Дизайн нігтів, френч як частина манікюру
Перед тим як покривати нігтики гель-лаком, або гелем завжди роблять чистку – манікюр. А вже після чистки наносять покриття та дизайн.
Класичний манікюр
Інша назва цього манікюру – обрізний. Спочатку нігті підпилюють, а на кутикулу (шкіру навколо нігтя) наносять розм’якшуючий крем. Потім руки розпарюють в теплій воді з аромо маслами або сіллю, далі відсовують кутикулу спеціальною лопаткою (апельсиновою паличкою) і видаляють її щипчиками, або ножицями. Після цього поверхню нігтя полірують і наносять основу.
Після закінчення манікюру шкіра навколо нігтя змащуються спеціальним маслом, яке укріплює її і попереджує формування задирок. Саме тяжке в класичному манікюрі – видалення кутикули. При не обережному підході до справи, можна отримати задирки, а то і порізи, а кутикула почне рости ще швидше. Цю процедуру варто довірити професіоналу, салону краси Savanna, а він ще й доповнить манікюр ніжним масажем, Ваших тендітних ручок.
Європейський манікюр
Відомо, що на Заході обрізний манікюр – величезна рідкість. Там надають перевагу, безпечному у всіх відношеннях сухому манікюру. Його головна відмінність – кутикулу не розпарюють та не обрізають. Спочатку наносять пом’якшувальний крем і охайно відсовують дерев’яною поличкою. Потім втирають спеціальний крем, масло або рідину для видалення кутикули і знову відсовують її назад паличкою. Після нанесення лаку використовують спеціальне масло, яке уповільнює ріст кутикули. Європейський манікюр зробить Ваші нігті ідеальними не відразу, а лише через п’ять-сім процедур. Річ в тім, що засоби для видалення кутикули постійно розчиняють верхні шари загрубілої шкіри.
Сухий манікюр добрий для тих, у кого занадто близько розташовані кров’яні судини, а кутикула – тонка і ніжна. Або ж для тих, хто панічно боїться інфекцій і не любить манікюрні щіпці.
Французький манікюр
Як не дивно, цей вид манікюру з’явився біля тридцяти років тому, і зовсім не у Франції, а в Голівуді. Але завдяки своїй універсальності дуже швидко став популярним у всьому світі. Французький манікюр, вишукано простий і природній, пасує будь-яким ручкам і до будь-якого образу. Його класичний варіант виглядає непомітно. Форма нігтя квадратна, або напівкругла, на кінчик нігтя наноситься білий лак, а на весь ніготь – прозорий, або тілесного кольору. Деякі надають перевагу авангардному різновиду цього манікюру, при якому форма і колір країв нігтів можуть бути самими різними, так і на сам ніготь наносяться різноманітні лаки.
Майстри манікюру в салону Savanna, із допомогою французького манікюру можуть під корегувати будь-які недоліки і створити вигляд нігтів, які рівномірно відросли.
СПА –манікюр
Процедура надзвичайно приємна і дуже корисна для нігтів та шкіри рук. А всі її етапи супроводжуються масажем. Спочатку – розслаблююча тепла ванночка з морською сіллю та спеціально підібраними аромо маслами. Потім втирається охолоджувальний крем. Після нього наноситься пілінг, який змивається прохолодною водичкою. А на завершення – зволожувальний крем. Якщо ж нігті злегка запущені, то, на сам перед, варто зробити сухий манікюр.
Апаратний манікюр
Призначений для власниць нарощений нігтів. Саме в цьому випадку видаляти кутикулу, підпилювати і шліфувати нігті найзручніше машинкою із спеціальними насадками. В салоні краси Savanna Вам це зроблять якісно, швидко і охайно.
Парафінотерапія
Парафінові ванночки дуже швидко отримали популярність в салонах краси. Адже вони не тільки усувають лущення шкіри, лікують мікротріщинки і живлять шкіру рук, але і уповільнюють старіння і навіть запобігають деформації кісток. Парафінотерапію рекомендують проходити один раз в три-чотири тижні. Шкіру рук очищують. Масажними рухами наносять гель-пілінг, залишки якого витирають махровим рушником. Потім руки змащують спеціальним кремом, який не дає парафіну прилипнути до шкіри. Після цього руки декілька раз опускають в теплий парафін, ховають в целофан і махрові рукавички. Через 15 хвилин парафінову плівку знімають і наносять зволожувальний крем.
Нарощування нігтів
Гарний варіант для тих, хто хоче мати довгі доглянуті нігті «тут і зараз». Нарощування не рекомендується тим, у кого свої нігті слабкі, розшаровуються. Але, якщо у Вас важлива подія, під нарощеними нігтями можна на певний час приховати всі дефекти. Сьогодні багато спеціалістів радять нарощувати за допомогою тіпсів. Їх підбирають до кожного нігтя і закріплюють їх декількома шарами спеціального гелю. Межа ретельно шліфується, щоб створити видимість справжніх нігтів. Раз на два тижні потрібно підправляти форму нарощеного і знімати із-під нього рідний ніготь як відріс. До-речі, якщо у Вас зламався один із своїх нігтів, можна його «відремонтувати» саме таким чином.
Акрилові нігті наносять на всю нігтьову пластину. Вибирають форму і помазком викладають акрил, який застигає прямо на поверхні. Потім новий ніготь шліфують і підпилюють. Акрил вважається більш шкідливим матеріалом – ніготь під ним не дихає, жовтіє, зморщується. В будь-якому випадку перед нарощуванням варто провести лікувальні процедури.
Дизайн нігтів
Це ще одна заміна звичного буденного манікюру. Майстер салону краси Savanna, професіонали із багаторічним досвідом і художньою освітою, втілять будь які Ваші фантазії, а якщо фантазувати не хочеться, то можна вибрати із каталогу. На підготовлені нігті наноситься основа кольору, а потім тонюсіньким пензликом і акриловими фарбами, малюнок. Ви можете доповнити свій манікюр, покривши його, пісочком який переливається, пір’ям, стразами, перлинками, бусинками і красивими камінчиками Сваровські.
Дезінфекція
Для дезінфекції в нашому салоні краси використовуються кварцові апарати, кристалічні. Перед будь-якою процедурою, на руки наносять антисептик – спрей або гель.