Подолог в салоні краси SAVANNA – спеціаліст котрий БЕЗКОШТОВНО проконсультує Вас стосовно будь-яких проблем із нігтями чи стопами, допоможе підібрати оптимальний варіант вирішення проблеми та надасть якісну кваліфіковану допомогу!

Лікування грибка нігтів, мозолів, натоптишів, гіперкератозу в Івано-Франківську

стадії грибку нігтів

Анамнезом, лікуванням та медицинський педикюр в м.Івано-Франківськ проводить кваліфікований спеціаліст – подолог із 5 річним досвідом роботи та викладання. Виможете звернутися на безкоштовну консультацію стосовно проблеми, котра Вас бентежить із нігтиками.

Причини появи мозолів:

 1. Неправильне, незручне взуття. (у випадку жінок, часте носіння каблуків).
 2. Плоскостопість.
 3. Особливості професії (надмірно часте пересування на ногах).

Хто може лікувати такі проблеми як, мозолі, натоптиші, грибок нігтів, гіперкератоз (надмірне загрубіння та наростання твердої шкіри на ступнях), оніхолізис (пустоти під нігтями), деформацію нігтьової пластини?

Лікувати вище зазначені проблеми може виключно спеціаліст – подолог, що має відповідну освіту, знання, дипломи та практику!

Процес лікування мозолів:

 1. Видалення мозолів механічним методом.
 2. Нанесення ліків.
 3. Закриття мозоля спеціальним лікувальним пластиром.

Всі процедури безболісні та безпечні для Вашого здоров’я!

грибок нігтів нігтів до/після

Процес лікування грабка нігтів:

 1. Зняття грибкового нігтя механічним методом до здорового нігтя.
 2. Обробка спеціальними дезінфікувальними препаратами.
 3. Нанесення протигрибкових ліків для подавлення грибку і стимуляції росту здорової нігтьової пластини.

В салоні краси Івано-Франанівську SAVANNA приймає дипломований майстер, що пройшов навчання на базі подологічного лікувального центру SUDA в Харкові, регулярно підвищує кваліфікацію на різних тематичних заходах в м.Києві та Львові регулярно відвідує майстер-класи в Німеччині та Польщі!

В роботі використовується виключно якісна німецька косметика одної із кращих німецьких компаній SUDA (котра спеціалізується на проблематиці).

Фото гелевих нігтів

 • Скільки часу займає щоб вилікувати грибок?

  Тривалість лікування грибка залежить від стадії в якій він перебуває на момент лікування. Чим старіший грибок, тим відповідно довше часу необхідно для його лікування. Як правило на виведення 2-3х річного захворювання потрібно 9-12місяців (домашнього лікування і раз на місяць потрібно приходити на зняття верхнього шару, для більш ефективного лікування). В цій процедурі найважливіше – системність і відповідальність пацієнта.

 • Чи шкідливе лікування грибка?

  Лікування грибка в салоні краси SAVANNA проходить абсолютно безболісно і не шкідливо для Вашого здоров’я. Ми не прибічники лікування анти мікотичними лікарськими препаратами у вигляді таблеток, які нищать Вашу печінку і нирки, повдавлюють імунітет. Ми усуваємо джерело проблеми шляхом взаємодії безпосередньо в місцях враження за допомогою механічного знятті враженого нігтя за допомогою фрези і призначенням одного із протигрибкових масел які наносяться локально.

 • Звідки береться грибок на нігтях?

  Наявність у Вас грибка свідчить про низький рівень імунітету. “Підчепити” грибок можна в місцях загального користування (сауни, душі у фітнес центрах, басейни і т.д.).


Відгуки клієнтів, які скористалися послугою
Враження відвідувачів салону краси SAVANNA

Записатися на послугу


Залишити заявку на БЕЗКОШТОВНУ консультацію

Передзвоніть мені
вгору