Територія краси і комфорту...

(066) 677 44 47

Поради та рекомендації клієнтам салону краси

Пілінг в Івано-франківську

Поради та рекомендації клієнтам салону краси

Пілінг (поради, рекомендації)Пілінг - процедура оновлення старої шкіри на нову в салоні краси

Пілінг - (від англ. Peel off - відшолушувати) - це процедура, спрямована на видалення поверхневого шару клітин епідермісу.

Пілінг - видалення поверхневих шарів епітелію. Забезпечується рівномірне відлущування декількох шарів відмерлих клітин, що стимулює синтез колагену і еластину, призводить до виникнення молодих клітин, сприяє загальному омолодженню шкіри.

 

Чому необхідно робити пілінг...?

Педикюр апаратний кислотний (поради, секрети та рекомендації...)

Педикюр апаратинй - кислотний (якісною косметикою) є найефективнішим методом обробки стопи. Механічним та хімічним методами очищення із використанням німецької косметики компанії SUDA.

Опис дії апаратного кислотного педикюру:

Після педикюру зробленого цим методом, верхній захисний шар шкіри (епідерміс) наростає повільно і рівномірно, шкіра на стопах стає гладенькою та довго зберігає свою еластичність. Під час педикюру, коли шкіра стопи шліфується апаратом із використанням різних насадок, майстер що робить педикюр (бажано щоб це був лікра-падолог) впливає на рефлекторні зони, одночасно проходить процес точкового масажу, це поліпшує загальне самопочуття клієнта.

ноги після педикюру

Правильний педикюр повинен проводитись, так щоб шкіра на стопі в жодному разі не зрізалася! Тому, що це викликає захисні властивості шкіри до відновлення та активної регенерації внаслідок чого шкіра наростає захисним - грубим шаром, формується надмірне загрубіння (гіперкератоз) та натоптиші. Чим сильншіше зрізається шкіра тим сильніше вона буде наростати!

   

Ультразвукова чистка (поради, секрети та рекомендації...)

Ультразвукова чистка обличчя (ультразвуковий пілінг) - це сучасний, немеханічний метод чищення обличчя з використанням ультразвуку.

Опис дії ультразвукової чистки:

Безпечні частоти ультразвуку впливають на верхній шар шкіри без пошкоджень, що дозволяє проводити процедуру пацієнтам із будь-яким типом шкіри в будь-якому віці з 14 років.


Рекомендації для Ультразвукової чистки:

Ультразвукову чистку проводять при наявності: вугрів (не в стадії загострення), чорних комедонів, при жирній  та проблемній шкірі. УЗ чистка обличчя сприяє прискоренню регенерації шкіри, загоєнню рубців, зняттю почервонінь, подразнень і лущення.

   

Масаж шоколадний (поради, секрети та рекомендації...)

Шоколадний масаж (масаж із використанням спеціального масажного шоколаду) -  це поєднання методик масажу, психотерапії, лімфодренажу, аромотерапії, масок та інших косметичних процедур, спрямованих на стимулювання процесів обміну речовин в організмі людини та нормалізації психофізичного стану.

масаж шоколадний

Фізіологічна дія шоколадного масажу:

Завдяки таніну і кофеїну (які використовуються в шоколадному масажі) виробляються гормони радості — ендорфіни.

 

Шоколадний масаж - розслабляючий і, є чи не самим чуттєвим з усіх видів масажу. Шоколад забезпечує довготривалий ефект гладкості шкіри та покращення її кольору, підвищує еластичність шкіри.


Рекомедації  для проведення шоколадного масажу:

Для шоколадного масажу практично немає обмежень. Виключення –

   

Нарощування волосся (поради, секрети та рекомендації...)

Протягом багатьох століть символом жіночої краси та сексуальності було і залишається волосся. Густе та пишне волосся формує неймовірно жіночний образ, який неможливо забути.

Якщо Ви щаслива власниця шикарного волосся від природи, вітаємо! Головне не забувайте доглядати за волосся і підтримувати його красу.

Якщо Ви не можите похвалитися ідеальним волосся, на допомогу приходить сучасна індустрія краси.

Нарощування волосся - додавання до свого волосся додаткових прядок. Якщо правильно підібрати ці прядки по кольору і структурі, вони будуть зовсім непомітні. Відрізнити їх від Вашого натурального волосся буде неможливо.
Технологій нарощування волосся сьогодні існує досить багато. Звісно, є методи які комусь підходять, а комусь категорично протипоказані.
Давайте спробуємо розібратись, який спосіб нарощування волосся підійде саме Вам.

 

   

Сторінка 1 з 2

Більше статей

Студія краси та естетики

Студія краси та естетики

Косметологія Якщо вам не байдужі питання краси і здоров’я, а також цікавить косметологія в Івано-Франківську, якщо Ви давно шукаєте професійного косметолога...
Тату, татуаж і тимчасові татуювання

Тату, татуаж і тимчасові татуювання

Татуювання, тимчасове тату, татуаж, давно вже очевидно, стало мистецтвом, мистецтвом дуже педантичне, яке вимагає уважності, концентрації і посидючості.
Татуювання –...
Студія SPA & WELLNESS

Студія SPA & WELLNESS

Студія SPA & WELLNESS SPA салон краси Savanna Спа салон краси Саванна, пропонує відвідувачам спробувати різноманітні класичні та ексклюзивні програми по догляду...
Візаж & Макіяж Студія

Візаж & Макіяж Студія

Візаж & Макіяж Студія Візаж в салоні краси Savanna - це мистецтво застосування косметики. Це тонка...
Студія нігтьової естетики

Студія нігтьової естетики

Манікюр та педикюр в Івано-Франківську В салоні краси є кабінет естетичного нігтьового сервісу та кабінет спеціаліста - падолога (спеціаліста що вирішує проблеми із ногами: лікування мозолів,...