф №2 “Якщо косметолог радить ін’єкції жінці до 40, то це намагання нав’язати непотрібне”

Біоревіталізацію або мезотерапію косметолог може порекомендувати в 25 років і навіть раніше, щоб усунути виснаженість шкіри, підготувати її до літнього періоду, або відпустки (після біоревіталізації засмага лягає рівна а саме головне – сонячні промені не шкодять шкірі прискоренням процесів старіння через брак води на міжклітинному рівні). Це ідеальний варіант в комплексі із пілінгом для шкіри обличчя. Допоможе покращити тургор шкіри після різкого схуднення.
І навіть просто, щоб усунути офісний зеленуватий відтінок обличчя, від тривалого перебування в офісному приміщенні, щоб наситити шкіру вітамінами.

Детальніше про інєкції краси в салоні SAVANNA в косметологічному розділі.

вгору