Довіривши оформлення Вашого погляду майстрам салону краси SAVANNA Ви можете бути певні, що Ваші брови будуть рівномірно пофарбовані і матимуть ідеально – правильну форму.

Жінки котрі доглядають за собою, особливу увагу звертають на брови. Вони мають суттєвий вплив на зовнішній вигляд. Коли форма і їх колір змінюються, вираз обличчя і навіть самі очі стають більш виразними. Тому дуже важливо правильно оформити брови.

Корекція та фарбування брів в Івано-Франківську

форми брів

Оформлення погляду є важливими елементом для нашого образу, тому важливо підкреслити його. Основою магнетичного погляду є вії, але не варто забувати і про брівки – правильно скоректовані і пофарбовані, вони можуть змінити навіть форму обличчя.

Коригування брів, відповідальне завдання, тому варто довірити їх досвідченому косметологу. Щоб бути впевененим що форма буде підібрана правильно до Вашого обличчя, колір буде максимально природнім і сама процедура буде менш болючою, ніж якщо б вона проводилася в домашніх умовах.

Матеріали, що застосовуються:

 • Фарба на масляній основі та спеціальні кремові окисники низького відсотку.
 • Хна та вода як розчинник.

Якщо Вас цікавить ця послуга, хочемо звернути Вашу увагу на процедуру нарощення вій. Вона найкраще допоможе підкреслити Ваш погляд та зробити його максимально магнетичним.

Види в залежності від інструментів:

 • Ниткою (екзотичний варіант).
 • Воском (виконується гарячим або теплим воском).
 • Пінцетом (класичний метод).

Пофарбування

процес фарбування брів

Моделювання за допомогою пінцетів та фарби це найпопулярніша процедура в салоні краси. Послуга, котра кардинально може покращити Ваш образ. Надання Вашим бровам бажаної форми та відтінку кольору із використанням фарби – швидка маніпуляція, моментальний результат. Процедуру обирають через очевидні переваги – швидкість процедури, велика палітра відтінків кольорів.

Корекція брів хною

Хна (hennа) – барвник природного походження для фарбування волосся. Його виробляють з листя і пагонів висушеної “лавсонії не колючої”, котра дуже розповсюджена в Індії. Часто використовується для тонування (фарбування) брів або підкреслення їх природного кольору.
Барвник має багато переваг – крім природного походження (не шкодить волоссю та не подразнює шкіру), він дуже стійкий до води, тримається на бровах протягом 2-4 тижнів, а також має властивості укріплення та захисту волосся. Також хна використовується для фарбування вій. Ефекти від процедури видно відразу. Брови мають ідеальну – відкоректовану форму і виблискують. Покриття хною – водостійке, має зміцнювальні і захисні властивості. Із недоліків – в два рази більша тривалість процедури, порівняно із фарбою.

Хто проводить процедуру в салоні?

Процедуру оформлення погляду проводить косметолог із поглибленими навичками Brow-майстра. В нашому SPA Club доступний великий асортимент матеріалів для пофарбування та коректування форми брів. Ви можете спробувати один воскових методів, або ж класичний, щодо вибору кольору це може бути хна, або ж фарба.  Всього за 15-30хвилин Ви можете змінити свій образ і зробити його досконалим.

Фото результатів оформлення брів до/після

 • Корекція брів воском

  Маніпуляція може проводитись із використанням гарячого(без смужок) або ж теплого восків (із папером для депіляції). Перевага такого методу в тому, що за декілька рухів і відповідно пари хвилин ви вже отримуєте ідеальні брівки.

 • Пофарбування фарбою чи хною?

  Вибір зробити очевидно відповівши на декілька запитань:

  1. Маєте вдосталь часу – хна (до години часу). Тоді коли фарба потребує до 20хв.
  2. Хочете обрати не лише колір а і відтінок – фарба. Вам достатньо обрати один із базових кольорів – хна.
  3. Не подобається специфічний (не дуже приємний) запах? В такому разі краще обрати фарбу.
  4. Хочете щоб результат тримався більше 2 тижнів – хна.
 • Стерилізація пінцетів та інстументів

  В салоні краси SAVANNA в м.Івано-Франківськ суворо дотримуються стерилізації та дезінфікують інструмент після кожного відвідувача.


Відгуки клієнтів, які відвідували BROW-майстра
Враження відвідувачів салону краси SAVANNA

Записатися на послугу


Залишити заявку

Передзвоніть мені
вгору