наречена з весільною зачіскою

Кожна наречена, готуючись до весілля, намагається зробити свій наряд і образ вишуканими у всіх деталях. Довгий час вона шукає аксесуари, які доповнять її творіння – ідеальні прикраси, зручне взуття та сексуальну білизну. Набагато раніше вона також шукає весільну зачіску, яка найкраще підійде для її волосся. В даний час найпопулярнішими весільними зачісками є зачіски в стилі бохо – з косами і розпущеним волоссям. Однак і весільні зачіски, в яких ми використовуємо пін-ап або пучки, можуть бути легкими і красивими. Як вибрати ідеальну зачіску ?

Весільні клопоти?

Весільні зачіски – не така проста тема, як може здатися. Більшість наречених вважають, що вибір елементів зовнішнього вигляду є чистим задоволенням. Тим часом, не зважаючи на безліч образів, які можна знайти в інтернеті, вибір правильної весільної зачіски може бути складною справою. З одного боку, тому що на фотографіях ми бачимо весільні зачіски, зроблені за кимось іншим. І те, що добре виглядає на моделі, може не обов’язково виглядати на вас. По-друге, весільна зачіска на святітакож повинна виконувати свої функції – окрім того, що вона повинна виглядати добре, вона також повинна витримати все весілля! Тому деякі зачіски не підходять для цілодобової вечірки. Іноді вони тримаються лише мить, а потім розвалюються через 10 хвилин. Однак зовсім інша справа – знайти потрібного перукаря, який зможе виправдати наші сподівання і створити зачіску, про яку мріємо.

Детальніше про зачіски

Весільні зачіски та форма обличчя

Розглядаючи, яку весільну зачіску вибрати для себе, першим фундаментальним питанням є – яка моя форма лиця?

1. Овальна

Овал довший, ніж ширший. Тому при вимірюванні, якщо у вас овальне личко, ви повинні виявити, що його довжина приблизно в 1,5 рази більше ширини. У людей з овальним обличчям точки на щоках знаходяться найдальше одна від одної. У свою чергу, точки на лобі і на нижній щелепі майже рівні. Воно вважається пропорційно досконалим. Тому, якщо у вас саме така форма, ви можете вибрати собі будь-яку зачіску, адже ви будете добре виглядати в будь-якій з них.

2. Кругла

У випадку з круглим обличчям його висота та ширина в основному однакові, що також слід виміряти. Крім того, воно повне, округле, без явних кутів. У випадку з круглим лицем, мета зачіски – видовжити обличчя, тому зачіски, які частково перекривають його, добре підійдуть. Це зробить обличчя вужчим. Чого слід уникати? Гладко зачесані зачіски, що відкривають скроні або акцентують увагу на скронях.

3. Квадратна

У випадку з квадратною формою, подібно до круглого, як довжина, так і ширина обличчя будуть майже однаковими. Однак характерним для квадратного типу є вилиці котрі стирчать. Лінія нижньої щелепи сильно помітна, кутова. Люди з квадратною формою також зазвичай мають низький і відносно широкий лоб. Якщо у вас квадратне обличчя, слід вибрати зачіску, щоб трохи пом’якшити риси лиця. Що тоді личитиме? Зачіски з м’якою лінією, делікатно перекриваючи боки обличчя і злегка прикриваючи його. Але чого уникати? Зачіски, що закінчуються на лінії підборіддя.

4. Трикутна / серцеподібна

Якщо у вас трикутний тип, вилиці зазвичай високі, підборіддя яскраво виражене, виступаюче, а лоб – високий і досить широкий.  У разі трикутного обличчя потрібно вибрати зачіску, яка оптично покращує його пропорції. Тут найкраще підійдуть зачіски з великим об’ємом, наприклад локони. Чого уникати? Високі пін-ап, які додатково подовжать риси.

