Територія краси і комфорту...

(066) 677 44 47

Педикюр апаратний кислотний (поради, секрети та рекомендації...)

Педикюр апаратинй - кислотний (якісною косметикою) є найефективнішим методом обробки стопи. Механічним та хімічним методами очищення із використанням німецької косметики компанії SUDA.

Опис дії апаратного кислотного педикюру:

Після педикюру зробленого цим методом, верхній захисний шар шкіри (епідерміс) наростає повільно і рівномірно, шкіра на стопах стає гладенькою та довго зберігає свою еластичність. Під час педикюру, коли шкіра стопи шліфується апаратом із використанням різних насадок, майстер що робить педикюр (бажано щоб це був лікра-падолог) впливає на рефлекторні зони, одночасно проходить процес точкового масажу, це поліпшує загальне самопочуття клієнта.

ноги після педикюру

Правильний педикюр повинен проводитись, так щоб шкіра на стопі в жодному разі не зрізалася! Тому, що це викликає захисні властивості шкіри до відновлення та активної регенерації внаслідок чого шкіра наростає захисним - грубим шаром, формується надмірне загрубіння (гіперкератоз) та натоптиші. Чим сильншіше зрізається шкіра тим сильніше вона буде наростати!

 


Особливості апаратного кислотного педикюру:

Педикюр медичний -  апаратний, кислотний, проводиться без замочування ніг – це важливо, при обслуговуванні клієнтів, що мають грибкові ураження нігтів, хворих на цукровий діабет, людей в яких порушений кровообіг та вагітних. В таких випадках, використання води обежується. В апаратному педикюрі, щоб розм’якшити омозолення, використовується спеціальні препарати, що мають кератопластичні властивості. Майстер педикюру в роботі спочатку використовує спецальній розмякшувач "KERA SUDA", далі апаротом за допомогою насадок знімає загрубілу шкіру, натоптиші, на стопі пальчиках та ділянками між пальцями, важкодоступні при класичному педикюрі, а також видаляє мозолі, але абсолютно безболісно (висвердлює спеціальним бором, не зачіпаючи здорову шкіру навколо мозольного кореня).

 

Етапи правильно проведеного  апаратного кислотного педикюру:

 

Правильно проведений апаратний педикюр із використанням кислоти повинен включати такі етапи: 

1. Дезінфекція рук майстра та ніг клієнта спеціальним дезінфікуючим засобо широкого спектру дії.

2. Нанесення при необхідності розмякшувача "KERA SUDA" на 20-60 хвилин, на загрубілу шкіру ніг. Ремовер впливає лише на ороговілий шар шкіри, не пошкоджуючи здорового шару епідерми.

3. Обробка ділянки кутикули. Використовуться спеціальні маленькі насадки для кутикули. Обробляються лотеральні валіки,  ороговілості навколо нігтя, кутикула, та шкіра під вільним краєм нігтя.

4. Корекція довжини нігтів (при необхідності).

педикюр

5. Обробка області пальців ніг. Для зони кутикули використовується спеціальна апельсинова паличка із закругленими кутами, тримач для тампонів.

6. Обробка пальців ніг відбувається за допомогою спеціальних насадок так само, як і обробка стопи. При цьому використовуються шліфувальні насадки, та насадки для паліровки.

7. Нанесення спеціального "крему для кутикули SUDA" (заповільнює ріст кутикули та допомагає їй відростати тонкою та мякою).

8. Нанесення спеціального моделюючого - лікувального крему для ніг "Із 15% мочовиною SUDA" від гіперкератозу (надмірного загрубіння).

 

Хто може робоити кислотний апаратний педикюр, та нюанси які варто врахувати:

1. Кислотний апаратний педикюр повинен робити досвідчений майстер, що має диплом. Краще коли це спеціаліст - падолог.
2. Дуже велике значення має косметика яка використовується при процедурі, оскільки від неї також залежить ефективність та довготривалий ефект від процедури.

 

     Дуже велике значення та вплив на ефективність процедури, має якість косметики та вправність і досвід майстра. Важливо, щоб це робив лікар-падолог із досвідом роботи.

Тому в салоні краси Savanna використовується тільки дорога, якісна косметика найвідоміши світових брендів, що має відповідну сертифікацію та ефективність, доведену часом та великою кількістю вдячних клієнтів. Наші майстри педикюру (лікарі-падологи ) мають великий досвід роботи, відповідні дипломи та працюють на Німецькій косметиці компанії SUDA.

Процедура абсолютно нетравматична, безболісна і дуже ефективна. В результаті такого педикюру, шкіра наростає повільно і рівномірно, стає гладенькою та довго зберігає свою еластичність. Клієнти, які хоть раз спробували такий метод педикюру більше ніколи не повертаються до старого класичного методу де загрубіла шкіра та мозолі обрізаються лезом.

Спеціаліст-падолог запрошує Вас в салон краси Savana Spa Club на кислотний апаратний педикюр! Ви 100% гарантовано отримаєте якісну послугу

Ціна медичного апаратного - кислотного педикюру: 200грн.

 

Більше статей

Студія краси та естетики

Студія краси та естетики

Косметологія Якщо вам не байдужі питання краси і здоров’я, а також цікавить косметологія в Івано-Франківську, якщо Ви давно шукаєте професійного косметолога...
Тату, татуаж і тимчасові татуювання

Тату, татуаж і тимчасові татуювання

Татуювання, тимчасове тату, татуаж, давно вже очевидно, стало мистецтвом, мистецтвом дуже педантичне, яке вимагає уважності, концентрації і посидючості.
Татуювання –...
Студія SPA & WELLNESS

Студія SPA & WELLNESS

Студія SPA & WELLNESS SPA салон краси Savanna Спа салон краси Саванна, пропонує відвідувачам спробувати різноманітні класичні та ексклюзивні програми по догляду...
Візаж & Макіяж Студія

Візаж & Макіяж Студія

Візаж & Макіяж Студія Візаж в салоні краси Savanna - це мистецтво застосування косметики. Це тонка...
Студія нігтьової естетики

Студія нігтьової естетики

Манікюр та педикюр в Івано-Франківську В салоні краси є кабінет естетичного нігтьового сервісу та кабінет спеціаліста - падолога (спеціаліста що вирішує проблеми із ногами: лікування мозолів,...