Обравши курси масажу в навчальному центрі SAVANNA PROFESSIONAL, Ви точно отримаєте глибокі знання та навички, які зможете ефективно використати у своїй майбутній масажній практиці. Пройшовши навчання на масажиста, у Вас буде чітке уявлення, що і як робити, щоб задовільнити будь-якого клієнта. Ви будете впевнено виконувати всі види масажу котрі входять в навчальний план, ми “поставимо Вам руку”, оскільки Ви відпрацьовуватимете практичну частину на моделях, котрі надає навчальний центр. Школа масажу в  Івано-Франківську представлена на базі нашого закладу, що гарантує професіоналізм та глибину знань викладачів. Диплом котрий ви отримаєте буде двома мовами (українською та англійською) їх приймають країни ЄС.

Базовий курс навчання  масажу включає наступні теми

банер - максимум практики на курсах масажу

 • Масаж спини класичний.
 • Масаж всього тіла – загальний.
 • Масаж кінцівок (руки, ноги).
 • Масаж шиї та комірцевої зони.
 • Лімфодренажний масаж тіла.
 • Класичний масаж обличчя.
 • Масаж обличчя лімфодренажний.
 • Шоколадний масаж (загальний).
 • В ПОДАРУНОК до цього курсу – навчання антицелюлітному масажу.

КУРСИ МАСАЖУ – ЦІНА

 1. Базовий курс масажу триває 4 тижні  та коштує 5 300 ₴  АКЦІЯ! – (індивідуальний навчальний графік). В подарунок до цього курсу – навчальний курс “Антицелюлітні масажі”
 2. Розширений курс тривалість – 1 місяць, вартість 7000 ₴ (включає: теорію + практику).

Більш детальну інформацію можна отримати за телефоном, або залишивши заявку на нашому сайті.

Курси масажиста фото з навчального процесу

Школа масажу – навчальний процес

Навчання складається з теорії та практики. Перед кожною із навчальних тем ви отримуєте схеми та детально розбираєте техніки масажу, показання, протипокази та опрацьовуєте різні портрети потенційних клієнтів для кожної конкретної техніки масажу. Отже після проходження курсу, ви точно будете знати який із видів масажу найкраще підійде в кожному окремому випадку.

Що стосується випадків, коли м’язи ваших клієнтів у рівновазі, їхнє тіло здорове та міцне, і клієнти не відчувають жодного болю та дискомфорту. Класичний масаж допомагає боротися зі шкідливими м’язовими затисками що породжують дисбалансу. Котрий спричинений прийняттям неправильної пози тіла під час повторюваних щоденних дій. Саме тому для таких клієнтів найкраще підійде спортивний або класичний масаж, який ви навчитесь робити на навчанні.

Надмірне використання певних частин м’язів і одночасно рідкісне використання інших частин призводять до болю та різних дисфункцій. Для одних клієнтів процедуру слід проводити інтенсивніше, для інших – “лайтовішим”, але це потрібно вміти розуміти якої інтенсивності масаж необхідно клієнтові. На навчанні Вам пояснять як правильно визначити інтенсивність масажу та зони для котрих вона має регулюватися . Від такого масажу кожен ваш клієнт зможе отримати користь та задоволення.

Що таке правильний підхід до масажу?

Це серія процедур, обраних для ефективного полегшення симптомів гострої та хронічної дисфункції опорно-рухового апарату, якщо мова йде про проблематику. Масажист зосереджується, зокрема, на м’язах та болючих зонах, використовуючи переважно класичні прийоми масажу: глибоке погладжування, розтирання, стискання, розминання, поплескування, вібрація, струшування та кочення.  Під час процедури пацієнт лягає на масажний стіл на живіт або на спину, залежно від частини, яку масажують.

Або ж якщо це масаж загальний – релакс, націлений для зняття стресу та профілактики “зажимів” у м’язах, Ви навчитесь робити процедуру таким чином, щоб клієнти хотіли до Вас повертатися знову та знову.

7 причин обрати масажні курси в SAVANNA PROFESSIONAL в м.Івано-Франківськпереваги курсу масажу в SAVANNA PROFESSIONAL

1. Навчання проводять викладачі із великим досвідом роботи та викладання!
2. 80% якісної практики та 20% теорії котра буде вкрай корисною!
3. Гарантія постановка руки (всі вище описані теми- методи, Ви самостійно відпрацьовуєте практично на моделях).
4. Дійсно інтенсивне навчання ⚡ (без води)!
5. Розгорнута система, та приємні ціни на курси масажу що включають подарункові курси котрі ви отримаєте безкоштовно обравши базове навчання.
6. Після успішного проходження курсу Ви отримаєте диплом англійською та українською мовами.
7. Навчання відбувається на базі салону бізнес класу SAVANNA за підтримки міжнародних партерів.

Для більш детальнішої інформації щодо курсів у косметолога, телефонуйте прямо зараз ☎ 066 650 50 02

вгору