Класифікація масок для обличчя в салоні краси SAVANNA
В залежності від поставлених цілей, маски розрізняють за видом впливу на дерму. Вони можуть просто підготувати шкіру до послідущої косметологічної процедури, чи вирішити поставлене завдання по усуненню наявних дефектів. Як правило будь-який масаж обличчя завершують нанесенням масочки.
Маски для обличчя за типами шкіри:
- нормальної;
- жирної;
- проблемної (із запальними процесами / куперозом / акне);
- комбінованої;
- для сухої.
Готові косметичні маски також можна використовувати вдома, головне правильно обрати тип вашої шкіри.
Класифікація масок по типу випуску:
- листові;
- гіпсові;
- альгінатні;
- парафінові;
- тканинні;
- кремові.
Альгінатні маски
Основними компонентами цього типу масок є натуральні рослинні матеріали та екстракт водоростей. Водорості багаті на амінокислоти, полісахариди, альгінати, вітаміни, сполуки кремнію, кальцію, магнію, йоду та мікроелементи. Вони зустрічаються у вигляді так званого порошку – альгінату, або добуваються із стінок клітин водоростей. Альгінат піддається гелеутворення в комбінації з водою. У цій формі вони наносяться на шкіру і видаляються у вигляді суцільного пласту. Через велику різноманітність водоростей, що використовуються в косметології, ми можемо використовувати будь-який тип, залежно від потреб дерми і ефекту, якого ми хочемо досягти.
Гіпсові маски
Вони випускаються у вигляді пасти або порошку, вони повинна бути розчинені до відповідної консистенції перед нанесенням на шкіру обличчя. Маска після випаровування летких речовин застигає у вигляді твердого покриття. При нанесенні на обличчя, вона розігріває і зволожує дерму. Температура під косметичною масою може досягати навіть 45 градусів Цельсія, що полегшує проникнення активних речовин, котрі містяться в масці, а також головні косметичні інгредієнти, що застосовується в складі.
Можна використовувати на обличчі, зоні декольте, а також на бюсті, животі, сідницях, руках і ногах. Вони також можуть бути корисними для людей з чутливою шкірою, оскільки не містять консервантів або барвників.
Головний вплав на шкіру:
- регенерація;
- зволоження;
- живлення;
- розгладжування зморшок;
- формує овал обличчя;
- зміцнення;
- поліпшення кровообігу;
- оксигенація;
Процедури із використанням гіпсової маски переважно покращують овал обличчя і відновлюють м’язовий тонус. Це чудове лікування для зрілої шкіри, що вимагає швидкої регенерації та розгладження.
М’яка маска
Вони не затвердіють на шкірі, передають тепло, вологу і повітря. Наносяться у вигляді крему, гелю, який ми можемо залишити на шкірі до повного всмоктування. Є також порошкові м’які маски з консистенцією кашки. Їх використовують із додаванням каоліну або суглинку, а після додавання до них порошкоподібних трав’яних екстрактів, ці масочки пом’якшують шкіру, готуючи її до подальшого лікування.
Гелеві маски
Вони легко наносяться за рахунок вмісту в них агару, пектину або целюлози. Ідеально підходить для лікування себореї. Ідеально впливає на сухий епітелій котрий має лущення або розшарування рогового шару.
Фактори, що викликають замерзання масками: вазелін, желатин, парафін, арабська гумка, агар-агар, латекс.
Хто має право наносити косметичну маску?
Процедура підбору залежить від типу шкіри та поставлених завдань повинен виконувати досвідчений спеціаліст – косметолог. В салоні краси SAVANNA SPA Club, всі косметичні процедури, в тому числі підбір, приготування та нанесення масок, роблять лікарі косметологи із досвідом роботи.