Територія краси і комфорту...

(066) 677 44 47

Ультразвукова чистка (поради, секрети та рекомендації...)

Ультразвукова чистка обличчя (ультразвуковий пілінг) - це сучасний, немеханічний метод чищення обличчя з використанням ультразвуку.

Опис дії ультразвукової чистки:

Безпечні частоти ультразвуку впливають на верхній шар шкіри без пошкоджень, що дозволяє проводити процедуру пацієнтам із будь-яким типом шкіри в будь-якому віці з 14 років.


Рекомендації для Ультразвукової чистки:

Ультразвукову чистку проводять при наявності: вугрів (не в стадії загострення), чорних комедонів, при жирній  та проблемній шкірі. УЗ чистка обличчя сприяє прискоренню регенерації шкіри, загоєнню рубців, зняттю почервонінь, подразнень і лущення.

Основна відмінність УЗ чистки від мануальної в тому, що чинним об'єктом стають не пальці косметолога, а спеціальний стерильний шпатель косметологічного апарату. Він очищує попередньо розкриті пори, витягаючи їх вміст. Ультразвукова чистка практично безболісна і атравматична.


Особливості УЗ чистки обличчя:

1. Надає масажний і лімфо-дренажний ефект. 2. Допомагає оновити верхній шар епідермісу. 3. Збагачує кровопостачання шкіри обличчя. 4. Робить Ваше личко чистим,  гарним і ніжним!
Перед тим як обрати салон краси в якому Ви хочете зробити ультразвукову чистку свого обличчя, Вам потрібно знати, як правильно повинна відбуватися ця процедура, та деякі дуже важливі нюанси, на які варто звернути увагу!

 

Етапи правильно проведеної  ультразвукової чистки:

Правильно проведена ультразвукова чистка повинна включати такі етапи: 

1. Очищення.

2. Тонізація.

3. Поверхневий пілінг.

4. Маска холодного гідрування.

схема процесу ультразвукової чистки лиця

5. Чистка ультразвуком.

6. Маска антибактеріальна.

7. Дарсонваль.

8. Маска заспокійлива.

9. Завершальний крем.

10. Крем під очі.


Хто може робоити УЗ чистку, та нюанси які варто врахувати:

1.    УЗ чистку повинен проводити майстер, що має закінчену вищу медичну освіту і має диплом лікаря. Краще коли це лікар дермато-косметолог.
2.    Дуже велике значення має косметика. А саме її якість та асортимент (для всіх типів шкіри, і для різних вікових категорій).

 

     На відміну від багатьох салонів, в своїй роботі ми категорично відмовилися від вапоризації ( розпарювання шкіри парою високої температури), адже ця процедура негативно впливає на pH шкіри, подразнює її, і як наслідок Ви не тільки не отримуєте бажаного результату, а ще й дискомфортні відчуття.


     Дуже велике значення та вплив на ефективність процедури, має правильно підібрана косметика! Важливо, щоб лікар дермато-косметолог правильно підбирав  косметику для клієнта в залежності від типу шкіри та вікових особливостей.


   Тому в нашому салоні працюють тільки лікарі (дермато-косметологи). В своїй роботі Вони використовують лише професійну косметику, ведучих світових брендів.  Косметика підбирається індивідуально для кожного клієнта відповідно до типу його шкіри.

Процедура абсолютно нетравматична, безболісна, немає побічних ефектів. В результаті шкіра очищена, без набряків, подразнень та  почервоніння.

Лікар дермато-косметолог запрошує Вас в салон краси Savana Spa Club на ультразвукову чистку! Ви 100% гарантовано отримаєте якісну послугу!

Більше статей

Студія краси та естетики

Студія краси та естетики

Косметологія Якщо вам не байдужі питання краси і здоров’я, а також цікавить косметологія в Івано-Франківську, якщо Ви давно шукаєте професійного косметолога...
Тату, татуаж і тимчасові татуювання

Тату, татуаж і тимчасові татуювання

Татуювання, тимчасове тату, татуаж, давно вже очевидно, стало мистецтвом, мистецтвом дуже педантичне, яке вимагає уважності, концентрації і посидючості.
Татуювання –...
Студія SPA & WELLNESS

Студія SPA & WELLNESS

Студія SPA & WELLNESS SPA салон краси Savanna Спа салон краси Саванна, пропонує відвідувачам спробувати різноманітні класичні та ексклюзивні програми по догляду...
Візаж & Макіяж Студія

Візаж & Макіяж Студія

Візаж & Макіяж Студія Візаж в салоні краси Savanna - це мистецтво застосування косметики. Це тонка...
Студія нігтьової естетики

Студія нігтьової естетики

Манікюр та педикюр в Івано-Франківську В салоні краси є кабінет естетичного нігтьового сервісу та кабінет спеціаліста - падолога (спеціаліста що вирішує проблеми із ногами: лікування мозолів,...