Фото робіт перукарів


Відгуки клієнтів
Враження відвідувачів салону краси SAVANNA

Записатися на послугу


Ми додамо шарму та свіжості вже наявному образу, або допоможемо підібрати нову зачіску, яка пасуватиме саме Вам. В арсеналі нашої перукарні є все необхідне, щоб Ваше волосся сяяло: програми лікування волосся і шкіри голови, багата палітра засобів, котрі використовують для професійного фарбування, класичні та креативні стрижки й укладки, біоламінування та багато-багато інших перукарських послуг.

Послуги студії здорового волосся перукарського залу SAVANNA SPA club:

– Стрижки та укладки будь-якої складності.
– Фарбування волосся від однотонного до надскладних колоровувань.
– Арганова терапія.
– Відновлення (реконструкція).
– Кератинове випрямлення.
– Кератинове відновлення.
– Лікування сухої шкіри голови і випадіння волосся.
– Біоламінування.
– Глазурування і ламінування.
– Реконструкція.
– Нарощування волосся.
– Біо завивка.
– Весільні , вечірні та зачіски на випускний.

Все це виконують досвідчені майстри перукарі із велетенським портфоліо та масою задоволених постійних клієнтів.

Окремої уваги заслуговує послуга кератинування волосся. Це бажана процедура у багатьох жінок та дівчат, котрі хочуть зробити свій образ вражаючим. Здорові блискучі коси завжди були символом благородної жінки.
Процедуру кератиновго вирівнювання роблять тільки досвідчені перукарі в салонах краси. Переважно звичайні перукарні або не працюють із дорогими якісними препаратами для випрямлення кіс, або якщо і працюють то краще декілька раз подумати перед тим як обирати заклад для такої важливої процедури.

  • Перукарські послуги для чоловіків

    Якщо Ваше бажання – ідеальний фейд (плавний перехід із нуля), або класична стрижка на середню довжину волосся. Тоді ми хочемо представити Вашій увазі майстра перукарських послуг – перукаря барбера жінку. Вона зробить корекцію Вашої бороди, затонує волосся і постриже ідеальний фейд (різкий чи плавний).

  • Перукарські послуги для жінок

    Жіночі стрижки в Івано-Франківську виконують досвідчені майстри. Ви можете обрати будь-яку форму та стиль оформлення зачіски. Або ж пофарбувати волосся в бажаний тон чи градієнт кольорів. Перукарські послуги включають різноманіття доглядів та відновлення волосся. В умовах салону краси все це можна зробити легко та швидко.

  • Послуги для дітей

    Дитяча стрижка в Івано-Франківську – відповідальна процедура, котра вимагає високої кваліфікації від майстра перукаря. Потрібно бути не лише професіоналом в перукарському плані, але і бути гарним психологом. Адже знайти підхід до дитини – дуже важливо. Правильно пояснити, поговорити і сформувати до себе правильне відношення.

вгору