Весільні зачіски та весільна сукня

весільна зачіска виконана в салоні краси Savanna

Якщо ви все ще не можете прийняти рішення щодо весільної зачіски, ви також можете взяти до уваги, яку весільну сукню ви вибрали. У випадку з весільною сукнею з високим вирізом або з коміром-стійкою, варто вибрати пучок. Завдяки цьому ви подовжите шию! З іншого боку, весільна сукня з V-подібним вирізом зробить вас вищими і стрункішими, завдяки чому ви можете залишити волосся розпущеним. Пін-ап зробить вас ще вищими. Для весільної сукні без бретелей ви можете вибрати будь-яку зачіску, яку хочете. Якщо ви зважилися на весільну сукню з відкритою спиною, варто вибрати пучок або хвіст, щоб не затуляти виріз.

 

Весільні зачіски – аксесуари

Вибір весільної зачіски також означає вибір аксесуарів. По-перше, ви повинні вирішити, чи хочете ви йти на весілля з фатою. Якщо так, то ви повинні це врахувати, вибираючи весільну зачіску.

Пучок (високий, традиційний або низький – іспанський) ідеально підходить для фати, але ви також можете вибрати розпущене волосся або косу.

Однак наразі наречені дуже часто вибирають половину вінка замість фати. Якщо ви віддаєте перевагу цьому варіанту, ви можете вибрати локони, хвилі або коси як весільну зачіску .

Але це теж не все! Ви можете одночасно вибрати і фату, і вінок !

Весільні зачіски на довге і коротке волосся

Довге волосся може бути прокляттям або порятунком – все залежить від того, тонке воно чи густе, кучеряве або ідеально пряме. Варто знати який у нас тип волосся і правильно підібрати до нього зачіску. З довгим волоссям ми можемо дозволити собі різні весільні зачіски, але пам’ятайте, що зачіска повинна відповідати сукні та типу святкування. Якщо ви вибрали стиль бохо, добре розглянути розпущене волосся або косу. Однак, якщо все весілля буде витримано в стилі гламур, наше волосся буде виглядати краще, коли ми закріпимо його в ніжному та елегантному пучку або виберемо голівудські хвилі. Що робити з коротким волоссям на весіллі? Чи варто купувати пуфін чи, можливо, залишити натуральним? Звичайно, це питання, яке кожна наречена повинна розглянути сама. Під час передвесільного натхнення можна знайти безліч незвичайних зачісок, які ідеально виглядають на короткому волоссі. Перед весіллям також варто подбати про зовнішній вигляд свого волосся – обріжте посічені кінчики, використовуйте кондиціонери, які нададуть блиску вашому волоссю і зроблять його красивим. Майстер-перукар повинен порадити нам, які препарати використовувати і яка весільна зачіска буде доречною для нашої форми обличчя або обраної весільної сукні. І пам’ятайте, що слід заздалегідь записатися на пробну весільну зачіску. Висококваліфіковані майстри SAVANNA SPA CLUB допоможуть вам у створенні вишуканої зачіски.

Підсумок: як правильно обрати весільну зачіску?

Як вибрати весільну зачіску?

Перш за все, подумайте про те, що вам подобається. Якщо ви хочете поекспериментувати, перевірте форму обличчя, подивіться зачіски людей з однаковою формою обличчя. Тоді зверніть увагу, що підійде до стилю весілля та вашої весільної сукні.

Яку весільну зачіску вибрати на довге волосся?

З довгим волоссям ви маєте повну свободу у виборі зачіски. Перевірте, яка весільна зачіска вам підходить і одночасно відповідає вашому баченню весілля. Залежно від того, що ви вирішите, ви можете закріпити волосся в пучок, зробити накрутку чи залишити розпущеними.

Чи доречно йти на весілля з розпущеним волоссям?

Звичайно! Весільна зачіска – це не тільки пін-ап та пучки. Ви легко можете піти з прямими, хвилястими або кучерями.

Коли я повинна вибрати свою весільну зачіску?

Перед пробною стрижкою. Так, перевірити, чи відповідає ваше бачення реальності, і мати можливість змінити зачіску чи перукаря. Слід створити свою першу пробну зачіску приблизно за 3-4 місяці до весілля.

вгору