Територія краси і комфорту...

(066) 677 44 47

Масаж шоколадний (поради, секрети та рекомендації...)

Шоколадний масаж (масаж із використанням спеціального масажного шоколаду) -  це поєднання методик масажу, психотерапії, лімфодренажу, аромотерапії, масок та інших косметичних процедур, спрямованих на стимулювання процесів обміну речовин в організмі людини та нормалізації психофізичного стану.

масаж шоколадний

Фізіологічна дія шоколадного масажу:

Завдяки таніну і кофеїну (які використовуються в шоколадному масажі) виробляються гормони радості — ендорфіни.

 

Шоколадний масаж - розслабляючий і, є чи не самим чуттєвим з усіх видів масажу. Шоколад забезпечує довготривалий ефект гладкості шкіри та покращення її кольору, підвищує еластичність шкіри.


Рекомедації  для проведення шоколадного масажу:

Для шоколадного масажу практично немає обмежень. Виключення –

індивідуальна непереносимість какао, механічні пошкодження шкіри, дерматити. Після шоколадного масажу шкіра оновлюється, підтягується, такий масаж має виражену антицелюлітну дію на проблемні ділянки тіла. Насолода, яку дарує шоколадний аромат – незабутня! З’являється відчуття повної релаксації, проявляється антистресова та антидепресивна дія шоколаду, що в свою чергу, стимулює вироблення гормонів радості.

Основна відмінність шоколадного масажу від класичного та інших видів масажів в тому, що шоколадний масаж дає максимальний розслабляючий ефект, який досягається за рахунок кофеїну, що міститься в шоколаді. Досягнути такого результату будь-яким іншим видом масажу дуже складно. Шоколадний масаж дуже приємна та корисна процедура!


Етап правильно проведеного шоколадного масажу:

1. При шоколадному масажі рідкий шоколад не змішують ні з чим, просто наносять на тіло густою масою.

2. Далі масажист робить спеціальний ручний масаж.

3. Найперша ділянк із якої повинен починатися масаж – це нижні кінцівки.масаж шоколадний (Для того щоб покращити лімфовідтік крові та дати організму час розслабитися і підготуватися до загального масажу. Як наслідок Ви отримуєте максимальну користь від процедури.)

4. Масаж спини та шийно-комірцевої ділянки.

5. Розслабляючий масаж верхніх кінцівок.

6. Завершальний етап шоколадного масажу. Масажист накриває клієнта спеціальною ковдрою та залишає одного в кабінеті для більш релаксуючого ефекту.

  Максимальний розслабляючий ефект досягається за рахунок кофеїну, що міститься в шоколаді.
Під час виконання процедури масажист впливає на біологічно активні точки, починаючи зі ступнів. Масаж настільки приємний, що більшість клієнтів під час процедури так розслабляються що аж засинають  під турботливими руками майстра. Розслабляється та відновлюється кожен м'яз Вашого тіла, негативні думки покидають свідомість, Ви відчуває повний релакс та загальний спокій.        
  Рекомендований курс — 10 сеансів. Ходити потрібно  2-3 рази на тиждень. Курс рекомендовано повторювати тричі в рік (зимою, весною та літом). Цього буде достатньо, щоб шкіра збагачувалася всіма необхідними мінералами — кальцієм, калієм, магнієм та залишалася пружною та красивою протягом усього року.
 

Хто може проводити процедуру шоколадного масажу:

1.    Шоколадний масаж повене робити майстер, що має закінчену вищу медичну освіту і має відповідний диплом. Краще коли це масажист-реабілітолог (адже тоді Ви можете бути впевненими у правильності проведення процедури та не хвилюватися про своє здоров`я).
2.    Велике значення має препарат яким робиться шоколадний масаж. А саме його якість та відповідність всім необхідним нормам (який пройшов клінічні дослідження і має відповідні висновки та заключення).

 

     На відміну від багатьох салонів, в своїй роботі ми категорично відмовилися від дешевих матеріалів, що мають підозріле походження і не мають відповідних сертифікатів та репутації.


   Тому в нашому салоні працюють тільки масажисти-реабілітологи вищої категорії. В своїй роботі Вони використовують лише професійну косметику, ведучих світових брендів, перевірену часом.

   Завдяки вмілим рукам висококваліфікованого фахівця масажиста-реабілітолога, вже після першого сеансу ви помітите, як змінилася ваша шкіра. В результаті масажу вона ніби сяє та  ще довго залишається  ніжною і свіжою немов у немовля.

Масажист-реабілітолог запрошує Вас в салон краси Savana Spa Club, приходьте та на шоколадний масаж та отримайте незабутнє задоволення та неперевершені відчуття від якісного, правильно проведеного шоколадного масажу.! Ви 100% гарантовано отримаєте якісну послугу!

Більше статей

Студія краси та естетики

Студія краси та естетики

Косметологія Якщо вам не байдужі питання краси і здоров’я, а також цікавить косметологія в Івано-Франківську, якщо Ви давно шукаєте професійного косметолога...
Тату, татуаж і тимчасові татуювання

Тату, татуаж і тимчасові татуювання

Татуювання, тимчасове тату, татуаж, давно вже очевидно, стало мистецтвом, мистецтвом дуже педантичне, яке вимагає уважності, концентрації і посидючості.
Татуювання –...
Студія SPA & WELLNESS

Студія SPA & WELLNESS

Студія SPA & WELLNESS SPA салон краси Savanna Спа салон краси Саванна, пропонує відвідувачам спробувати різноманітні класичні та ексклюзивні програми по догляду...
Візаж & Макіяж Студія

Візаж & Макіяж Студія

Візаж & Макіяж Студія Візаж в салоні краси Savanna - це мистецтво застосування косметики. Це тонка...
Студія нігтьової естетики

Студія нігтьової естетики

Манікюр та педикюр в Івано-Франківську В салоні краси є кабінет естетичного нігтьового сервісу та кабінет спеціаліста - падолога (спеціаліста що вирішує проблеми із ногами: лікування мозолів,...