наречена з весільною зачіскою

Яка наречена не турбується про стиль своєї весільної зачіски? Ретельна підготовка, пошуки різноманітних варіацій за допомогою глобальної мережі – звична справа для будь-якої дівчини, на котру чекає весільний вінець.
Ми допоможемо заощадити ваш час, надавши інформацію щодо найпоширеніших стилів весільних зачісок, а також загальні рекомендації по підбору прикрас для волосся.

Перелік весільних стилів

Ми почнемо з класичного.
У сьогоденні він користується такою ж популярністю, як і в час минулих десятиліть – строгість форм, помірність та скромність не виходять з моди. Цей тип зачісок характерний своєю симетричністю, коси, як правило, зібрані в пучок чи вузлик, що знаходиться на потилиці, у випадку ж, коли є спадаючі локони – їх закручують, відокремлюючи невеликими пасмами.Класичне доповнення такої зачіски – фата, шпильки чи діадема, іноді цей стиль також можна доповнити невеликими віночками з квітів.
Значна частина класичних зачісок досить прості, проте добре тримають форму та володіють привабливим виглядом.

Детальніше про святкові зачіски

Ряд стилів, кращих зачісок у Франківську в наші дні

Наступний стиль – романтичний. Цей тип зачісок за рівнем популярності обійшов навіть класику, особливо красиво “романтика” у весільній зачісці виглядає на довгому волоссі. Відмінна риса стилю – повністю розпущені хвилясті (закручені) локони однакового розміру. Інший варіант таких зачісок, це різноманітні коси та окремі ділянки пасм з декоративним плетінням, прикрашені стрічками або квітами. Козирна карта зачісок в романтичному стилі – це легкість та невимушеність. Фата в цьому стилі використовується рідко, часто їй на заміну приходять в основному живі також часто використовують штучні квіти, невеликі капелюшки, вуалі.

Стиль модерн – це поєднання оригінальності, стилю і яскравості.
Укладка такого типу зазвичай пишна, робиться за допомогою начосів, підкручування локонів або спеціальних волосяних підкладок. Волосся може бути і прямим, затягнутим в вузол, з якого потім заплітається коса і обкручується біля основи вузла. Найкраще зачіски в стилі модерн виходять на довгих, прямомих косах. Аксесуари, при використанні даного стилю, можна використовувати в необмежених кількостях.

Фольклорний стиль на волоссі у нареченої теж виглядає досить привабливо. Попит на нього невпинно зростає – наречені часто роблять вибір на користь тематичних весіль, і, як наслідок, зачіски в етнічно-національному вигляді. Характерна особливість “етніки” – коси, вплітання стрічки або квітів у волоссі. Мережива, тасьма й інші тематичні елементи також можуть активно застосовуватись при використанні даного стилю. Зачіска в фольклорному стилі ніколи не буває високою.

Ще одна можливість проявити власну індивідуальність – зачіска в стилі ретро. Зачіски цього стилю передбачають мінімум прикрас. У випадку, якщо коси нареченої короткі, підійде стиль 20 -30-х років 20 століття: на пасма, укладені хвилями, надягають обруч, прикрашений квіткою на одній зі сторін, зліва чи справа. Для довгого волосся відмінним варіантом буде зачіска в стилі 50-х – «рокабільний кок», в цій зачісці пасма укладаються в формі вінця. Ну а шанувальниці 60-х, швидше за все, виберуть стиль «бебідолл» – ні для однієї з цих зачісок додаткові прикраси не потрібні.

Стиль авангард – вибір сміливих наречених, правила та обмеження тут відсутні. Асиметрія, різнокольорові пасма різної довжини – така зачіска вразить будь-кого. Аксесуаром може бути все що завгодно: засушені гілки рослин, дріт різних кольорів, пір’я птахів і т. Д.

Зачіска в грецькому стилі завжди проста та елегантна водночас. Якщо образ мешканки Олімпу – ваш вибір, врахуйте, що є кілька варіацій. Наприклад, волосся можуть бути зібрані в пучок, за допомогою охайного проділу або у вигляді декількох кіс. Аксесуари в такому випадку практично не потрібні, зачіска сама по собі досить приваблива. Проте, якщо бажання прикрасити занадто сильне, стиль можна доповнити однією декоративною шпилькою чи характерною грецькою пов’язкою. Плаття до неї завжди підбирається біле, в крайньому випадку пастельних відтінків.

