Масаж шоколадом.

Шоколадний масаж  із використанням спеціального шоколаду) – це поєднання методик масажу, психотерапії, лімфодренажу, аромотерапії, масок та інших косметичних процедур, спрямованих на стимулювання процесів обміну речовин в організмі людини та нормалізації психофізичного стану.

Фізіологічна дія шоколадного масажу:

Завдяки таніну і кофеїну виробляються гормони радості — ендорфіни.

Шоколадний масаж – розслабляючий і, є чи не самим чуттєвим з усіх видів масажу. Шоколад забезпечує довготривалий ефект гладкості шкіри та покращення її кольору, підвищує еластичність шкіри.

Рекомедації для проведення шоколадного масажу:

Практично немає обмежень. Виключення – індивідуальна непереносимість какао, механічні пошкодження шкіри, дерматити. Після процедури шкіра оновлюється, підтягується, такий масаж має виражену антицелюлітну дію на проблемні ділянки тіла. Насолода, яку дарує аромат – незабутня! З’являється відчуття повної релаксації, проявляється антистресова та антидепресивна дія шоколаду, що в свою чергу, стимулює вироблення гормонів радості.

Основна відмінність шоколадного масажу від класичного та інших видів масажів в тому, що данний тип дає максимальний розслабляючий ефект, який досягається за рахунок кофеїну, що міститься в шоколаді. Досягнути такого результату будь-яким іншим видом масажу дуже складно. Це дуже приємна та корисна процедура!

Ціни на масаж в салоні краси

вгору