Нарощення вій – процедура яка допоможе Вам зробити Ваш погляд ще привабливішим та зачаровуючим! В салоні краси SAVANNA SPA Club працюють сертифіковані майстри, переможці багатьох конкурсів. Застосовуються матеріали виключно преміум класу! Всі інструменти суворо дезінфікуються та обробляються спеціальними дезинфікуючими розчинами. Ви можете буди абсолютно впевнені у Вашій безпеці!
Ми врахуємо всі Ваші побажання та особливості і підберемо для Вас найоптимальніший ефект нарощення!

Класичне нарощування вій, 2D, 3D: що не шкідливо?

Послугу умовно розділяють на два види:

  1. Класичне нарощування вій — коли до однієї Вашої власної війки клеїться одна штучна (шовкова або норкова).
  2. Об’ємне — коли до однієї натуральної війки клеїться пучок зі штучних. Пучок може бути із двох війок – 2D, поєднання із трьох  – 3D і так до 7Д. Чим більший об’єм тим тоншими мають бути вії в пучках, щоб не збільшувати навантаження на натуральні.

Процедура не шкідливе при тій умові що довжина нарощених вій не перевищує довжину власних більше ніж на 1/2. І сукупна вага нарощених вій повинна бути мінімальною, щоб Ваші власні не стомлювалися. Для цього потрібно правильно підбирати загин, вагу та довжину. Це підбирається індивідуально кожній клієнтці. В Івано-Франківську в салоні краси SAVANNA SPA Club працюють дипломовані майстри, які правильно підберуть Вам війки та ефект нарощення із врахуванням всіх нюансів, таким чином що це стане для Вас позитивним досвідом і процедурою, яка подарує масу задоволення.

Сьогодні ця послуга розповсюджене в багатьох країнах, та з кожним роком стає все більш популярною і в Україні. Завдяки зручності та ефективності самої процедури. Кількість охочих відвідати Lash-мейкерів в Івано-Франківську також стрімко збільшується.

Нарощування вій — шкідливо? Насамперед, потрібно розуміти що процедура буває дуже різною. І дуже важливо вибрати правильного Lash-майстра, який дійсно розуміється в цій справі та любить свою професію й клієнтів. Якщо Ви постійно нарощуєте вії, обов’язково потрібно робити перерви, щоб Ваші власні війки відпочивали. Процедура не має вікових обмежень і Ви можете відвідувати її всею жіночою частиною родини!

Фото робіт

Скільки носяться нарощені вії, як часто потрібно робити корекцію?

Корекція вій — процедура часткового нарощення із використанням прямого та загнутого пінцетів. За 2-4 тижні Ваші власні війки частково оновлюється та відростають, як наслідок, деякі із нарощених випадають. Це процес не минучий. Але клієнти, що довіряють надання цієї процедури майстрам салону краси Savanna, отримують довготривалий ефект при мінімальних витратах. Приходять на корекцію не частіше ніж раз на 2-4 тижні. Є такі клієнтки, які приходять 1 раз на місяць і виглядають цілий місяць просто ідеально! Чим ми пишаємося!

Процедура відбувається в салоні краси Savanna, де ви зможете, релаксуючи, отримати задоволення, гарний настрій та неповторний погляд. Наші майстри допоможуть підібрати Вам оптимальну довжину, товщину та загин вій. Вам запропонують вибір ефектів (натуральний, заокруглення, лисичка, білочка, ляльковий…), котрі найкраще підійдуть саме для Вас. Ви гарантовано залишитесь задоволеними!

Телефонуйте та записуйтесь на процедуру прямо зараз!

Відео нарощення вій

вгору