Територія краси і комфорту...

(066) 677 44 47

Нарощування вій ціни.

Салон краси - Нарощування вій - ціни

Салон краси

НАРОЩУВАННЯ ВІЙ

Нарощуваня вій (класика)  300 грн.
Нарощуваня вій (об`єм 2D)  380 грн.
Нарощуваня вій (об`єм 3D)  400 грн.
Нарощуваня вій (об`єм 4D+)  450 грн.
 Корекція вій класика (2 / 3 тижні)  180/240 грн.
 Корекція вій об'ємне (2 / 3 тижні)  240/300 грн.
 Біо-завивка вій  250 грн.
Зняття нарощених вій (якщо нарощували не в нас)  50-80 грн.
 Зняття нарощених вій (якщо нарощували в нас)  безкоштовно

записатися в салон краси

   Нарощування вій - дуже відповідальний проце! Гарантією успіху і як наслідок краси для клієнта, насамперед є:

1. Досвідченість майстра.

2. Якість матеріалів які використовує майстер для нарощування вій.

   В салоні краси Savanna, майстри використовують тільки якісні матеріали, перміум класу (VIVEN, MACY, та ін. перевірені часом бернди). Всі майстри досвідчені, мають нагороди із чемпіонатів та дипломи і багатолітній досвід роботи!

Види нарощування вій:

1. Клачичне нарощення вій. Коли до кожної своєї війки клеїться одна норкова, або ж шовкова війка. Процес приклеювання вій відбувається за допомогою спеціального гіпоалергенного (не шкідливого) клею. Вії нарощені класичним методом нарощення - виглядають максимально природньо і їх майже неможливо відрізнити від природніх.

2. Об`ємне нарощення вій. Коли до кожної своєї вії клеїться пучок із вій. 2Д нарощення - коли пучок складається із двох попередньо склеєних разом шовкових або норкових вій. 3Д нарощення, коли пучок із вій складається із трьох війок. Таке нарощення виконується довше, виглядають такі вії дуже пишно та надзвичайно красиво.

Догляд за нарощеними віями після процедури:

1. Нарощені вії, щодня потрібно розчісувати спеціальною щіточкою, яку майстер Вам дає після процедури нарощення.

2. Вмиватися із нарощеними віями потрібно обережно хлюпаючи водою. (техніку правильного вмивання Вам також покаже майстер після процедури нарщоення;)

3. Не варто користуватися, будь-якими засобами догляду (для зняття макіяжу), що мають в складі будь-яку олію чи розчинники.

Записавшись на нарощування вій в салон краси Savanna, Ви гарантовано отримаєте бажаний результат та прикрасний настрій. Всі клієнти що хоть раз спробували нарощувати війки у нашому салоні краси тепер стали нашими постійними клієнтами. І Ви якщо хоть раз спробуєте нарощення вій у наших майстрів більше ніколи не зможете і не схочите пробувати ще десь! Це ми вже знаємо точно;)

Телефонуйте та записуйтесь на нарощення вій прямо зараз!

Більше статей

Студія краси та естетики

Студія краси та естетики

Косметологія Якщо вам не байдужі питання краси і здоров’я, а також цікавить косметологія в Івано-Франківську, якщо Ви давно шукаєте професійного косметолога...
Тату, татуаж і тимчасові татуювання

Тату, татуаж і тимчасові татуювання

Татуювання, тимчасове тату, татуаж, давно вже очевидно, стало мистецтвом, мистецтвом дуже педантичне, яке вимагає уважності, концентрації і посидючості.
Татуювання –...
Студія SPA & WELLNESS

Студія SPA & WELLNESS

Студія SPA & WELLNESS SPA салон краси Savanna Спа салон краси Саванна, пропонує відвідувачам спробувати різноманітні класичні та ексклюзивні програми по догляду...
Візаж & Макіяж Студія

Візаж & Макіяж Студія

Візаж & Макіяж Студія Візаж в салоні краси Savanna - це мистецтво застосування косметики. Це тонка...
Студія нігтьової естетики

Студія нігтьової естетики

Манікюр та педикюр в Івано-Франківську В салоні краси є кабінет естетичного нігтьового сервісу та кабінет спеціаліста - падолога (спеціаліста що вирішує проблеми із ногами: лікування мозолів,...