Територія краси і комфорту...

(066) 677 44 47

Нарощування волосся (поради, секрети та рекомендації...)

Протягом багатьох століть символом жіночої краси та сексуальності було і залишається волосся. Густе та пишне волосся формує неймовірно жіночний образ, який неможливо забути.

Якщо Ви щаслива власниця шикарного волосся від природи, вітаємо! Головне не забувайте доглядати за волосся і підтримувати його красу.

Якщо Ви не можите похвалитися ідеальним волосся, на допомогу приходить сучасна індустрія краси.

Нарощування волосся - додавання до свого волосся додаткових прядок. Якщо правильно підібрати ці прядки по кольору і структурі, вони будуть зовсім непомітні. Відрізнити їх від Вашого натурального волосся буде неможливо.
Технологій нарощування волосся сьогодні існує досить багато. Звісно, є методи які комусь підходять, а комусь категорично протипоказані.
Давайте спробуємо розібратись, який спосіб нарощування волосся підійде саме Вам.

 

Технології нарощування волосся

Є різні технології нарощування: іспанська, французька, англійська, нарощування волосся на металічні кліпси та італійська! В цій статті будуть коротко описані етапи, особливості та тонкості нарощування волосся. Буде детально описана італійська технолоя та порівняння її із іншими. Також Ви дізнаєтесь чому в салоні краси Savanna Spa Club нарощують волосся виключно італійським метод. Ще ми розвіємо деякі найпопулярніші міфи, щодо нарощування волосся!

Італійська технологія нарощування волосся:

Італійська технологія - це гарячий метод нарощування волосся. Італійський метод передбачає використання уже готових прядей волосся із нанесеними на них кератиновими капсулами. Кератин входить в склад волосся людини, тому абсолютно безпечний для здоров`я. Окрім цього кератин є надзвичайно клейкою сполукою і надійно скріплює волосся. Використовуються пряді волосся тільки найвищої якості. При підготовці волосся до нарощування, його розділядть на тонкі пряді. На кінці кожної прядки кріпиться кератинова мікрокапсула, що буде далі з`єднувати Ваше рідне волосся із нарощуеним. Коли прядки готові і на них нанесені кератинові мікрокапсули, можна починати процес нарощування. Готові прядки кріплять до Вашого натурального волосся гарячим методом за допомогою спеціального приладу і щіпців, які нагріваючись розплавляють кератинові мікрокапсули, з`єднуючи натуральне волосся із підготовленими прядками. На місці з`єднання утворюються прозорі капслуги мікро-розміром, котрі не заважають розчісувати волосся і практично не помітні.

Термін експлуатації нарощеного волосся цим методо - найдовший із усіх існуючих від 6 місяців!

Етапи нарощування волосся

Насамперед клієнт приходить на БЕЗКОШТОВНУ консультацію! Майстер - спеціаліст дивиться волосся клієнта та підбирає волосся для нарощування найпідходяще за кольором, жорсткістю та товщиною. 

1. Ваше волосся миють спеціальним професійним шампунем "глибокої очистки", який відкриває роговий шар волосини. Для того, щоб відкрити лусочки і кератин краще та цупкіше тримався на Вашому волоссі. Кератин - спеціальний клейкий матеріал, що кріпить нарощене волосся до Вашого рідного.

2. Волосся сушать та розчісують, розділяючи його на частини.

3. Майстер ділить Ваше волосся на прядки такого ж об`єму, як заготовлені для нарощування. (Чим тонші прядки, тим природніше та краще виглядає вже готове волосся.)

4. Майстер відбирає прядки, до яких буде нарощуватися волосся. Ці прядки обезжирюються біля коренів, спеціальним італійським обезжирувачем.

5. Підготовлені прядки волосся кріпляться до Ваших рідних прядок, по-прядно. Тобто прядка до прядки за допомогою приладу, що розігріває кератинові мікро-капсули.

6. Коли всі прядки нарощені, майстер підбирає разом із клієнтом форму стрижки, яка нійбільше підходить. Коли, стрижка узгоджена майстер надає кінчикам волосся такої форми, щоб загальний вигляд волосся був природнім та вишуканим!

 

Дипломований спеціаліст по нарощуванню волосся  запрошує Вас в салон краси Savana Spa Club на БЕЗКОШТОВНУ консультацію! Ви 100% гарантовано отримаєте якісну послугу і бажаний результат.

Більше статей

Студія краси та естетики

Студія краси та естетики

Косметологія Якщо вам не байдужі питання краси і здоров’я, а також цікавить косметологія в Івано-Франківську, якщо Ви давно шукаєте професійного косметолога...
Тату, татуаж і тимчасові татуювання

Тату, татуаж і тимчасові татуювання

Татуювання, тимчасове тату, татуаж, давно вже очевидно, стало мистецтвом, мистецтвом дуже педантичне, яке вимагає уважності, концентрації і посидючості.
Татуювання –...
Студія SPA & WELLNESS

Студія SPA & WELLNESS

Студія SPA & WELLNESS SPA салон краси Savanna Спа салон краси Саванна, пропонує відвідувачам спробувати різноманітні класичні та ексклюзивні програми по догляду...
Візаж & Макіяж Студія

Візаж & Макіяж Студія

Візаж & Макіяж Студія Візаж в салоні краси Savanna - це мистецтво застосування косметики. Це тонка...
Студія нігтьової естетики

Студія нігтьової естетики

Манікюр та педикюр в Івано-Франківську В салоні краси є кабінет естетичного нігтьового сервісу та кабінет спеціаліста - падолога (спеціаліста що вирішує проблеми із ногами: лікування мозолів,...