Ну і останній популярний стиль весільних зачісок – пляжний. Зазвичай вони використовуються в тому випадку, якщо одруження проходить на березі океану а можливо моря. Характерна особливість зачіски – деяка недбалість, природність. У довгому волоссі образ найчастіше доповнюється екзотичною квіткою. Для створення такого дива не потрібно просиджувати годинами в перукарнях, нерідко нареченої роблять її самостійно, адже рівень потрібних умінь є мінімальним.
весільна зачіска виконана в салоні краси Savanna

 

Аксесуари у весільному образі

Комбінації аксесуарів з платтям повинні бути максимально доцільними, так вони можуть бути доповнені букетом і прикрасами нареченої. Обов’язковою є відсутність різнобою. У світлі останнього часу значної популярності у якості доповнення набули живі квіти. У випадку застосування таких прикрас, обов’язковою є порада флориста та вашого перукаря щодо витривалості квітів – адже вони повинні не просто протриматись цілий день, а й зберегти свою свіжість та вигляд.

Весільні зачіски на довге і коротке волосся

Довге волосся може бути прокляттям а може і порятунком – все залежить від того, тонке воно чи густе, кучеряве або ідеально пряме. Варто знати який у нас тип волосся і правильно підібрати до нього зачіску. Якщо є довжина, ми можемо дозволити собі різні весільні зачіски, але пам’ятайте, що зачіска повинна відповідати сукні та типу святкування. Якщо ви вибрали стиль бохо, добре розглянути розпущене волосся або косу. Однак, якщо все весілля буде витримано в стилі гламур, тоді образ буде виглядати краще, коли ми закріпимо його в ніжному та елегантному пучку або виберемо голівудські хвилі. Що робити з коротким волоссям на весіллі? Чи варто купувати пуфін чи, можливо, залишити натуральним? Звичайно, це питання, яке кожна наречена повинна розглянути сама. Під час передвесільного натхнення можна знайти безліч незвичайних зачісок, які ідеально виглядають на короткому волоссі. Перед весіллям також варто подбати про зовнішній вигляд свого волосся – обріжте посічені кінчики, використовуйте кондиціонери, які нададуть блиску вашому волоссю і зроблять його красивим. Майстер-перукар повинен порадити нам, які препарати використовувати і яка весільна зачіска буде доречною для нашої форми обличчя або обраної весільної сукні. І пам’ятайте, що слід заздалегідь записатися на пробну весільну зачіску. Висококваліфіковані майстри SAVANNA SPA CLUB допоможуть вам у створенні вишуканої зачіски.

Як правильно обрати весільну зачіску? Підсумок.

Як здійснити вибір весільної зачіски?

Перш за все, варто поміркувати над тим, що вам подобається. Якщо ви хочете поекспериментувати, перевірте форму обличчя, перегляньте зачіски людей з подібними до вас рисами. Тоді зверніть увагу на те, що підійде до стилю весілля та вашої весільної сукні.

Яку весільну зачіску потрібно обрати для довгого волосся?

Коли розмова стосується довгих косей, ви маєте повну свободу у виборі зачіски. Перевірте, яка весільна зачіска вам підходить і одночасно відповідає вашому баченню весілля. В залежності від вашого рішення, ви можете закріпити коси в пучок, зробити накрутку чи залишити розпущеними.

Чи доречно йти на весілля з розпущеним волоссям?

Звичайно! Весільна зачіска – це не тільки пін-ап та пучки. Ви легко можете піти з прямим чи хвилястим волоссям, кучерями.

Коли Ви повинні зробити вибір і остаточно визначитись зі своєю весільною зачіскою?

Якщо Ви знаходитесь в м.Івано-Франківськ, перед пробною процедурою варто, перевірити, чи відповідає ваша уява реальності, аби мати достатню кількість часу, аби змінити зачіску чи перукаря. Слід створити свою першу пробну зачіску приблизно за 1-2 місяці до весілля. Коли ви визначились, підібрали декілька варіантів котрі Вам подобаються, визначаєтесь із майстром – перукарем і салоном краси в Івано-Франківську, котрому Ви готові довірити таку відповідальну роль у Вашому святі. Пробна зачіска є дуже важливим кроком перед вирішальним днем. Це подарує Вам спокій та впевненість в такому результаті на котрий ви надієтесь.

Відео створення весільної зачіски

вгору