Ідеальні брови — ті котрі максимально природно виглядають. Які важко відрізнити від натуральних. Якщо Ви хочете саме такий вид перманенту брів? Тоді волоскова (ручна) техніка виконана за допомогою маніпули із лезами це те що вам потрібно.

Мікроблейдинг в салоні краси SAVANNA – це унікальна косметична процедура догляду за шкірою, ліфтинг, омолодження і оновлення на клітинному рівні, яка допомагає позбутися ороговілих клітин, стимулює регенерацію шкіри і новлює верхній шар епідермісу. Пісял пілінгу шкіра оновлюється, стає мягшою, ніжнішою, світлішою й виглядає молодшою!

Волоскові брови технікою мікроблейдингу

процес мікроблейдингу брів

Ваші брови потребують корекції? Цю проблема вирішить перманентний макіяж методом мікроблейдингу! Він допоможе виправити нерівні, занадто тонкі і занадто короткі брови. Допоможе заповнити місця де не ростуть Ваші природні волоски внаслідок неправильної корекції або інших факторів. Завдяки йому ви забуваєте про щоденний макіяж!

Особливості мікроблейдингу

Перманентний макіяж брів займає всього 1-2 години, але ефект триває кілька років. Вся процедура не болюча, тому що шкіра де-сенсибілізується (знеболюється) спеціальним кремом – анестетиком. Після татуажу епідерміс буде відшаровуватися, тому рекомендовано приходити на корекцію.

Техніка виконання

Волоскова техніка татуажу брів це так званий метод “пера”. Поміж волоссям тонкими лініями малюються (прорізаються) волоски. Відповідною технікою, використовуючи мікроскопічну спайку голок різного діаметру. Завдяки яким весь татуаж виглядає більш природним, ніж коли вся шкіра рівномірно забарвлена класичною технікою.

Шість років тому таких маніпул із голками ще не було. Зробити мікроблейдинг за допомогою «ручки» з тонкими голками, так щоб був ефект волосся намальованого на шкірі триматися декілька років було не можливо.

Де зробити мікроблейдинг брів в Івано-Франківську?

Процедуру перманентного татуажу волоскових брів виконує багато закладів міста. Головне правильно обрати майстра. Салон краси SAVANNA SPA дає можливість клієнтам записатися на безкоштовну консультацію, для того щоб зрозуміти що саме ми пропонуємо і визначитись із тим що клієнт хоче. Майстер від початку до кінця пояснить нюанси процедури та дасть чіткі вказівки як потрібно підготуватися безпосередньо перед днем виконання послуги.

Хоч на перший погляд це просто але це дужне складно. Тому що волосся на бровах ростуть у різних напрямках. Якщо волоски будуть виконані із порушенням правильності техніки, брови не буде виглядати природно. Майстер мікроблейдингу повинен мати багато практики і гарний смак, щоб не зіпсувати ефект того, що ми побачимо в дзеркалі протягом наступних кількох років.

Фото мікроблейдинг брів до/після

  • Рекомендації після процедури

    Протягом декількох днів ви не повинні мити брови водою з милом, потрібно лише зволожувати їх мазью котру Вам ПОДАРУЮТЬ після процедури. Важливо не здирати шкіри. Вони повинні зійти самі, інакше можуть залишитися шрами і не візьметься пігмент.

    Протягом деякого часу не варто користуватися жодними кислотами, пілінгами, масками для обличчя та іншими засобами. Не малюйте брови за допомогою олівця, тіні або гелевого барвника. До тих пір, поки всі кірки не заживуть ви повинні змастити брови кремом з високим УФ – фільтром.

    А більш конкретні поради дасть Вам майстер після того як зробить мікроблейдинг Вашої мрії.


Відгуки клієнтів, про мікроблейдинг
Враження відвідувачів салону краси SAVANNA

Записатися на послугу


Залишити заявку

Передзвоніть мені
вгору