Сенсаційні акційні пропозиції від салону краси

Салон краси SAVANNA SPA Club, дарує Вам акції та спеціальні пропозиції, як новим так і постійним клієнтам та відвідувачам.  Хочемо, щоб Ви знали, що ми безмежно сильно любимо та цінуємо Вас!

Акційні пропозиції діляться на декілька груп :

1. Вид – знижка у вигляді відсотка (%) від вартості процедури.
2. Вид – подарунок котрий Ви отримаєте скориставшись певною послугою.

ДЕНЬ БОТОКСУ В САЛОНІ КРАСИ SAVANNA SPA

акція на ботокс

У Вас є можливість заощадити 33% від вартості процедури, оскільки ЗНИЖКА на процедуру ботулотоксину в салоні краси SAVANNA складає 1/3 вартості процедури. Можливість отримати послугу із даною знижкою можливо при умові попередньої консультації, котра безкоштовна. Консультація необхідна для попереднього уточнення бажаних для інєкцій зон та розрахунку – уточнення кількості необхідних одиниць.

Ціна 180грн -33% = 120грн Акційна ціна тільки в СУБОТУ! При умові попереднього запису і резервування місця і відповідно одиниць токсину Ви отримуєте можливість оплачувати процедуру по акційні ціні.

Попередній запис обов’язковий! (це важливо, тому що лікар повинен провести попередню консультацію, вияснити чи не маєте Ви проти-показів до процедури та якщо все добре визначитись із необхідною кількістю одиниць та зарезервувати їх за Вами).

Процедуру ботоксу проводить досвідчений лікар дермато-косметолог! Записати на безкоштовну консультацію Ви можете прямо зараз! Детальніше про процедуру ботоксу в івано-франківську можна отримати тут! (якщо Вам цікаво).

ПОДАРУНКОВІ СЕРТИФІКАТИ – НАЙКРАЩИЙ ПОДАРУНОК!

Подарункові сертифікати в салон краси Savanna

Салон краси SAVANNA SPA має подарункові сертифікати на послуги чи на певні суми Ви, в будь-який зручний для Вас день та час можете відвідати нас щоб замовити подарунок для близьких Вам людей. Спектр послуг нашого закладу дуже великий, якість на відповідному рівні, отже можете бути впевненими, що обравши подарунковий сертифікат в якості подарунку – Ви подаруєте задоволення в чистому його вигляді.
Можливий вибір будь-якого сертифікату номіналом від 200 до 10 000 грн.

Термін протягом котрого можна використати сертифікат скортиставшись послугами в салоні краси SAVANNA досить тривалий – три місяці із моменту продажу. Інколи зустрічаються випадки коли людина котрій подарували виїжджає закордон, або по особистих осбавинах не зможе використати сертифікат протягом цього часу, в такому разі необхідно наперед попередити адміністрацію салону і ми внесемо корективи в електронну базу сертифікатів із позначкою про подовження терміну дії сертифікату на обговорений період.

Залишились запитання - ми перетелефонуємо Вам!

Замовити дзвінок

АКЦІЇ ТА ЗНИЖКИ В САЛОНІ КРАСИподарунки і знижки - символи

  • СКОРО – нові акційні пропозиції спеціально для Вас!
  • Отримайте додаткову знижку на будь-які послуги салону, якщо Ви проходили, або зараз проходите навчальні курси краси в SAVANNA.
  • Кожен десятий масаж в подарунок. При замовленні та оплаті курсу із 9 сеансів будь-якого класичного масажу (спини, антицелюлітного, шоколадного та ін.), або косметочного масажу обличчя (пластичного, лімфодренажного, мікроструменевого, та ін.) кожен 10-й сеанс масажу БЕЗКОШТОВНО! Явна економія із кожного замовленого масажу (акція діє).
  • Хочете мати ідеально рівне волосся? Ця пропозиція для Вас – при замовленні процедури “Кератинового випрямлення волосся” отримайте = домашній догляд за волоссям в ПОДАРУНОК! (акція діє).

Насолоджуйтесь якістю процедур, та відчувайте переваги із салоном краси SAVANNA SPA Club.

КОЖНОГО МІСЯЦЯ МИ ВІДРАХОВУЄМО % НА БЛАГОДІЙНІСТЬ!

Керівництво салону та всі майстри колективно прийняли рішення обрати суб’єктом для допомоги дитячий будинок та притулок для тварин. Це ні на що не впливає і не потребує жодних додаткових витрат з Вашого боку, але ми просто хочемо щоб Ви знали, що разом із салоном краси SAVANNA SPA, Ви красиві не лише зовні, а й із середини!

Кожного місяця ми відраховуємо % на потреби кожного із обраних закладів на благодійність в якості допомоги товарами які нагально необхідні, або які використовуються постійно.
Ми це робимо разом із Вами (хоч у більшості випадків і не свідомо). Отже Ви також міняєте не лише своє майбутнє, а й майбутнє тих, хто цього потребує!

При бажанні Ви можете приєднатися до наших поїздок і бути фізично присутніми.

Дізнатися більше про акції!

Замовити дзвінок
вгору